Sayfa 11/38 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon
189 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Yerden Yüksek - Bölüm Yorumları

Durum:
    G_didem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    90s
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    40

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu dizi gerçekten çok güzel..

Bir süredir tekrarlardan falan denk geliyordum ama bir türlü adam akıllı kendi gününde baştan sona izlemek nasip olmamıştı. Nedenini biraz geç öğrendim, cuma günü yayınlanıyormuş. O gün izlediğim başka bir dizim oldğundan bir türlü denk gelememişim demekki.. Gerçi her ne kadar cuma günleri izlediğim dizi artık olmasada o gün yinede yoğun bir gün, aile fertlerinden herkes farklı farklı şeyler izlemek istiyor.. derken bu bölüm sonundaki fragmanda yeni bölümün perşembe günü olduğu yazısını gördüm ve çook sevindim:) O gün çok daha rahatlıkla takip edebileceğim..
    Daha önceki kısa kısa denk gelmelerimde dizinin diyologları bana bir başka dizinin diyologlarını anımsatıyordu:) "Acaba" diyip hemen kendimi başlığa attım ve yanılmadığımı anladım.. Geniş Aile senaristleri bu dizide de gerçekten çok iyi iş çıkartıyorlar..

Diziyi baştan sona ilk defa bu akşam izleyebildim, ancak bölüm sonunda 14.bölüm yazısını görünce biraz üzüldüm, biraz fazla bölüm kaçırmışım.. o kadar bölümü netten takip etmeye vakit bulamayabilirim ama bundan sonra perşembe akşamlarının dizisi benim için kesinlikle Yerden Yüksek olacaktır.

Favori karakterim Cennet&Feyyaz ikilisiyle beraber Sabit:img-hyste Çok çok gülüyorum.. Delilo delilo hayrane, delilo delilo kurbane:img-hyste Cennetin görücü muhabbetinden sonra gözleri dolu dolu kapıda yaktığı türküye de bayıldım, on numaraydı:img-hyste

Espriler on numara, senaristler kendilerini fazlasıyla belli ediyorlar.

Kızına görücü geleceğini evin antrenör olan babasına açıklamaya çalışan annenin kurduğu cümle; (henüz karakter isimlerini ezberleyebilmiş değilim, üzgünüm)

- Birazda evinle ilgilen, bak kızın Cennet alt yapıdan yetişti, yarın eve transfere geliyorlar:img-hyste

Cennet&Feyyaz (cemaatin kızı&imamın oğlu) ikilisi harikalar.. Toprak Sağlam harika bir iş çıkarıyor, fazlasıyla role adapte görünüyor ve severek oynadığı çok çok belli.. Mimiklerini harika kullanıyor, keza evin ortancı kızını canlandıran bayanda öyle..

Ben diziyi çok sevdim; biraz geç oldu ama bundan sonra elimden geldiğince takibinde olacağım:img-wink:

Ayrıca dizinin jenerik müziği:good:

Durum:
    ecekaanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

fragmanı izledim.. tabii ki yine feyyaz ve sabit atışmaları çok güzel.. sabit cennetin elindeki balonu patlatınca feyyaz başlıyor bağırmaya ve sen benim sevgilimin balonunu nasıl patlatırsın diye bağırmaya başlıyor. tabii cennet sabitten daha şaşkın ve kocaman açılmış gözler ve yüzündeki gülümsemesiyle.. nee sevgilin mi diyor..:love05::img-in_lo ama fragmanın en güzel yeri cumalinin kafesindeki bir kutlamada (sebebini bilmiyorum) sabitin pastanın iiçinden çıkması ve delilo delilo diye türkü çığırması..:img-hyste:img-hyste

Durum:
    G_didem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    90s
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    40

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragman muhteşem:) Çok güzel bir bölümün bizi beklediği kesin. Dizinin perşembe akşamına alınması da fazlasıyla iyi oldu, rahat rahat izleyebileceğim:img-wink:

Bu arada Milliyet gazetesi yazarlarından Ali Eyüboğlu'nun bir yazısı var. Trt'de yayınına devam edecek ve yayından kalkabilecek dizilerle ilgili bir yazı. Umuyorum ki Yerden Yüksek; trt'nin yayın hayatına devam eden dizilerinden olur:img-wink:

TRT 2011 İÇİN 7 DİZİ ÇEKTİRİYOR.

TRT'de şu anda yayınlanan yerli dizi sayısı 5. Ancak aldığım bilgiler TRT'nin 2011 yılı için 7 dizi daha sipariş ettiği yönünde.

Haberin devamı için kaynak;

http://magazin.milliyet.com.tr/trt-2011-icin-7-dizi-cektiriyor/ali-eyuboglu/magazin/yazardetay/11.12.2010/1324450/default.htm

Yazar; en düşük reytingi aldığı için trt dizileri arasından Küstüm Çiçeği için yolun sonunun geldiğini, diğerlerinin akıbetlerinin ise alınacak reytinglere bağlı olduğunu belirtmiş:icon_whis Ama trt reyting ölçümlerine katılmıyor, neyi kastetmiş anlayamadım:icon_whis

Durum:
    qsawe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Milas köylüsü
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    80

Aldığı Beğeni: 102

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı G_didem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazar; en düşük reytingi aldığı için trt dizileri arasından Küstüm Çiçeği için yolun sonunun geldiğini, diğerlerinin akıbetlerinin ise alınacak reytinglere bağlı olduğunu belirtmiş:icon_whis Ama trt reyting ölçümlerine katılmıyor, neyi kastetmiş anlayamadım:icon_whis
    Resmi ölçüm şirketi haricinde de digital firmaların ölçümleri var. Belki onlar hakkında bilgisi vardır.

Bir programda Digitürk yetkilileri "isterlerse dakika dakika bile reytingleri açıklayabiliriz" demişti... Bu durumda TRT de onlardan faydalanıyor olabilir...

Umarım kalkmayanlardan olur... TRT de yayınlanan beş dizinin üçünü izleyen biri olarak hangisi kalksa üzülürüm... :icon_sorr

Durum:
    sakowcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

selam

diziyi ilk bölümden takip ediyorum aslında ama buraya ilk defa yazıyorum
    diziyi izleme sebebim Cennet&Feyyaz (cemaatin kızı&imamın oğlu) dı. Feyyaz garibim az tokat yemedi ha. ama son zamanlar tokat falan yok oh ne iyi sevgili olsunlar kısa zamanda hatta evlensiler çocukları falan olsun

geçen bölüm bu ikili için çok iyi oldu feyyaz daha iyi anladı cenneti ne kadar çok sevdiyini
    bu bölüm sen ne hakla sevgilimin balonunu patlatırsın :img-in_lo diyo orda bittim cennetin sevinerek gözleri böyyle kocaman olmuş halde ne sevgilimi? diye sorduğunda artık dünyayla ilişkim kesildi

cezmi müfettiş olmuşgaliba her daim ziya hocanın yanında oğlu sabit de muhteşem Eurovisiona layik türküsüyle sürpriz yapmaya çalışmış :img-hyste
    delilo delilo diye :img-hyste

haberi ben de okudum Yerden Yüksek çok sevilen dizi bence Halil İbrahim sofrası ve Elde var hayat biter ama Yerden Yüksek i zor bitirirler

Çakıl Taşları bitti gibi görünüyo bu da biterse astık dizi izlemiycem!

aa diziniz günün değişmesi benim için çok kötü oldu çünkü evde KVP izleniyo bu akşam kesin izleyemiycem inşallah eski gününe geri döner:icon_sorr

Sayfa 11/38 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)