Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Arzu Yanardağ

 1. #11
  Durum:
  Çevrimdışı
  Irwa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  07.07.2006
  Yer
  ...
  Mesajlar
  99
  Konular
  2
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  3 aylık bebekle neden ayrıldım

  Ali Serter'le 4,5 aylık hamileyken evlenen Arzu Yanardağ, kızları Alara Maya'nın doğumundan üç ay sonra boşanma kararı aldı. Güzel oyuncu, ayrılık nedenini ve yaşadıklarını Kelebek'e anlattı.
  Eşimin beni sevmediği gerçeğiyle zor yüzleştim
  Bir dönem dolandırıcılık suçundan aranan reklamcı Ali Serter ile 4 buçuk aylık hamileyken evlenen Arzu Yanardağ, boşanma kararı aldı. Eski eşinin kendisini değil "oyuncu Arzu"yu sevdiğini ve yedi aylık evlilikleri süresince psikolojik şiddete maruz kaldığını söyleyen Yanardağ, yaşadıklarını ilk kez Kelebek’e anlattı.
  Üç ay önce anne oldunuz, hayatınızda yepyeni bir sayfa açıldı. Hayırlı olsun diyelim öncelikle...
  - Evet, gerçekten de hayatımda yeni bir dönem başladı. "Yeşillendim" diyorum, çünkü yeni bir oluşum içindeyim, yeni bir Arzu oldum artık. Ebru Yaşar’ın "Yeşillendim" şarkısını da çok seviyorum. Üç ay önce doğum yaptım. Doğum yaptığım gün, hayatımın en güzel günüydü. Aslında bebek doğarken sadece bebek değil, anne de onunla birlikte yeniden doğuyor. Bebek sayesinde daha önce tatmadığım bir sevgiyi de tattığım için, önceki Arzu gitti, bambaşka bir Arzu geldi diyebilirim.
  Önceki Arzu nasıl biriydi?
  - Günlük yaşayan, yarını düşünmeyen, korkularıyla yüzleşmeyen, sevgiyi hissedemeyen, özgür olduğunu zanneden bir insandı. Şimdiki Arzu korkularıyla yüzleşen, hatta o korkuların üzerine giden, güçlü, özgürlük takıntısı olmayan ve sevginin ne olduğunu bilen bir kadın...
  SEVGİ EKSİKLİĞİ ÇEKİYORDUM

  Sevgi eksikliği yaşar mıydınız?
  - Aslında evet... Sevgi eksikliği ve samimiyetsizlik yaşadım. Hep büyük bir sevgi istemiştim hayatımda, ama bebeğim dünyaya gelene kadar hiç böyle bir sevgiye rastlamamıştım. En büyük sevgi bir annenin bebeğine beslediği sevgiymiş. Gerçek, yalansız, karşılıksız ve sonsuz...
  Her şey bir anda oldu bitti hayatınızda... Evlenmeniz, bebeğinizin dünyaya gelmesi ve ayrılığınız...
  - Ben zaten hayatım boyunca hep aceleci bir insandım. Bir şeyi istedim mi hemen gerçekleşsin isterdim. Sabırsızdım. Bu sabır duygusunu bebeğimle öğrendim. Ali (Serter) ile ilişkimiz başladı. O aşkın çok yoğun günlerinde ben hamile kaldım. Hayattaki en büyük isteğim zaten bir bebek sahibi olmaktı. Ve bebeği doğurmaya karar verdim. Ali de beni destekledi ve benim gibi bebeği çok istedi.
  Sonra evlilik... Evlenmeyi istiyor muydunuz peki?
  - Hiç kendimi evli bir kadın olarak düşlememiştim. Ama Türkiye şartlarında evlilik dışı bir çocuk yapmak istemediğim için nikah masasına oturdum. Evlendiğimde zaten 4 buçuk aylık hamileydim.
  Niçin 4 buçuk aya kadar beklediniz ve evlenmediniz?
  - İnan ki ben de bilmiyorum... Beklemek benden kaynaklanmadı. Ben bu çocuğu istiyordum ve kararımı çoktan vermiştim. Zaten evlenmeseydik de ben dünyaya getirecektim bu bebeği, ama Ali’yi evliliğe zorlamadım.
  Yani gerekseydi evlilik dışı da olsa bebeğinizi dünyaya getirecektiniz...
  - Evet, belki sıkıntı yaşardım ama bunların üstesinden gelirdim. Ben dünyaya gelecek olan bebeklerin annelerle irtibata geçtiğini düşünüyorum. Dünyaya gelmeyi isteyen milyonlarca ruh var ve anneyle bağlantıya geçtiği anda eğer anlaşma sağlanırsa, yani anne isterse dünyaya geliyorlar. Babanın görevi bir saniyelik, gerisi anneyle bebeğe kalmış.
  Sadece yedi ay süren bir evliliğin ardından ayrılma kararı aldınız ve artık bebeğinizle baş başasınız...
  - Evet, ayrılma kararını ben aldım.
  PSİKOLOJİK ŞİDDETFİZİKİ ŞİDDETTEN AĞIR
  Neden ayrılıyorsunuz?
  - Hukuki dilde; şiddetli geçimsizlik... Gerçek sebebi ise sevgisizlik... Ali bana aşık olduğunu zannetti, oysa onun aşık olduğu ben değildim. O dergilerde fotoğrafları çıkan, insanların hayran olduğu Arzu Yanardağ’a aşık oldu. Zaman içinde o Arzu Yanardağ, eve kapanıp hamileliği dolayısıyla kilo almaya başlayınca Ali’nin olmayan aşkı bitiverdi. Bu bir varsayım değil, bundan çok eminim. Çünkü kadın sevilip sevilmediğini hisseder. Hiçbir erkek bir kadını kandıramaz bu konuda. Ve hamileliğim dolayısıyla duygularımı daha da yoğun yaşadığım için bundan kötü etkilendim. Eşimin beni sevmediği gerçeğiyle çok zor yüzleştim.
  Şiddet var mıydı evlilik boyunca?
  - Hayır yoktu. O olsaydı bu evlilik iki günde biterdi. Ama ben şiddetin sadece fiziksel olduğuna inanmıyorum. Bazen psikolojik şiddet, fiziksel şiddetten daha ağır olabiliyor. Hele bu insan hamileyse, bundan daha da fazla etkileniyor.
  O zaman psikolojik şiddet vardı...
  - Neyse, sonuçta hepsi geride kaldı. 20 gündür ayrı yaşıyoruz ve kendimi çok iyi, güçlü hissediyorum. Kendime güvenim yerine geldi. Şu sıralar bana gelen iş tekliflerini değerlendirmekle ve bebeğimle meşgulüm. Derler ya hayata sıfırdan başlıyorum diye, ben "artı 1" ile başlıyorum...
  O nasıl oluyor?
  - Kendimi her şeye sıfırdan başlıyor gibi hissediyorum ama bana üç ay önce hediye edilen bir varlıkla... Alara Maya ile... Bana daha önce hiç kimsenin bakamadığı kadar anlamlı gözlerle bakıyor. Ne kadar zorluklarla da uğraşsam, ne kadar yorulsam da onu kucağıma aldığım anda, onun kokusunu duyduğum an bütün üzüntülerim, yorgunluklarım yok oluyor...
  Görüyorum ki hamilelik kilolarından eser kalmamış... Formunuza bu kadar kısa sürede nasıl kavuştunuz?
  - Aslında formuma tekrar kavuşmadım. Ama hamileliğimin başlangıcında çok zayıf olduğum için şu an öyle gözüküyor olabilirim. Birkaç kilo fazlalığım var ama bunu pek umursamıyorum.

  HASTA YATARKEN YANIMA UĞRAMADI


  Gerçekten sevilip sevilmediğini karşındaki insanın tercihlerine bakarak anlayabilirsin... Küçük bir örnek: Yaklaşık 5-6 aylık hamileydim. Yediğim balık midemi bozdu. Ne uyuyabiliyordum, ne yataktan kalkabiliyordum ve Ali bütün gece yanıma gelmedi, içerde televizyon izledi. O gün beni sevmediğini anladım. Sonra bu örnekler çoğaldı ve artık başa çıkamayacağımı anlayıp ayrılma kararı aldım.

  ALİ’NİN GEÇMİŞİ BENİ İLGİLENDİRMİYORDU

  Ali Serter’le basında çıkan bir sürü olumsuz habere rağmen evlendiniz...


  Ben bebeği istiyordum, o dünyaya gelmek istiyordu ve Ali bize yardımcı oldu bunun için. Bebeğimi evlilik dışı dünyaya getirmek istemiyordum. Ve onunla evlendim. Ben Ali’yi seviyordum ve bu haberleri umursamadım. Öncesindeki yaşadıkları değil benimle ne yaşadığı önemliydi. Ayrıca bu haberler biz evlendiğimizin ertesi günü çıktı. Neticede boşanma da evlilik gibi doğal bir süreç. Sadece insanlardan anlayış bekliyorum. Boşanmak zaten zor, ama üç aylık bir bebekle boşanma kararını vermek daha da zor. Sevgi olsaydı bütün bu sorunların üstesinden gelinirdi. Ama sevgisizlik bütün negatiflikleri mıknatıs gibi üzerine çekiyor.

 2. #12
  Durum:
  Çevrimdışı
  fibel&angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  31.05.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  922
  Konular
  6
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  ARZU YANARDAĞ, BOŞANMA AŞAMASINDA OLDUĞU REKLAMCI ALİ SERTER’İN UYUŞTURUCU BAĞIMLISI OLDUĞUNU İDDİA ETTİ!... ALİ SERTER DE “ARZU RUH HASTASI, İFTİRA ATIYOR” DEDİ!...


  SHOW TV’de yayınlanan Hande Ataizi’yle Cem Davran’ın sunduğu ‘Bunu Yayında Söyle’ programının konuklarından biri de Arzu Yanardağ’dı. Bir dönem dolandırıcılıktan aranan reklamcı Ali Serter’le 4.5 aylık hamileyken evlenen ve bebeğinin doğumundan 3 ay sonra boşanma kararı alan Yanardağ, programda ilginç açıklamalar yaptı. Eşinin uyuşturucu bağımlısı olduğunu iddia eden oyuncu, bu nedenle ayrıldığını söyledi.

  Yanardağ şöyle konuştu: “Basına eşimle ayrılmamın nedeninin sevgisizlik olduğunu söylemiştim ama aslında uyuşturucu kullanmasıydı. O kadar mücadele ettim ki ama maalesef kurtarılacak gibi değil. Tamamen saplanmış bu bataklığa. Evliliğimiz boyunca 10 kilo aldı, geçenlerde gördüm 20 kilo birden vermişti. Çok üzüldüm zaten bebeğimiz Alara Maya’yı da görmeye gelmiyor. Üç haftadır ne aradı ne de sordu. Bazen mesaj atıyor ‘Beni kurtar’ diye yalvarıyor, dayanamıyorum. Ama onun uzmanlar tarafından kurtarılması lazım. Boşanmak istiyorum boşanamıyorum. Beni bırakmıyor, ne yapacağımı bilmiyorum...”

  Ali Serter: Arzu ruh hastası, iftira atıyor
  Yanardağ’ın iddialarına Serter sert çıktı: “Arzu ne yaptığını bilmiyor, yaralı bir hayvan gibi etrafa saldırıyor. Benim uyuşturucu kullandığımı nasıl ispatlamayı düşünüyor acaba? Kesinlikle kullanmıyorum, bu kadar rahat iftira atıyor olması beni hayretler içinde bıraktı. Kızının babasıyım ve sürekli yüzyüze bakacağımız bir durumumuz var. Yazıklar olsun. Bu iftiranın cezasını çekecek. Dava açacağım. Bir haftadır iş için şehir dışındaydım. O nedenle kızımı görmeye gidemedim. O benim evladım, benim annem babam 1 yaşında ayrıldı. Çocuğumun böyle durumların içinde büyümesini istemediğim için evlilikte elimden geleni yaptım. Ama Arzu normal değil ruh hastası. Baksanıza ne kadar kolay yalan söyleyebiliyor. Ayrılmayı isteyen ben oldum ’tekrar deneyelim’ diye mesajlar attı. Bir daha böyle bir şeyin mümkün olmayacağını söyledim o da sanırım benden böyle intikam alıyor. Yazık...”


  kaynak:ucankus.com
  [a href=http://urlal.com/rj][img src=http://i0907.hizliresim.com/2009/7/13/7648.png][/a]

 3. #13
  Durum:
  Çevrimdışı
  forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  10.01.2005
  Yer
  Bursa
  Mesajlar
  5,114
  Konular
  4
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Taa M.Altıoklar 'la ilişkisi zamanında medya'ya yansıyan rezaletlerinden,alkol düşkünlüğü,taşkınlık,dengesiz davranışlarından ne olduğu anlaşılmıştı.O kadar şikayet edecektiydi, neden gidip o erkeği bulmuş?Bırakın canım, tencere-kapak meselesi.İnsan, en çok bu sorunlu şahsın, anne babasına, bebeğine üzülüyor .Kimbilir ne çeşit ortamlarda,hangi şartlarda büyüyecek o güzelim varlık?Ne yaparsın, bazen zeka,güzelliğe eşlik etmiyor işte!

 4. #14
  Durum:
  Çevrimdışı
  mliSrkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  27.08.2006
  Yer
  ' ÖzgüNamal '
  Mesajlar
  2,478
  Konular
  3
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  ilk gördüğümde çok beğendiğim ve bir zamanlar çok sevdiğim oyuncu...İlk hangi dizide gördüğümü hatırlamıyorum ama Hayat bağlarında çok iyiydi...Oyunculuğuna ve güzelliğine hayran kalmama rağmen artık hiç sevmiyorum...Özel yaşamı,alkole düşkünlüğü soğuttu beni...Şimdi yine özel hayatıyla gündemde...Zaten yeteneğine ve güzelliğine rağmen başarılı olamamasının nedeni de bu bence !

 5. #15
  Durum:
  Çevrimdışı
  süslü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  02.12.2006
  Mesajlar
  473
  Konular
  1
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Artık anneyim ve daha dikkatliyim

  Geçtiğimiz yıl kısa ömürlü bir evlilik yaşayan Arzu Yanardağ: İyi oyunculuk; sevişme sahnelerinde oynamak değildir. Kızım Alara Maya doğduktan sonra bazı şeylere daha fazla dikkat etmem, her attığım adımda çocuğumu düşünmem gerekiyor.
  Geçtiğimiz yıl, olaylı evliliği ve oyuncu Tolga Karel'le girdiği polemikle gündemden düşmeyen Arzu Yanardağ, artık durulduğunu söyledi. Kızı Alara Maya 7.5 aylık olan Yanardağ "Ben artık bir anneyim. Her attığım adımda onu düşünmek zorundayım" dedi. Önümüzdeki ay vizyona girecek olan 'Umut Adası' filmiyle adından söz ettirmeye hazırlanan genç oyuncu, "Kızıma hem annelik hem babalık yapıyorum. İnsanlar çok fazla üstüme gelmesin" şeklinde konuştu. Hamileliğinde 21 kilo aldığı halde, 7.5 ayda formuna kavuşan Arzu Yanardağ ile yaptığı işler ve yeni projelerini konuştuk.

  * Son filminiz 'Umut Adası'nın çekimleri için Londra'daydınız. Çekimler nasıl geçti?
  10 gün diye gittim, 17 gün kaldım. Benim için kat kat zor oldu çünkü bebeğimden ayrıydım. Bir daha kolay kolay yurtdışı işi kabul etmem ya da bebeğimle giderim.

  SIRADA KORKU FİLMİ VAR
  * 'Umut Adası'nda nasıl bir karakter canlandırdınız?
  Film, farklı hayallerle Londra'ya giden, 4 gencin hikayesini anlatıyor. Ben dil öğrenmek için orada bulunan Vildan isminde bir genç kızı oynuyorum. Orada kötü insanlarla karşılaşıyor, parasız kalıyor ve para bulabilmek için çeşitli yollara başvuruyorum.

  * Yeni projeler var mı gündeminizde?
  Beni çok heyecanlandıran bir korku filmi projesi var. Senaryo bana bebeğim 1.5 aylıkken geldi. Lohusa depresyonunu anlatacak. Daha hiçbir şey belli değil, imzalar atılmadı. Ama hikaye beni heyecanlandırdı.

  * 'Dün Gece Bir Rüya Gördüm' filmindeki çıplak sahneleriniz çok konuşuldu. 'Umut Adası'nda da bu konuda bir problem yaşadığınızı duyduk...
  Anne olduktan sonra iş ortamında da, özel hayatımda da bazı şeylere daha fazla dikkat etmem gerekiyor. Kendimden önce düşünmem gereken bir insan var artık. Bu film bir dram zaten. Çok fazla çıplaklığa da, sansasyona da ihtiyacı yok.

  BEBEĞİMDEN İZİN ALIRIM
  * 'Umut Adası'nın yapımcı şirketi Karizma Prodüksiyon'un sahibi Göksel Zeyrek 'Erotik sahnelerde oynamazsa iyi oyuncu olmadığını düşünürüm' demiş sizin için... Sizce iyi oyuncu nasıl olur?
  İyi oyunculuk sevişme sahnelerinde oynamakla olmuyor. Bence iyi oyunculuk, inandırıcı olmaktan geçiyor. Seni izleyen insan kendinden bir şeyler bulabiliyorsa ya da tanıdığı, bildiği insanlardan bir parça bulabiliyorsa sen gerçekten iyi oyuncusun demektir.

  * Bir daha sevişme sahnelerinde oynamayacak mısınız?
  Asla 'asla' dememem gerektiğini öğrendim. Öyle bir şey olur ki; belki bebeğim büyüdüğünde ondan izin alırım. Ya da o bunları hiç takmayan biri olur. Ya da öyle bir yönetmenden öyle bir teklif gelir ki oynarım. Ama bizim sinemamızda henüz 'çıplaklık' tabusu yıkılmadı. Yine çok eksiklerimiz var, yine taklitçilik var. Ayrıca bu camiada insanlar birbirini çok kullanıyor. SANSASYON YARATIYORLAR

  * Kimler, kimleri kullanıyor? Sizi kimler kullandı mesela?
  Genelde yapım şirketinden çıkıyor. Bazen yönetmen bile bunu yapabiliyor. Oyuncusun diye senin etinden, sütünden, her şeyinden yararlanmaya çalışıyorlar. Kendi filmleri iş yapsın diye seni sansasyonlarına alet etmeye çalışıyorlar. 'Dün Gece Bir Rüya Gördüm' filminde bunu yaşadım. Zaten çok kötü bir film oldu, gişe de yapmadı. O filmde yönetmen rolü bana anlatırken; duş sahnesinin saniye saniye katlarla gösterileceğini söyledi. Ama izlediğim zaman gördüm ki; tam 3 dakika boyunca kabak gibi çırılçıplak duş alıyorum. Tabii böyle olunca da kullanıldığını hissediyorsun. O filmden, onu çeken yönetmenden nefret ediyorsun. O filmle anlaştığın güne lanet okuyorsun!

  * Bu kötü tecrübe cesaretinizi hiç kırmadı mı peki?
  Hayır. Tüm bunlara rağmen hiçbir zaman sinemadan nefret etmedim. Çünkü sinema sadece o aptal yönetmenden ibaret değil. Hiçbir zaman umudumu kaybetmedim; biraz yitirdiğimde 'Umut Adası' filmi geldi. Onun da eksikleri olabilir, genç insanlar, ilk kez birşeyler yapmaya çalışıyorlar. Ama büyük prodüksiyonlarla yarışacak kadar iyi bir film olduğunu söyleyebilirim.

  Tolga'ya cevap vermek hataydı

  * Tolga Karel'le ilgili konuşmuyorum artık! Çünkü ben konuştukça o hayatında yapamadığı kadar çok reklam yaptı. Ona cevap vermekle büyük bir hata yaptığımı düşünüyorum. Çünkü ne kadar doğruları söylesem de cevap vererek onun seviyesine indim...

  * Hayatımda ilk kez bana laf atan birine karşılık verdim. Olaylar çok çirkin boyutlara ulaştı. Ben artık bebeğim için çalışıyorum ve sadece işimi yapmak istiyorum. Kimse benim işime, ekmek parama engel olmasın.

  * 'Keşke' kelimesini lugatımdan sildim. Bulunduğum noktadan çok memnunum. Karakterimin iyice oturduğunu hissediyorum. Olaylara ve insanlara artık daha geniş bir pencereden bakabiliyorum. İnsanları anlayabiliyorum, kendimi ifade edebiliyorum. Şu anda bulunduğum noktaya yaptığım hatalarla geldim.

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Gökçe Yanardağ
  By tuceny in forum Yerli Oyuncular
  Cevaplar: 40
  Son Mesaj: 26-09-18, 20:57:14
 2. Arzu Şövalyesi - Margaret Mallory
  By R_paTTZz in forum Dünya Edebiyatı
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 18-05-13, 01:28:18
 3. Arzu Oruç
  By trncmr in forum Yerli Oyuncular
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 16-01-13, 17:15:14
 4. Arzu Gamze Kılınç
  By scog in forum Yerli Oyuncular
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 22-06-10, 19:09:34
 5. Arzu Oş
  By elifile in forum Yerli Oyuncular
  Cevaplar: 15
  Son Mesaj: 12-05-09, 19:10:45

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
cratosslot giriş
eta saat
bahis forum
ilbet
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
bahis
deneme bonusu
escort ankara
izmit escort
izmir escort
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
en iyi casino siteleri