Sayfa 1/185 123451151101 ... SonSon
923 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yemin - Bölüm Yorumları

Durum:
    Fettan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ÇINAR gölgesinde
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Yemin - Bölüm Yorumları

Bu diziyi seviyorum çünkü klişe sahneler barındırsada askiyon hiç eksik değil..Birşeyler rayına girereken bir şeyler ters gitmeye başlıyor bir şekilde her bölüm keyifli bir biçimde izliyorum...

Fatmanur hanım teyzem ve Sadakat ablamın telefon konuşmasında koptum..Ama fatmanur teyzem haklıydı..Öncekinde Menderes'in ailesini öldü biliyorlardı ondan aynı evde kalmışlar ama şimdi olmaz..

Dizilerdeki en şirin en güzel bebek bizimTOPRAK bebek..Maşallah Allah anasına babsına bağışlasın...

O kasanın boşaltılıp Yeşim'e verildiği sahneyi abartılı bulduğumu belirtmeliyim bende.

Durum:
    mavi deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    sevginin yansıdığı yüzde!
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bakış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet evet bence deeeeeee. bakışınız burdaaaa. yalnız yeşim çok güzel bir kadın bence. gerçekten çok güzel. ben çok beğeniyorum kendisini. çok da başarılı:img-yes:

canım sen sonatçı degilmiydin ben size dedim bu başlıkta ben herkesten koruyorum yavaş yavaş gökhan virüsü burayı ele geçirmeye başladı haklıyım korkuyorum ben ya baksananıza hale şeytan yeşime bakın hele hele:icon_whis:icon_whis
    Konu mavi deniz tarafından (19-02-08 Saat 10:46 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    alisercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mavi deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım sen sonatçı degilmiydin ben size dedim bu başlıkta ben herkesten koruyorum yavaş yavaş gökhan virüsü burayı ele geçirmeye başladı haklıyım korkuyorum ben ya baksananıza hale şeytan yeşime bakın hele hele:icon_whis:icon_whis
    Ya benim bilmezliğimi ve kavrama eksikliğimi yaşlılığıma verin. Bu gökhan ve kamuran kim. Ben niye bilmiyorum bunları

Durum:
    cebalo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile

bencede yesim cok güzel :img-yes:,cokda güzel oynuyor kötü rölü cok iyi yapiyor zaten baska role yakismaz en iyisi kötü rol,bu bölümde bende fark etim yesimin kendi sesiydi,bence kendi sesi daha güzel hep kendi sesiyle oynasin,fatmanur teyzeyle sadakat ablanin gelinlen damada oda hazrilamalari cok komikti cok güldüm :img-hyste ikisde baska planlar yapmis,bende düsünüyordum menderslen leyla nerde oturacaklar diye ama bu gidisle iki tarafida üzmemek icin kendilerine baska bi ev bulurlar :img-yes:,böylelikle kimse üzülmez,bu bölümün reytinglerini cok merak ediyorum insallah iyi gelir cünkü cok güzel bi bölümde umarim reytingleride iyi olur:happy0064,arakadaslar aranizda fragmani gören oldumu,ben simdi foxun sitesine bakacam belki oraya gelmisdir yeni bölümün fragmani
    Konu cebalo tarafından (19-02-08 Saat 02:31 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Gümüş Hastası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok güzel bir bölümdü. Sonunda da çok heyecanlandım. Ama ne de olsa fragmanı şimdi verecekler diye fazla da merak etmedim. Dizinin sonundaki jenerik geçti Üvey Aile dizisinin fragmanını verdiler. Hemen ardından verirler dedim bu seferde reklam arası girdi. Reklamlar bitinceye kadar bekledim ama reklamlardan sonra da vermediler. Şimdi Fox'un sitesine baktım orada da yok. Çatlıcam yahu meraktan!..

Sayfa 1/185 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri