Sayfa 100/201 İlkİlk ... 509096979899100101102103104110150200 ... SonSon
1001 sonuçtan 496 ile 500 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    valdez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Emrullah'ın Köy kahvesinde söyledikleri son derece güzeldi ,nitekim o konuşma ve akabinde Hoca'nın söyledikleri etkisini yavaş yavaş göstermeye başladı.

Hidayet ,O evin sağduyulu hanımı olarak bu Bölümde iyice öne çıktı.Özellikle bir tane kendini bilmezin evin bayanlarına yönelik köyde sarf ettiği sözleri ;
    Eşi'ne,Şentürk'e ve Çocuklarına söylemeyip , onlara göre çok daha aklı selim olan Emrullah'a söylemesi çok yerindeydi.

Hidayet hanımın çocukları nihayet Annelerinin telkini ve Emrullah Amcalarının dosdoğru davranışlarından etkilenerek yavaş yavaş doğru yolu buluyorlar :good:

M.Emin'imiz de biraz biraz akıllanıyor ya artık bu saatten sonra bu dizide herşey olabilir:img-hyste .Yalnız bu M.Emin fazla gülmesin güldüğü zaman çok çirkin oluyor yav :img-hyste (Sevdiği kızı gördüğü zaman ki sırıtışı gözümün önünden gitmiyor )O hep asabi asabi gezsin ortalıklarda !

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 20

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Şah-Rû Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İshak garip bir denge kurdu orada onsuz da olmaz artık ama onla da olmuyor bir ortasını bulmak lazım. Suna' nın gözünü açmasının etkilerini gördük. Hüseyin Suna' nın ayakta durmak isteğine yine sabit bakışlarla karşılık verdi. İshak' a olan hırsının artmasının sebebi de bu sanırım.
    Ben de tam bu konuyu yazacaktım.7.bölümde İshak'la Suna'nın sal sahnelerini (hani sopayla İSHAK yazmışlardı)yeniden izledim de orda İshak 'Hayatına sahip çık Suna diyor.Bir de 'bir daha hiç bu kadar çaresiz kalmanı istemiyorum!'diyor.Bu ikinci cümle size tanıdık geldi mi?:img-wink: Dün akşam,kafeteryada otururken Suna artık bir daha bu kadar çaresiz olmak istemiyorum dedi.Şimdi söyleyin bakalım kim fikren olumlu yönde Suna'yı etkileyip,geliştirdi??Onun hayatını güzelleştirmeye,daha iyi hale getirmeye çalışıyor.Bunları yaptığı için mi İshak itilip,kakılmalı daha kötüsü yok sayılmalı?Tamam kardeşim sevmesin(yin) Suna İshak'ı.Ama hakkını teslim edin.Kötü bir adam değil,adama bazıları utanmasa 'tecavüzcü' muamelesi yapacak!Adamın hakkını teslim edin,adil olun.Kabul Suna yine suya tirit Hüseyin'i sevsin,aşkından ölsün,ondan çocuklar doğursun ama kötülemeyin şu İshak'ı! Yiğidi öldür hakkını yeme demişler di mi ama!!Taraflı gördüm kendimi!:img-hyste
    Konu forgetmenot tarafından (18-05-07 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    valdez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hüseyin'le ilgili bir Takım gizemli şeyler var .Anne,Baba'sı İzmir'deymiş ,iyi güzelde Kız istenecek gün Emrullahların evini telefonla arayabilirlerdi,olmadı Hüseyin Suna'lara gittiğinde oradan cep telefonundan Annesini Babasını arayıp dünürleriyle,gelinleriyle tanıştırabilirdi ama yok acaba neden ?

Hüseyin yapacağı herşeyi hep geç yapıyor ,hani diyoruz ya Bölgenin yabancısı adeti bilmiyor , o bahane ! bu adamın ya eli çok ağır yada yaptığı hareketlerin ciddiyetini biraz geç anlıyor .

İnşallah Hüseyin'in yaptığı bu kız istemeden Anasının Babasının haberi vardır, yoksa onu İzmir'de bekleyen birileri mi var?

Durum:
    gulgun35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Açıkcası ben hüseyinde suclu bir taraf göremiyorum herkesaynı şekilde sevgisini gösteremez sevgiyi gösterme yetisi öncelikle her insana göre değişir.Bildiğimiz gibi hüseyinin daha önceden sunaya sahip cıkamamasının tek nedeni sunanın amcalarıydı yoksa zaten herşey yolunda gidecekti.İshak sadece bu durumdan sadece ve sadece kendi istiyor diye istifade etti.Sunanın suya atıldıktan sonra babasına verilmesi gerekiyordu anlaşma boyleydi ama ishak her zaman olduğu gb yine sadece kendi bencilliği yüzünden sunayı aldı gitti.Şimdide gelmiş ben sunaya sahip cıktım korudum diyor.Eğerki emrullahla yaptığı anlaşmayı bozmasaydı tüm bunlar yaşanmayacaktı sunayı zaten emrullah korurdu aslında herşyin sebebi kendisi iken şimdi nasılda sunayı korudum diyor.Sunaya tabikide dokunamaz çünkü suna buna hiç bir zaman izin vermedi ağzında ölmüş olduğunu sanmasına rağmen hüseyin vardı her daim.Ayrıca hüseyine gelince kesinlikle inanmıyorum güney öğretmenin anlattığı şekilde sunayı sevdiğini.Bence o sunayı sadeliği yüzünden sevdi saflığı yüzünden sevdi kesinlikle şehir kadınları gb diklenmeyip koyun gb her istediğini yapması için sevmedi eğer öyle olsaydı neden tercihi suna olsunki.Üstelik suna köye geri döndüğünde sunada gördüğü değişiklik hüseyinin cok hoşuna gitti suna çok değişmiş artık eski suna değil dedi.Sunadaki kendini bilirlik cok hoşuna gitti.
    Bu arada filmin son sahnesi çok hoşuma gitti.Hüseyin sunanın kapısında avare avare dolaşan ve sözde sunaya sahip cıktığını söyleyen ıshakhın karşısına cıkıp dolanma buralarda suna benım ve sunaya ben sahip cıkarım der gb karşısına cıktı ishak 'ın .
    Bu arada sanırım bir sonraki bölümde yine kader ishak a gülecek ve hüseyine küsecek.Ve maalesef hüseyin yine hiç sucu yok iken suclu olarak gelecek önümüze.Parmak izi bıçakta görülecek ve hapse girecek.Her zamanki gb bunu fısat bilen ve fırsatları kendisine ödül gören ishak yine sözde sunaya sahip cıkma adı altında bencilliği ile sunanın hayatını yine değiştirecek.
    Ayrıca ben izmirli bir bayanım ve izmirli bayanlar için söylenen sözler hoşuma gitmedi

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tele - Barometre
    Hedef Kitle : A/b
    17 Mayis 2007 Perşembe
    No Program Adı Kanal Rating (%) Share (%)
    1 Kurtlar Vadisi Pusu [net] Show 12,00 35,40
    2 Doktorlar [net] Show 7,10 23,50
    3 Sagir Oda [net] Kand 4,70 14,10
    4 Yersiz Yurtsuz [net] Atv 4,20 13,50

Tele - Barometre
    17 Mayis 2007 Perşembe
    No Program Adı Kanal Rating (%) Share (%)
    1 Kurtlar Vadisi Pusu [net] Show 12,80 38,60
    2 Doktorlar [net] Show 7,90 24,20
    3 Yersiz Yurtsuz [net] Atv 5,90 17,60

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri