Sayfa 105/105 İlkİlk ... 55595101102103104105
525 sonuçtan 521 ile 525 arası

Konu: Nora Roberts

Durum:
    nurtence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Pittsburgh
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Bence de kabahat, oku oku bayılacaksın :happy0064

Durum:
    kitapci anne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Red face

Nora Roberts'ın 90'dan fazla kitabını okumuş bir insan olarak, yeni başlayanlara ben de öncelikle Eve Dallas serisini öneririm.
    Bu seri dışında ise, yazarın geçmiş yıllarda yazdığı kitaplarını öneririm. Çok fazla üreten çoğu yazarda olduğu gibi, bence Nora Roberts'ın da son kitapları biraz fabrikasyon. Gerek Search veya Chasing Fire olsun, birbirine çok benzer kitaplar yazıyor bence artık N.R.
    Ama Sanctuary, Seaswept, Rising Tides, Montana Sky gözüm kapalı tavsiye edebileceğim kitaplarından.
    İmza alanında da belirttiğm üzere, 87 adet oldukça temiz ve de çoğu ingilizce kitaplarını, 5'er liraya elden çıkarıyorum. Her türlü konuda mailinizi beklerim.

Durum:
    ulaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    heryerden birazz:))
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kumralim19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam

Eve Dallas serisini yayin evinin neden cikarmadigini anlamis degilim, böyle güzel bir seri tutmuyor nasil denir aklim almiyor. Bu yüzden burdaki yayinevinden son derece memnunum. Bu ay Eve Dallas serisinin 19. kitapi cikacak. Ben suana kadar 9 kitap okudum ve 7. ve 8. kitapin arasinda cikan kisa hikaye olan "Midnight in Death" 'i okudum. Yayin evi bir kitapin icinde üc kisa hikayeye yer vermis. Bunlar Midnight in Death, Interlude in Death, Haunted in Death. Ben diger kisa hikayeleri okumadim onlarida sirasina göre
    okuyacagim.

Dügün serisi dedigim gibi benim cok hosuma gitti, suan dördüncüsünün cikmasini bekliyorum sonbahara kadar beklemek zorundayim.

Noranin okudugum kitaplari

Eve Dallas serisi 9 kitap ve midnight in death
    Temptation
    Secret Star, Captive Star, Hidden Star
    Once More With Feeling
    3 Kitap The Bride Quartet serisinden (Dügün serisi)

Bu ayin sonunda sömester tatilinde Noranin hangi kitapini okusam diye düsünüyorum. Eve Dallas serisine bir zaman sonra yine devam edecegim, ama ondan önce baska kitaplarinida kesfetmek istiyorum. Bana acaba hangi kitaplarini tavsiye edersiniz. Yani illaha hangi kitapini bir an önce kesfetmeliyim.
    Merhaba,
    Yorumu yazdığın uzun zaman olmuş hala üye misin ya da foruma bakıyor musun bilmiyorum fakat bahsettiğin şu düğün serisi dikkatimi çekti.Nora'nın anahtar üçlemesini ve eve dallas serisini büyük bir keyifle okudum ve şimdi senin yorumunu görünce bir seri daha olduğu dikkatimi çekti.Düğün serisi diye bahsettiğin kitapların tam ismini öğrenebilir miyim?

Durum:
    Figüran
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir de son olarak Ölümüne sadakatten sonra serinin devamını Türkiye de çevirdiler mi? Ben en son onu okudum ve devamına rastlamadım acaba çıkarılan kitaplar bunlarla mı sınırlı gerçekten?..Bilgisi olan??

Durum:
    Figüran
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar selam :cheer:

Uzun zamandır buraya uğramıyorum. Son yazılan yorumlardan gördüğüm kadarıyla çoğu kişi uğramıyor :icon_sorr

Yine de belki bir gören olur bir sorum olacaktı.
    Eve Dallas Serisi nin Türkiyede çevrilen son kitabı hangisi bilen var mı?Seneler önce serinin 10 kitabını falan okudum fakat sonra takip edemedim.Şimdi tekrar devam etmek istiyorum. Türkiye'de çevrilmeye devam ediyor mu hala? En son çevrilen hangisi? Sıralamasını yazabilecek olan var mı acaba?

Bilgi alabilirsem çok sevinirim :img-wink:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri