Sayfa 101/201 İlkİlk ... 5191979899100101102103104105111151 ... SonSon
1001 sonuçtan 501 ile 505 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    alisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sümbülteber Sokagi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ishak kendine cok güveniyor kendinden emin ve sunanin kendisini sevecegini biliyor ve sabrediyor....gecen bölüm eylemci diyenleri yaniltti ishak bu bölüm hicbirsey yapmadi hatta kiz istenirken bile görünmedi ortalikta....düsünüldügü gibi kötü biri degil demekki....Zorla isteseydi evin icine kadar girebilen adam alir kizi giderdi....
    Sana tamamen katiliyorum Forgetcim yigidi öldür hakkini yeme.....Sunanin caresi yok oda farki farkedip Ishak'a asik olacak...:img-yes:
    Cevahir: Sen...bir el ateş eder gibi bakıyorsun...

Durum:
    serap23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    istanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya senaryoda bir kopukluk var yada hüseyinin ailesiyle ilgili bir sorun var
    oğulları çok farklı kültürden bir kızı seviyor insan merak etmezmi nasıl biri diye gelmezmi öncesinde olanlarda cabası
    tek başına bir adam sanki kimsesi yok bakalım altından neler çıkacak

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Perşembe akşamı için 3.lük ve 4.lük güzel bir sıralama.Hazır reytinglerde sıralamamız güzel, yorumlarımız tek sayfalık değilken, ana sayfaya geçenlerden ne eksiğimiz var diye sormak istiyorum.
    Ağzına sağlık Forgetmenot.

Durum:
    Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    859

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    15 Mesaj

İzmirli hanımlar için söylenen sözler hakaret değil iltifattı, oradaki iğneleme tamamen Hüseyin içindir. İzmirli kadınlar hem güzel hemde kendi hayatlarını üstlenen hatunlar olduklarından Hüseyin böyle bir kadın yerine Suna gibi cahil, yalnız başına idare edemeyen bu yüzden kendisine muhtaç bir kızı tercih ediyor. Esasında Hüseyin Suna' nın gözünün açılıp kendi ayakları üstünde durmasını istemiyor. İshak' a olan hırsı da bu yüzden, Suna' nın bana ayakta durmayı öğret ricasına susması ve konuyu değiştirmesi de bu yüzden. Ama bunu bu kadar açık yazarsam forumda mesele çıkar diye buraya sürekli takip edenlerin anlayacağı bir şekilde bahsetmiştim. Netekim bu açıklamadan sonra yeterince sorun çıkacağı da aşikar.
    Herneyse İzmirli Hanımlara bir kasıt yok yani, zati öyle bişey olsa önce çetenin öz İzmirli üyesinin hışmına uğrardım. Bende dil din ırk şehir sınır ayrımı olmaz. Burada siz-biz ve benzeri ayrımcılığın önüne geçmek için kendini paralayan biri olarak bu mesajı yazmış olmaktanda hoşnut değilim. Buluttan nem kapmayalım mesajları cümle cümle ayıklamak yerine bütün olarak önceki ve sonraki cümleleriyle birlikte değerlendirelim. Orada tepkinin Hüseyin' e olduğu açıkça ortadadır.
    Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
    Kimsenin kulu kölesi değil misin?
    Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
    Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
    ÖMER HAYYAM

Durum:
    valdez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forgetmenot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de tam bu konuyu yazacaktım.7.bölümde İshak'la Suna'nın sal sahnelerini (hani sopayla İSHAK yazmışlardı)yeniden izledim de orda İshak 'Hayatına sahip çık Suna diyor.Bir de 'bir daha hiç bu kadar çaresiz kalmanı istemiyorum!'diyor.Bu ikinci cümle size tanıdık geldi mi?:img-wink: Dün akşam,kafeteryada otururken Suna artık bir daha bu kadar çaresiz olmak istemiyorum dedi.Şimdi söyleyin bakalım kim fikren olumlu yönde Suna'yı etkileyip,geliştirdi??Onun hayatını güzelleştirmeye,daha iyi hale getirmeye çalışıyor.Bunları yaptığı için mi İshak itilip,kakılmalı daha kötüsü yok sayılmalı?Tamam kardeşim sevmesin(yin) Suna İshak'ı.Ama hakkını teslim edin.Kötü bir adam değil,adama bazıları utanmasa 'tecavüzcü' muamelesi yapacak!Adamın hakkını teslim edin,adil olun.Kabul Suna yine suya tirit Hüseyin'i sevsin,aşkından ölsün,ondan çocuklar doğursun ama kötülemeyin şu İshak'ı! Yiğidi öldür hakkını yeme demişler di mi ama!!Taraflı gördüm kendimi!:img-hyste
    forgetmenot ,Tebrikler hakikaten çok iyi yakalamışsınız ,rhetbutler ve alisa'yı nasıl mutlu ettiniz :happy0064 ,bakın birde kafamı dağıtmak için tatile çıkayım diyordunuz.:icon_whis

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri