Merhaba arkadaşlar, Forumumuzdaki son yapılan güncelleme ve değişiklikler sonrası sayfa başı standart mesaj gösterim sayısı 5 adet olarak revize edilmiştir. Başlık açma ve kapatma kurallarında bir değişiklik yoktur. Başlıklar 100. sayfada değil 1000. mesajda arşivlenmek üzere kilitlenmektedir. Baz alınan nokta mesaj sayısıdır. bu şekilde düşünürsek sayfa başı 5 mesaj gösterildiğinde başlık 200. sayfada kapatılmaktadır. Bu konuda kafa karışıklığı yaşamak istemiyor ve eski düzen üzerinde forumu görmek istiyorsanız ayarlar bölümünden sayfa başı gösterilecek mesaj sayısını 10 adet olarak revize edebilirsiniz.


Bu bir bilgilendirme mesajıdır. Bu konu ile ilgili kafanıza takılan bir soru , öneri , düşünce ve şikayetlerinizi aşağıdaki linkte bulunan konuya yazabilirsiniz.

https://forum.dizifilm.com/forum/forum-hakkinda/93083-dizifilmcom-hakkindaki-dusunceleriniz-ve-onerileriniz.html


sayfa başı mesaj gösterim sayısı değiştirmeÜye Kontrol Paneline girdikten sonra sol tarafta bulunan Genel Ayarlar sekmesine tıklıyoruz. Sayfayı aşağıya kaydırdıktan sonra Her sayfada gösterilecek Mesaj ayarlarına geliyoruz. çıkan seçeneklerden mesaj sayısınını değiştirebilirsiniz. İyi forumlar
Bu konu adminin isteği üzerine açılmıştır.