Sayfa 111/201 İlkİlk ... 1161101107108109110111112113114115121161 ... SonSon
1001 sonuçtan 551 ile 555 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    difinitely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu dizi için üye olmustum bu siteye ama uzun süredir hem diziyi takip edemedim dolayısıylada yazamadım maalesef ..ama bu hafta izledim ve çok begendim yine..benim büyük bi sorunum var arkadaşlar dizinin tekrarı verilmiyor mu yoksa ben onlarıda mı kacırıyorum:)bu konuda cevap yazarsanız cok sevinirim..

Durum:
    difinitely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

aaa bide bu arada ben bu diziyi sinan albayrak ı çok beğendiğim için izliyordum!!!neler olmuş ona öyle:img-hyste şaşırdım valla!!sanırım şimdide psıkopat tavrıyla da tavan yapacak!!!:img-yes:

Durum:
    necoslim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suna kabul etsin etmesin madem ishak kendini düsünüyor bencil diyorsunuz...Ishak onu hic köye bile getirmeyebilirdi ki su olmayan nikahtan sonra hani M.Eminin kursunlarindan sunayi kurtardiktan sonra suna herseyi ishak'a birakti ve sen bilirsin gidecegimiz yeri dedi yani istedi veya istemedi suna razi olmustu kaderine....O kadarda basitti yani alir kizi götürür nüfusunu cikarmak icin ugrasmaz nikahina almak istemez yasar giderdi sunayla...ama hersey güzellikle olsun istiyor ama suna malesef onu simdilik sevmiyor simdilik..... yukardada dedim ya suna farki farkedecek...:img-wink:
    Ya inanmıyorum. Siz hangi ruh hali ile izliyorsunuz su ishak' ı hiç anlamıyorum. Herhalde ekran başında 'ishak' a hiç kızmayacağım, İshak' a hiç kızmayacağım' diye kendinizi telkin ediyorsunuz. Ne demek 'Ishak onu hiç köye bile getirmeyebilirdi.' Köye getirmesi tamamen kendi menfaati içindi. Bakın çok basit.
    İshak Suna' yı seviyor. Suna, İshak'ı sevmiyor.Ok! Bu durumda bu kızı ikna etmenin bir yolu olmalı. Hatta ikna da değil, mecbur bırakmanın.Alıp, kaçamaz.Çünkü Suna'nın fikrinin değişmesi öyle zamanla falan olacak bir şey değil. Üstelik her ikisi de sürekli yakalanma korkusu ile yaşayamaz. Bu kız evsiz yurtsuz kalmış. Bunun tek sebebi ona bir erkeğin sahip çıkmaması.(Aslında çıkacaktı ama, Senturkler Hüseyin' den önce davranıp, onun karşısına çıktılar) Ee bu kıza ailesinin yanında sahip çıkarsam, benim helalim dersem, suna da çaresiz bana gelir. Sevmese de benimle evlenir, diye düşündü İshak.Bu yüzden köye getirdi. Nitekim kızı bu çaresiz kurtuluşa da itiyordu. Neyse ki Suna sevdiği adamın yaşadığını gördü.
    İshak sadece 'bencil ve sakız gibi yapışkan' bir tiptir.

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

ishak mı sunayı daha çok seviyor yoksa hüseyinmi benim terçihim tabiki hüseyin biz bunu mercek altına aldık ama ortada birde veysel var onu fazla kayde değer almıyoruz ama çok itilip kakıldı dizi nin son sahnelerinde yoktu önümüzdeki hafta ben kendisinden icraat bekliyorum tabiki iyi bi şeyler yapmıycak

Durum:
    necoslim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hüseyin'in Suna' ya bana göktaşı gibi çarptın dediği sahne kaçıncı bölüm ve bölümün sonu mu başı mı ortası mı? (Ben bile anlamadım soruyu :img-hyste )Ama siz anladıysanız ne olur bir cevap.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri