Sayfa 103/201 İlkİlk ... 3539399100101102103104105106107113153 ... SonSon
1001 sonuçtan 511 ile 515 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    sevimli.girl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    okullu dersaneli
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

isahak sürekli kızın peşinde, evin önünde, evin içinde her yerde. sunanın seni sevmiyorum hüseyini seviyorum demesine rağmen, hüseyinin sunayı istemesine ve sahip çıkmasına rağmen hala kızın peşinde ve suna sürekli huzursuz bir durumda. madem seviyorsun, aşıksın bırak kız sevdiğiyle mutlu olsun.

ayrıca ben hüseyinin aşkına da inanıyorum. dövülmeseydi o gün gelip isteyecekti ve onubn bunları yaşamasına sebep olmayacaktı.

ayrıca ishakın durmadan ben sahip çıktım, ben korudum demesi çok saçma geliyor. ishak emrullahla bir anşalma yapmıştı. sunaya zaten sahip çıkacak bir ailesi varken o kendi için zunayı alıkoydu. yanlış hatırlamıyorsam sunayı imam nikahı kıyıldıktan sonra ailesine götürmeye söz vermişti.

Durum:
    alyssa_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    The Sunny Side
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bence ishak başından beri suna konusunda haksız.sonuçta o sunayı sevdiği için değil para için kurtardı.ve sunanın ailesinin yollara düşmesine neden oldu!!!kızlarından bir sürede olsa ayrılmalarına neden oldu.

Durum:
    banubanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Evim
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suna kabul etsin etmesin madem ishak kendini düsünüyor bencil diyorsunuz...Ishak onu hic köye bile getirmeyebilirdi ki su olmayan nikahtan sonra hani M.Eminin kursunlarindan sunayi kurtardiktan sonra suna herseyi ishak'a birakti ve sen bilirsin gidecegimiz yeri dedi yani istedi veya istemedi suna razi olmustu kaderine....O kadarda basitti yani alir kizi götürür nüfusunu cikarmak icin ugrasmaz nikahina almak istemez yasar giderdi sunayla...ama hersey güzellikle olsun istiyor ama suna malesef onu simdilik sevmiyor simdilik..... yukardada dedim ya suna farki farkedecek...:img-wink:
    Alisacım tamamen katılıyorum sana. İshak zaten bekliyordu Emrullah'ı taki Suna hastalanıncaya kadar. Öyle sudan çıkar çıkmaz kızı alıkoyma gibi zaten bir şey yok. Hüseyin'e kadar bile getirdi SUna'yı. Eğer Hüseyin orda olsaydı İshak çeker giderdi.Köyüne kadar da getirdi tekrar. Hüseyin anca Emrullah kapısına kadar geldiğinde aklına Suna'yı istemek geldi.
    Suna'ya o kendine güvenmeyi kim öğretti? Nüfus olayını kim akıl etti? ishak değil mi?
    ishak'ın daha henüz iç dünyasını bilemiyoruz. Kim olduğunu neden babasının evini terk ettiğini? Hüseyinle çatışmasında karakterinin bir özelliği vardır muhakkak.
    Suna'nın kendi için iyi olanı seçmeye başlaması gerek şu son olaylardan sonra da..
    Ciğeri beş para etmezlere mi “yetenekli” demeli?Eleştiriden mi çekinmeli?
    “Adım Mercuré dergisinde geçse” diye mi sayıklamalı?
    İstemem! İstemem! Eksik olsun!
    Cyrano de Bergerac

Durum:
    elmass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Deniz
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı angel57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ark. yersiz yurtsuz şarkısının sözlerini bilen varsa lütfen göndersin çok güzel şarkı ya

Gülay söylüyor..

yollara düşmüş, sevdalar dilsiz
    hazana dönmüş, yapraklar susuz
    yaşıyoruz böyle yersiz yurtsuz

yüreğimiz harda, yanar sualsiz
    kıştan medet yok, yağmursuz bulutsuz

kanadı kırık, kuşlar da sessiz
    giden olsun ömür, kalınır cansız

kimine kader, talihsiz bahtsız
    yolcuyuz bir de, dünyada hansız
    yaşıyoruz böyle yersiz yurtsuz..

Durum:
    alisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sümbülteber Sokagi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

seven erkek sevdiginin arkasinda olur ne demisti ishak hastane odasinda "asksa bu sevgiyse bir dakika bile pesinden ayrilmayacakti"....iste kendisi bunu yapiyor her an pesinde vazgecmiyor sevdigini göstermeye calisiyor yoksa oda gider damlarda demlenir sevdigi gelsin diye bekler bilmem kac zaman sonra sevdigi cikar gelir neler yaptin nasil yasadin o süre icinde diye sormaz ishak ishak diye geveler dururdu...hüseyin hala bebegi sormadi ya!
    Cevahir: Sen...bir el ateş eder gibi bakıyorsun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri