Sayfa 104/201 İlkİlk ... 45494100101102103104105106107108114154 ... SonSon
1001 sonuçtan 516 ile 520 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alyssa_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence ishak başından beri suna konusunda haksız.sonuçta o sunayı sevdiği için değil para için kurtardı.ve sunanın ailesinin yollara düşmesine neden oldu!!!kızlarından bir sürede olsa ayrılmalarına neden oldu.
    Nasıl zorla alıkoydu?İshak, altınları alıp giderken Suna bayılmamış olsaydı gitmişti zaten.Hastanede de Suna gitme dedi.Mecburi bir birliktelik oldu.İshak bu arada Sunayı sevdi.Ne yapsın yani?İshak, Suna'yı peşinden sürüklememiş olsaydı, olaylar nasıl soğuyacaktı da köye geleceklerdi? Suna tek başına gelseydi ya madem öyle köyüne.Ne diye geldi mülteci misafirhanesine tekrardan.Ondan başka kimsesi yoktu tabi yanında o zaman. Kimse olmayınca İshak, ailesine kavuşunca var git ben Hüseyin'i seviyorum. Yok yaa...Bir de İshak, Suna istemeden nasıl onunla olucaktı deniyor.İshak istese bunu zorla yapabilirdi.Ama amacı bu değil ki.(Şimdi beni tecavüzü savunuyor konumuna getirmeyin lütfen.)

Durum:
    mre_86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İSHAK-sana zarar verirsem suna nın şefkati ağır basacak sevgisi değil''şefkati'' o yüzden bekleyeceğim o doğru adreste olmadığını anlayana kadar.
    HÜSEYİN-senin gözünden nasıl görünüyorum bilmem ama bir yerde dursan iyi olur suna yı alıp kendi sessizliğimde yaşamak istiyorum suna nın peşini bırak.. lütfen.
    İSHAK-ASLA
    HÜSEYİN-ona ilk dokunan benim onun gözünü açan
    İSHAK-işte bu yüzden bana gülümsediği an kirleneceğini sanıyor..korkuyor..onu anlıyorum..onu anladığımı biliyor..işin kötüsü onu beklediğimi de biliyor.

Durum:
    alyssa_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    The Sunny Side
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı banubanu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İshak, okumalısın diyor, kendini bulmalısın diyor Suna'ya, eli kalem tutan kadından daha güzeli yok diyor, Nüfus cüzdanı çıkartmak için belgeler yoluyor... Hüseyin ne yapıyor? Suna heyecanla anlatırken o öyle saf saf bakıyor.. Aşka bak!!!!
    Sevgi nedir? A. Saint Expurey demiş ki; Aşk karşılıklı durup birbirinin yüzüne bakmak değil, birlikte aynı yere bakmaktır...
    ishak bence böyle seviyor Suna'yı, ama Hüseyin alsın Suna'yı karşısına seyretsin. Öğretmen hanımın söylediklerinde çok da yanıldığını düşünmüyorum. Hüseyin'i iyi tanıyor o.
    Hüseyin bir de Doktor'a öğretmeni tavsiye etmez mi....
    -Sana aşık kadını ben ne yapayım dedi doktor, çok iyi bir cevaptı.
    Anne kızın kavuşması, günlerdir uyumayan Meryem'in kızını bulunca nasıl uyuyuvermesi ne kadar güzeldi.
    şimdi hüseyin sunayla evlendikten sonra sunayı ezicek mi??ağır işlerde miçalıştırıcak??anlamadım kiiöğretmenle de evlense sunayla da evlense sonuçta hüseyin karısı olucak insana her zaman saygılı ve ii davranır.ztn insan aşık olduğu birine kıyabilir mi??onu üzebilir mi??

Durum:
    gulgun35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suna kabul etsin etmesin madem ishak kendini düsünüyor bencil diyorsunuz...Ishak onu hic köye bile getirmeyebilirdi ki su olmayan nikahtan sonra hani M.Eminin kursunlarindan sunayi kurtardiktan sonra suna herseyi ishak'a birakti ve sen bilirsin gidecegimiz yeri dedi yani istedi veya istemedi suna razi olmustu kaderine....O kadarda basitti yani alir kizi götürür nüfusunu cikarmak icin ugrasmaz nikahina almak istemez yasar giderdi sunayla...ama hersey güzellikle olsun istiyor ama suna malesef onu simdilik sevmiyor simdilik..... yukardada dedim ya suna farki farkedecek...:img-wink:
    İshak 'a bıraktı cünkü mecburdu çaresizdi her tarafında onu öldürmek isteyen insanlar vardı ve hüseyini öldü biliyordu babasını kaybetmşti.Hatırlamıyormusunuz hüseyinin gazetedeki haberini okyunca nasılda ishaktan onu köye götürmesini istemişti.Kusurabakılmasın ama basının elinden babasıyla yaptığı sözleşmeyi unutup kızı yanına alabiliyorsa o kızada zarar vermeden koruyacak.Üstelik yapmak istediği nikah dahi zorakiydi suna ya şart koymuştu nikahtan sonra senı babanlara götüreceğim diye böyle bişey varmı ya bunun neresi iyilik.Sunanınki sadece çaresizlik ve bu çaresizlikleri başına açan bir yerde ishak tır.Yoksa şimdiye eğerki ishak sözunu tutmuş olsaydı barakada sunayı bıraksaydı suna babası emrullah ile beraber şimdiye coktan izmire gitmişti.

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mre_86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İSHAK-sana zarar verirsem suna nın şefkati ağır basacak sevgisi değil''şefkati'' o yüzden bekleyeceğim o doğru adreste olmadığını anlayana kadar.
    HÜSEYİN-senin gözünden nasıl görünüyorum bilmem ama bir yerde dursan iyi olur suna yı alıp kendi sessizliğimde yaşamak istiyorum suna nın peşini bırak.. lütfen.
    İSHAK-ASLA
    HÜSEYİN-ona ilk dokunan benim onun gözünü açan
    İSHAK-işte bu yüzden bana gülümsediği an kirleneceğini sanıyor..korkuyor..onu anlıyorum..onu anladığımı biliyor..işin kötüsü onu beklediğimi de biliyor.
    ''Suna'yı alıp kendi sessizliğimde yaşamak istiyorum''ne demek...
    Hüseyin, Suna'nın gözünü neyle açmış.İnsanın biriyle birlikte olması onun gözünün açılmasını mı sağlıyor.Evet, cinsellik anlamında onun gözünü açmış olabilir ama asıl gözünü açması gereken konularda ne yapmış.Aylarca gizli gizli buluşup beraber olmanın yanında, alıp Suna'ya iki şey öğretseymiş ya.O tür uzun işlere vakit yok ama arzularını tatmin etmeye gelince vakit var.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri