Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3910111213
62 sonuçtan 61 ile 62 arası

Konu: Dan Brown

Durum:
    çilekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    *Temporary Peace.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok yetenekli bir yazar olduğunu düşünüyorum.Melekler ve Şeytanlar kitabını abartısız bir solukta okudum..ama ne yazıkki Kayıp Sembol için aynısını diyemicem Melekler ve Şeytanlardan sonra olmamış Dan diyorum...:icon_sorr

Durum:
    Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    <...> YaSen <3
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 72

Bahsedilme
    0 Mesaj

dan brownun originini bugün bitirdim. fahiş fiyatlara kitapların satıldığı günümüz endüstrisinde, 38 türk lirasını kuruşu kuruşuna hak eden bir kitaptır.

öncelikle brownun edebiyatını oldukça ilerlettiğini söyleyebilirim. ilk dört yüz sayfa soluksuz geçti. brown benim en sevdiğim yazarlardandır. o yüzden stilini az çok benimsemiş biri olarak başından beri suçlunun kim olduğunu tahmin etmeye çalıştım. ve bu sefer sonuca çok yaklaştım. ancak...

hayır, agatha christie gibi en iyi tahminim konusunda bile yanıldım demeyeceğim. sadece, bu kitapta TERS KÖŞE YOK! evet, origin, ters köşe olmayan kitabı olarak brownun tarihine yazıldı. gerisi spoilerdır.

Spoiler İçermektedir

son yüz sayfada hayal kırıklığına uğradım açıkçası kesinlikle bir ters köşe bekliyordum. brown resmen ters köşelerin ustası, originde buna başvurmaması resmen hayal kırıklığıydı.

Spoiler İçermektedir

öte yandan suçlu
    Spoiler İçermektedir

son olarak yorumlarım klasik işte. langdondan sıkıldık derdim ama bu kitapla langdonı hala sevdiğimizi fark ettim. sadece sevgilisi olan kadınlardan harem kuracak artık ondan sıkıldık. her gelen kadın da bu adama sarkmak zorunda mı?

3. Beğenenler;
    Selin (05-10-18)

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3910111213

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri