Sayfa 1/2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yasemin - Bölüm Yorumları

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs up Yasemin - Bölüm Yorumları

Muhteşem oyuncu kadrosuyla Yasemin tekrar bölümleriyle hafta içi her gün 11.30'da Show Max'te

Sibel Turnagöl, Yaşar Alptekin, Tolga Savacı, Alev Sezer, Yıldız Kaplan, Engin Çağlar, Aykut Sözeri, Nilüfer Kurt, Levent Özdilek, Engin İnal, Kaan Girgin, Bekir Aksoy, Engin Koç
    Konu Freddy tarafından (18-06-08 Saat 19:57 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kadro çok iyiymiş. 90'lı yılların en popüler simaları rol almış. Ama ben hiç hatırlamıyorum. Uzun soluklu bir iş değildi sanırım.
    -

Freddy

3 bölüm bakamadım diziye Ekrem Güney (Aykut Sözeri) ölmüş Nesrin (Yıldız Kaplan) Yasemin'le olan arkadaşlığına rağmen kariyerindeki ihtirasları yüzünden Ekrem'le işbirliğine başlamıştı Ama ekrem'i öldürmüş Ekrem kesin yarı yolda bırakmıştır

Kaan Girgin'in dizide rol almasının sinematurk'un bir yanlışı olduğunu düşünüyordum ama oynuyormuş Orhan'ın (levent Özdilek) Amerika'dan gelen yeğeni olarak girdi diziye Ama yasemin'le aralarındaki duygusallık hızla ilerliyor Yasemin, Orhan'ı babası gibi görse de Orhan'la Kaan Girginin aralarının bozulması bence kaçınılmaz olacak

Bir de nilüfer kurt'u görebilseydik :)

Dizinin bugün 24. bölümü oynadı Beğeniyle izliyorum Ben 13. bölüm sürmüştür diye düşünüyordum Demek ki tutmuş Belki 26. bölümde biter Normalde izlemesem bile isim ve başrol oyuncuları olarak o yıllarda yayınlanan dizileri bilirdim Ama bu hangi ara yayınlndıysa artık :)

Kaçırdığım 3 bölüm içinde sanırım Tolga savacının ölümü üzerine abisi Engin Çağlar karısı ve kızları Güngör sanırım diziden çıktılar Yani en son sorjunları çözülmüş mutlu bir hayat yaşıyorlardı

Yaşar Alptekin de sevgilisini öldürdükten sonra kayıplara karışmış olmalı

Alev Sezer'i göremedim sanırım hala

Dizide hayli değişiklikler var yani O yıllarda zaten kadroda hikayede fln sık sık değişiklikler olurdu dizilerde

Freddy

Bu yasemin'in başına gelenler de pişmiş tavuğun başına gelmez Önceleri üvey babasının tacizlerine uğrayan sıradan bir ev kızı, bir aerobik hocasıydı Sonra babasının zulümleri yüzünden annesini kaybetti Ardından sevgilisi (yaşar alptekin) sevişmelerini banda alıp tehdit etti Sonra ünlü bir aktris ve reklam yıldızı oldu Ülkenin en önemli iş adamlarından ekrem'le (aykut sözeri) sevgili oldu Sonra onu çektiği filmin yönetmeniyle (tolga savacı) aldattı ve tutkulu bir aşk yaşadı Tolga savacı'yı da ekrem öldürttü Yasemin de intikam almak için ekrem'in en büyük düşmanlarından ORhan'la işbirliğine girdi nerden bilsin hayatının en büyük hatasını yaptığını Orhan, yasemin'e aşık oldu Yasemin de orhan'ın yeğeni cem'e

Ve orhan sonunda intikamını aldı Cem'i bacağından ve karnından vurdu öldüğünü sanıyor Yasemin ise genel eve düştü Şaka gibi :) Koskaca film starı genel evde Ve kimse tanımıyor Ben yasemin kırdar'ım diyor kadın Millet dalga geçiyor Onun burda ne işi var diye

Mantık hataları olsa da çok hızlı gelişiyor olaylar Eskiden bundan dolayı diziler daha güzel olurdu Şimdiler de diziler uzun sürsün diye olayları o kadar yavaş geliştiriyorlar ki Yasemin'de 20 bölümde neler oludu :) İşte bu yüzden yasemin gibi eskiden bölüm sonları heyecanla biten her bölümünü iple çektiğim diziler olurdu Şimdiki dizilerin hiçbiri öyle değil O merakı o heyecanı alamaıyorum

Freddy

Kaç gündür izleyemiyorum diziyi Halbuki çok beğeniyordum Geçen haftadan beri hafta içi her gün değil sadece çarş perş ve cuma 11:30da yayınlanıyormuş Bi de sabah 05:30da var hafta içi Sanırım o tekrar Hala devam ediyor Bu kadar uzun sürdüğünü tahmin etmemiştim Maşallah Bakalım bi ara izlemeye çalışcam

Zaten show max, turk max fln koptum iyice tv'den buaralar hiç bir yeni-eski dizimi izleyemiyorum aklıma gelmiyor Tatlı hayat, aslı ile kerem, belalı baldız, zeynep, hemşerim, yasemin. Yenilerden son ağa, derman Showlardan da çifte kavrulmuş ve eşimle başım dertte

Alarmlı bi ajanda tutmam lazım artık :)

Bir örümcek'i kaçırmıyorum Onu da ölsem kaçırmam :) gerçi onun da son 2 bölümü yayınlancak bu haftasonu Her zamanki gibi sabahın 04ünde Uyanamam diye uyumuyordum da bekliyorum o saate kadar

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri