Sayfa 1/191 123451151101 ... SonSon
952 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yasak Elma - Bölüm Yorumları

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    4,173

Aldığı Beğeni: 2,616

Bahsedilme
    10 Mesaj

Standart Yasak Elma - Bölüm Yorumları

Konu 1000 mesaj sayısına ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza buradan devam edebilirsiniz.
    Keyifli Yorumlar..

2. Beğenenler;
    araszeynepp (09-11-18), Defneci (09-11-18)

Durum:
    casperbig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    315

Aldığı Beğeni: 529

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Yasak Elma- Bölüm Yorumları

Teşekkürler yeni sayfa için bol muhabbetli olur umarım :)

Zeynebin sürekli çemkirme modunda olması beni çok sıkıyor. Geçen bölüm evinde Alihan ve Emire yemek konusunda sürekli kızıyordu sevimliden çok itici görünmeye başladı. Canerede aynı şekilde davranmasıda hoş değil bence.

4. Beğenenler;
    deren1970 (09-11-18), funda2 (09-11-18), mimoza17 (09-11-18)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,484

Aldığı Beğeni: 1,369

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı casperbig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Zeynebin sürekli çemkirme modunda olması beni çok sıkıyor. Geçen bölüm evinde Alihan ve Emire yemek konusunda sürekli kızıyordu sevimliden çok itici görünmeye başladı. Canerede aynı şekilde davranmasıda hoş değil bence.

Ben Geldimmm

Öncelikle yeni başlık hayırlı olsun Sevgili casperbig ciğim çok haklısın, yaklaş yamacıma öpücem seni evde ki yemek sahnesinde, işyerinde Emre ve Caner'le olan her sahnesinde uyuz oldum ben de Zeynep'e. Tek Taş aşığı Zeynep hanım ÇEMKİRME KRALİÇESİ olacağım bana ne halinde sanırım

Aslında olay senaristlerin bize gıcık olması. Biz dedik Zeynep'i çok seviyoruz vayy siz misiniz bunu diyen bir bölümle bile Zeynep'i batırdıkları gibi, ona sinir olmamızı sağladılar.

Biz dedik ki Caner-Zeynep ne güzel oldu, çok sevdik bu çifti. Böyle sahneler izleyelim dedik vayyy siz misiniz bunu diyen dediler Caner'i ablasına yakınlaştyırıp, yeni bölüm fragmanında ki o sevmediğimiz sahnenin başrollerinden olacak

Kısacası İZLEYİCİ NE SEVDİYSE BUNA UYUZ OLUP, KISACASI SEVGİ DUYGUSUNA ALERJİSİ OLAN SENARİSTLER İZLEYİCİNİN SEVDİĞİ HER ŞEYİ ELİNDEN ALIYOR maalesef

6. Beğenenler;
    araszeynepp (09-11-18), casperbig (09-11-18), mimoza17 (09-11-18)

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    522

Aldığı Beğeni: 2,780

Bahsedilme
    14 Mesaj

Alıntı casperbig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Günaydin Casperbig´cigim. Zeynep´in cemkirmelerinden bende cok SIKILDIM artik ama sanki biraz azaldi gibi? Neye..Ben en cok Caner´cigime cemkirmesine kiziyorum. Halbuki Caner Zeynep´in teselliye en ihtiyaci oldugu anda yanindaydi. Bellkide Caner´in "yarin eski Zeynep Caner oluruz" demesinden dolayi oyle davraniyordur ama be kardesim azicik yumusa yahu.

8. Beğenenler;
    amanayol (09-11-18), casperbig (09-11-18), deren1970 (09-11-18), mimoza17 (09-11-18), sebebin (09-11-18)

Durum:
    casperbig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    315

Aldığı Beğeni: 529

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı funda2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydin Casperbig´cigim. Zeynep´in cemkirmelerinden bende cok SIKILDIM artik ama sanki biraz azaldi gibi? Neye..Ben en cok Caner´cigime cemkirmesine kiziyorum. Halbuki Caner Zeynep´in teselliye en ihtiyaci oldugu anda yanindaydi. Bellkide Caner´in "yarin eski Zeynep Caner oluruz" demesinden dolayi oyle davraniyordur ama be kardesim azicik yumusa yahu.
    Sevgili Funda;

Zeynebi enteresan bir hale getirmeye başladılar. Her yönden evrim geçiriyor gibi değer yargıları tepkileri hepsi bir garipleşti. Örneğin; Zeynep yemek yapan ve becerebilen biri gibi göstermilerdi şimdi ise yemek yapmayı beceremeyen biri gibi göstermeye başladılar senaristlerde hafıza kaybı sorunu var sanırım. Evindeykende Alihan yemek mi yiyoruz dayak mı belli değil derken çok haklıydı Zeynebin kızmaları orada bir doz fazla kaçtı.

Canere dediğiniz gibi temkimli yaklaşmasını anlayabiliyorum ama yinede o çok üzgün anında onun acısını samimi bir şekilde paylaşan birine biraz daha iyi davranabilir sanki. Zeynepde ayar sorunu var sanırım

NoT: Şu hiç birimizin istemediği bıktığı hamilelik klişesine girmeyecekler sanırım çok mutluyum o yüzden.

Edit: Yıldızı herşeye rağmen sevmeme şaşırıyorum. Bütün defolarına rağmen içinden geldiği gibi saf samimi konuşmaları çok güzel.
    Yüzük konusunda benim yüğümden daha büyükmüş seninki,
    Zeyneple Alihan gökdelendeyken aradığında Zeynebe ah canım kardeşim Alihan gelmiycek bekleme orda,
    Ağlayarak mücevher takıcağım hiç aklıma gelmezdi

gibi sözleri çok komik çok eğlendiriyor beni bu halleri.
    Konu casperbig tarafından (09-11-18 Saat 13:26 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    funda2 (09-11-18), suzi67 (25-03-19)

Sayfa 1/191 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 8 kullanıcı var. (1 üye ve 7 konuk)

1. tvrehberi

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri