Sayfa 1/15 1234511 ... SonSon
71 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yasemince - Bölüm Yorumları

Durum:
    cyprus_hsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıbrıs - Girne
    Konular
    26
    Verdiği Beğeni
    53

Aldığı Beğeni: 66

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Yasemince - Bölüm Yorumları

Hemen de onaylanmış, çok teşekkür ederim :)
    Dizi benzer isimlerle 2-3 kez çekilmişti ama ben en bilindik ismiyle açtım başlığı. Birde Yasemince de rol alan oyuncular bu kadar değil, çok fazla isim yer almış.
    ama karakter sayısı izin vermediğinden en fazla bilinen oyuncuları yazmaya çalıştım. Neyse konuyla ilgili yorumuma geleyim;

Müthiş bir ekran klasiği... Yani üzerinden seneler geçsede asla hafızalardan silinmeyecek bir dizi... Çocukluğumuzun dizisi :)
    Ben en çok Sürahi hanım ve Gülazeri severdim. Tabi diğer karakterlerde müthişti... Keşke yeniden çekilse, hiç olmazsa bir kanalda tekrarları verilse...
    Çok özledim...

Yasemince ile ilgili paylaşımlarınızı bekliyorum :-)

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hasan çok sağol başlık için :) Yasemince gerçek bir ekran klasiğiydi Tekrarlarını hiç sıkılmadan izlerdim Yasemin Yalçın'ın yarattığı her tipleme çok sevilmişti Flash tv veriyordu tekrarlarını geçen yıl Ondan önce de TGRT veriyordu TGRT'dekileri izlemedim ama Reytinglerde hep ilk 5te götürüyordu Benim de çocukluğumun dizisiydi gerçekten yasemin Yalçın her bölümde başka bir şarkıya klip çekerdi Mesela izel'in hasretim parçası, levent yüksel'in tuana'sı.. Hele hasretim çok bombaydı Sahilde hatırlıyorum yasemin yalçını :)

Haşlama Taşlama Show TV
    İnce İnce Yasemince Kanal D
    Yasemince 2000 Star

sinematurk'te yaseminnamecik de var ama ben hatırlamıyorum Yasemince 2000 ve İnce İnce Yasemince ise yok Halbuki İnce İnce Yasemince, yasemin yalçın'ın kanal d'de tavan yaptığı dizisiydi

Durum:
    cyprus_hsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıbrıs - Girne
    Konular
    26
    Verdiği Beğeni
    53

Aldığı Beğeni: 66

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Freddy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan çok sağol başlık için :) Yasemince gerçek bir ekran klasiğiydi Tekrarlarını hiç sıkılmadan izlerdim Yasemin Yalçın'ın yarattığı her tipleme çok sevilmişti Flash tv veriyordu tekrarlarını geçen yıl Ondan önce de TGRT veriyordu TGRT'dekileri izlemedim ama Reytinglerde hep ilk 5te götürüyordu Benim de çocukluğumun dizisiydi gerçekten yasemin Yalçın her bölümde başka bir şarkıya klip çekerdi Mesela izel'in hasretim parçası, levent yüksel'in tuana'sı.. Hele hasretim çok bombaydı Sahilde hatırlıyorum yasemin yalçını :)

Haşlama Taşlama Show TV
    İnce İnce Yasemince Kanal D
    Yasemince 2000 Star

sinematurk'te yaseminname ve yaseminnamecik de var ama ben hatırlamıyorum Yasemince 2000 ve İnce İnce Yasemince ise yok Halbuki İnce İnce Yasemince, yasemin yalçın'ın kanal d'de tavan yaptığı dizisiydi
    İbrahimcim, konuyu açarken, ilk mesajın senden geleceğini adım gibi biliyordum, yanıltmadığın için teşekkürler :)
    Malum, sende bende 90'larda kaldık, hiç bir dizi hiç bir şarkı o yıllardaki tadı vermiyor bize...

Gerçekten çok seneler geçti aradan ama hiç bu kadar samimi bu kadar komik bir dizi gelmedi TV dünyasına. Günümüzün saçma sapan ve absürd komedilerini toplasan bir Yasemince etmezler...
    Yasemin Yalçın zaten olağanüstü bir yetenek, bir yetenek harikası... Aynı dizide birbiriyle tamamen zıt bu karakterleri canlandırması, ve bu karakterlerin istisnasız bir şekilde hepsini izleyiciye benimsetmesi, sevdirmesi ayakta alkışlanacak bir başarı !

Yan rollerde oynayan oyuncularda çok başarılıydı.
    Zehra gelin, haşmet, kakılmış, selvi, taci hepsi...

Bu arada Parmaklıklar Ardında'nın Gardiyan Gülteni Zehra Alptürk de, Şuayip'in dominant karısı Zaruret rolünde, izleyenler bilir. Mükemmeldi...
    Bir "şuuuuaaaaaaaaaayiiiiiiiiiiippp" diye bağırışı vardı ki sormayın :))
    Zaten, Zehra Alptürk'ün tiyatro sahnesinden, beyaz cama geçtiği ilk iştir Yasemince. Hala daha çok yakın arkadaşlar benim bildiğim...

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cyprus_hsn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahimcim, konuyu açarken, ilk mesajın senden geleceğini adım gibi biliyordum, yanıltmadığın için teşekkürler :)
    Malum, sende bende 90'larda kaldık, hiç bir dizi hiç bir şarkı o yıllardaki tadı vermiyor bize...

Gerçekten çok seneler geçti aradan ama hiç bu kadar samimi bu kadar komik bir dizi gelmedi TV dünyasına. Günümüzün saçma sapan ve absürd komedilerini toplasan bir Yasemince etmezler...
    Yasemin Yalçın zaten olağanüstü bir yetenek, bir yetenek harikası... Aynı dizide birbiriyle tamamen zıt bu karakterleri canlandırması, ve bu karakterlerin istisnasız bir şekilde hepsini izleyiciye benimsetmesi, sevdirmesi ayakta alkışlanacak bir başarı !

Yan rollerde oynayan oyuncularda çok başarılıydı.
    Zehra gelin, haşmet, kakılmış, selvi, taci hepsi...

Bu arada Parmaklıklar Ardında'nın Gardiyan Gülteni Zehra Alptürk de, Şuayip'in dominant karısı Zaruret rolünde, izleyenler bilir. Mükemmeldi...
    Bir "şuuuuaaaaaaaaaayiiiiiiiiiiippp" diye bağırışı vardı ki sormayın :))
    Zaten, Zehra Alptürk'ün tiyatro sahnesinden, beyaz cama geçtiği ilk iştir Yasemince. Hala daha çok yakın arkadaşlar benim bildiğim...
    evet Hasan hiç benden kaçar mı yine eskilerden konuşacak fırsat bulmuşum :):) Çok güzel anlatmışsın cnm ya diziyi Her kelimesine katılıyorum Zehra Alptürk'ü ben de hatırlıyorum dizide Gerçekten orada da mükemmeldi Bi ara kakılmış tiplemesinde de oynamıştı kakılmış'ın mahalleden komşusuydu

yasemin yalçın gerçekten türkiye'nin en harika komedyenlerinden
    Üstün bir yeteneğe sahip Benim anlatmamla bitmez Ki sen onun ne kadar olağanüstü olduğunu kelimelere çok güzel dökmüşsün cnm :)

Sürahi hanım'ın bir bölümünde bütün ev elm sokağı kabusu'nu izliyordu Sürahi hanım o kadar korkmuştu ki filmden oğlu ferdi'ye freddy demeye başlamıştı telefonda :img-hyste

Durum:
    Kara_Esreff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Gurbet
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

basligi acan arkadasa coooook tesekkur ederim. Ince ince yasemince cok guzeldi hep bakar bakar gulerdik ailecek. bittigi icin uzuluyoruz

Sayfa 1/15 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri