Sayfa 11/201 İlkİlk ... 7891011121314152161111 ... SonSon
1001 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

emrullah oğluna ben sunayı kurtarmak için arıyorum sen öldürmek için diyor veysel amcasına sunayı bana vereceksen yerini biliyorum dedi amca kızı sunayı gidip ben mi öldüreyim dedi babasına veysel mehmet emin e sunayı bulduğunuu da diyor emrullah veysel e sunayı su ya atarken nerdeydin diyor suna ishak a suyun altında kalmaktan beter edeceksin beni diyor ishak ta o kadar mı kötü diyor nikah kıyılırken mehmet emin geliyor sunanın abisiyim deyip ishakm a çarpıyor ve ateş ediyor nurgül yenge meryem in ahımı diyor bunlar şimdilik aklımda kalnlar bu kadar

Durum:
    alisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sümbülteber Sokagi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmani izledim biraz önce cok güzel bir bölüm hemde cok heyecanli ve hareketli bir bölüm bizi bekliyor arkadaslar.
    Nikaha Mehmet Emin geliyor ben gelinin abisiyim diyerek...ates ediyor ishak vuruluyor...buarada ishak cok yakisikliydi......Suna evlenmek istemiyor beni suyun altindakinden beter edeceksin diyor. Ishakta o kadar mi diye cevap veriyor. Bir yerdede Sunayi beyaz atinin terkisine almis Ishak bir yere götürüyor. Bir yerde veysel sunayi buldum diyor.Emrullaha kizini bana verirsen yerini biliyorum diyor. Emrullahta suna suya atilirken nerdeydin diyor.Eeee hakli tabii... Emrullahin omzundaki kursun kaliyor kardes kursunu ne yapalim bununla yasayacagiz gibilerinden bir sey söylüyor....
    Fragman cok güzel hersey tabii biraz karisik ama ben cok merak etmeye basladim bu bölümü....
    Konu alisa tarafından (01-05-07 Saat 17:05 ) değiştirilmiştir.
    Cevahir: Sen...bir el ateş eder gibi bakıyorsun...

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu amca kızı niye dellendi evlenmeden ölmek zor mu geliyo :) bekle ne var ki acaba nişanlısı başkasıyla mı evleniyor çünkü yengesine kapının önünden geçmesinler ne olur diyo niyeki dedi veysel de iki yüzlü ya hem emrullah hem mehmet emin ne yapmaya çalışıyo bbasından alamayacak sunayı mehmet eminden mi alacak yani verirler mi be sonunda kızı el birliğiyle gömüp rahatlayacaklar peh peh peh

bide ishak ın ablası sunayı evde istemiyo heralde ishak ta sunanın elini tutup onun bu evde bi yeri vcar diyo neden dedi ki zanvallı suna çok çekecek yine
    aklıma geldikçe yazarım artık ben izleyene kadar çatlamazsam meraktan
    Konu BERNA tarafından (02-05-07 Saat 01:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: birbiri ardina yazilmis mesajlar

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Siz böyle anlattıkça ben burda meraktan ölüyorum.Bütün bir akşam boyunca atv izlemeye razıyım.Sağolun arkadaşlar...

Gelin ata biniyor ya nasip diyor hee..Bu durumlar rüya olmasın?Olsa bile razıyım.
    İshak'ı vuruyorlar hee ben siper olmaya razıyım halbuki.
    Suna'dan İshak'ı sevmeyeceğine dair yine esaslı laflar gelicek bu bölüm.
    Niye Veysel ve Mehmet Emin, Suna'yı Emrullahtan önce buluyorlar ki.
    İshak ya da Hüseyin kendini feda etsin bence.Temizlesin Şentürk, Veysel, amca oğulları, kardeş kim varsa. Biri içeri girsin biri Suna'yı alsın.Ancak rahat ederler.:img-hyste
    Konu rhetbutler tarafından (01-05-07 Saat 17:28 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    860

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    15 Mesaj

Evet Esra sayesinde izlemiş bulunuyorum fragmanı. Öncelikle İshak vuruluyor mu ondan emin olamadım. Mehmet Emin' in kapıyı tekmelemesi yüzünden sendeliyor ama sonra peşpeşe yağan kurşunlar kime denk geliyor bilemiyorum. Geçen sefer kurşun döktürelim diyen arkadaş bak döktürüyoruz sonunda.
    Beyaz atlı sahne rüyadır rüya diyordum ki pek rüya gibi durmuyor. Suna yine alıp başını bir yerlere kaçmış sanırım.
    Mehmet Emin Veysel sayesinde buluyor orayı galiba. Bir ara Emrullah ta kimse yok mu diye bağırıyordu ama nerdedir nedendir anlamış değilim.
    Sacide mi Saniye mi küçüğü hangisiyse bayağı başına vurmuş vaziyette, sanırım onun da nişanlısı ailesine söz geçiremiyor.
    En etkileyici söz Emrullah' tan geliyor, "omzuna da bir baktırsaydık" diyen Meryem' e "doktor baktı ya çıkmıyor, kardeş kurşunu" diyor.
    Suna' nın gözyaşları da çok etkileyiciydi.
    Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
    Kimsenin kulu kölesi değil misin?
    Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
    Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
    ÖMER HAYYAM

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri