Sayfa 141/201 İlkİlk ... 4191131137138139140141142143144145151191 ... SonSon
1001 sonuçtan 701 ile 705 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 20

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SELXX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suna'nın gönlünü nasıl bulandıracaklarını ben de çok merak ediyorum doğrusu. Gerçek sevgiyse, kafayı da, gönlü de hiçbirşey bulandıramamalı...
    Ben de ben de aynen öyle düşünüyorum!

forgetmenot alıntı:'O kadar felaketten sonra iki tane temelsiz köylü kızı dedikodusuna kulak verilir mi?Yoksa Hüseyin'e aşkından çok emin değil mi?

Yanlız öğretmen hanımın gayet temelli varsayımlar oluşturma konusunda başarısı malum, olmadı koca koca gözlerini devirir,zavallı Suna'yı gene allak bullak eder.Aşkını kaybetmiş,daha doğrusu hiç kazanamamış bir kadın yaralı bir hayvan gibi çok tehlikeli olabilir.Büyük olasılıkla,'ben mutlu olmadığıma göre siz de olmayın' diyebilir.
    Konu forgetmenot tarafından (30-05-07 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    sevim1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Umudun bittigi yerdeyim..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart rhetbutler fragman icin tesekkürler

Sizlerinde dedegi gibi fragman cok hizli dönüyor.Birseyler anlamak gercekten de zor.
    Benim aklima takilan,tekne yanarken Emrullah ve ailenin diger bireyleri yardima kosuyor.Simdi Emrullah Ihsaki orada ilk defami görecek.Ihsak evin etrafinda o kadar dolandi ama galiba Emrullah hic görmedi ya da ben kacirdim.Eger ilk defa görüyorsa senin burda ne isin var diye hesap sorabilirmi?Sentürkünde Ihsakin Sunayi kurtardigini bildigini sanmiyorum.O ve ev ahalisi gercekleri ögrebilecek mi?Ihsak Sentürkün hayatini kurtardigi icin mi yoksa Sacide ile evlenmek icin mi eve girecek Acaba?Hazir tekne yanmisken,yatacak yeri yokken postu serebilir eve?????

Sevgiler...bye

Durum:
    FEL!ADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sassenach
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SELXX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İshak eve gireekse,ne şekilde gireceğini ben de merak ediyorum. Hayat kurtaran, yardımcı olan bir dost olarak girerse de, öyle kalır mı acaba? bilmiyorum ki.
    İshak karakterine baştan beri pek sıcak bakmasam da, tipik bir kötü adama dönümşmesine benim de gönlüm razı olmaz...
    Suna'nın gönlünü nasıl bulandıracaklarını ben de çok merak ediyorum doğrusu. Gerçek sevgiyse, kafayı da, gönlü de hiçbirşey bulandıramamalı...
    SELXX güzel kardeşim seninle pek çok konuda benzer düsündük bunlara da katılıyorum elbet.
    ama bır kaç noktayı hatırlatmak isterim. parolasız şöyle en basitinden:img-wink:

Bence Suna nın aşkıda kendiside oldukça naif ve bu bahsi geçen bulanma sadece onun aşka ve evlenecegi adamla yapacagı kesin gözüyle baktıgım evlilige bakışını degistirebilir. BULANDIRMA meselesı bır yem aslında bizim aklımızı bulandırma amaçlı atılmış bir yem mahıyetinde.
    Suna şüpheden çok aşkının gücünü ve Hüseyin için hissetiklerinin muhasebesini yapmaya baslayacak gibi.
    kısacası Suna tutup Hüseyin in sevgisinden şüphe etmez olsa olsa onunla yapacagı evlilikte alacagı konum için artık bir fikri oluşacaktır.
    Suna halen toy her bölümde degişimi farkediliyor.
    benim merak ettigimse : acaba yeniden bir kimlik arayişina girecek mi ? ve nasıl ?
    Konu FEL!ADE tarafından (31-05-07 Saat 01:10 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    delfin23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ahu Erkıvanç'ın Yazısı

Usta işe senaryo

Alternatif deyince "Yersiz Yurtsuz" u anmadan geçemeyeceğim. "Yersiz Yurtsuz" ilk bakışta töreden, aşktan, tabulardan bahsediyor gibi görünebilir. Ama incelikle kaleme alınmış bir senaryoya sahip. Taş ustası Emrullah'ın kızı için göze aldığı acılar, Suna'nın iki arada bir derede kalan yüreği, ailenin diğer üyelerinin törenin kıskacındaki açmazları, İshak'ın hastalıklı aşkı, Ali Ulvi Hünkar'ın elinden çıkan senaryoya öyle ustaca yediriliyor ki... Ferdi Tayfur'un performansı ise parmak ısırtan cinsten. Geçenlerde "Tozlu Yollar"da Savaş Ay'a konuk olduğunda "Ben yaptığım işe çok değer veririm. Herkes seni terk edebilir, ama mesleğin terk etmez" derken, yıllar sonra yeniden soyunduğu oyunculuğu ne kadar ciddiye aldığını da anlattı aslında. "Yersiz Yurtsuz"da sözünün hakkının veriyor gerçekten.

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

emrullahın ishakın oralarda olduğundan haberi yok hiç karşılaşmadılar kurtulduktan sonra emrullah belki hesap sormaya kalkar ama şentürkün izin vericeğini zannetmem bana yardım etti der ishakı korur onlarda sunayı kurtaranın ishak olduğunu söylemezler en azından şimdilik ortaya çıkmaz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri