Sayfa 147/201 İlkİlk ... 4797137143144145146147148149150151157197 ... SonSon
1001 sonuçtan 731 ile 735 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    alisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sümbülteber Sokagi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dilekce o sahnede Ishak'in konustuklarini Suna duydumu diyorsun yani....ben Ishak orda yüksek sesle düsündü diye zannettim yani kendi kendine konustu... sunanin duydugunu sanmiyorum.

Durum:
    dilekce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    TRABZON
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dilekce o sahnede Ishak'in konustuklarini Suna duydumu diyorsun yani....ben Ishak orda yüksek sesle düsündü diye zannettim yani kendi kendine konustu... sunanin duydugunu sanmiyorum.
    Umarım duymamıştır ki eğer böyleyse gerçekten mantığım bu duruma koyacak bir yer bulamayacak, yok eğer bu duyulmayacak bir sesle söylenmişse ki bilemiyorum nasıl oalacak bu normal bir ses tonuydu ve arada ki mesafe de çok fazla değil gibi geldi ya yine de ne diyeyim senin dediğin gibi İshak kendi kendine konuşuyor olsun..:icon_whis
    Bundan sonra hep yan yana olucaz, hiç ayrılmicaz,
    Bi daha söyle!
    Hiç ayrılmicaz.

Durum:
    gulgun35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben bu diziyi çözdüm arkadaşlar artık dizinin gelecek bölümleri hakkında kesin olmasada cok güçlü tahminlerim var.Bence ilerleyen bölümlerde suna'nın gönlü ishak 'a kayacak.Ailevi durumlarda çıkmaza girecek.Suna bu yangınla beraber ishak'a farkında olmadan değer verdiğini anlayacak ve ilerleyen bölümlerde bundan emin olacak hüseyini istemeyecek.Ve ishakla kaçacak emrullah ve diğerleri sunanın kendisinin gittiğini değil ishak'ın kaçırdığını düşünecek emrullah ve hüseyin sunayı aramak için yollara düşecek ve yine yersiz yurtsuz kalacak.Amcalar köpürecek.Emrullah sonunda ishakla evlenmiş bir şekilde kızna kavuşacak yada evleneği gün kızını bulacak :img-hyste vaybe ne senaryo yazdım Fakat bence tutma olasılığı çok yüksek

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

veyselle m.emin zengin olunca inşaat malzemeleri satan dükkan acaçak adamları hayaline bak ya pavyon soyucaksınız bir sürü para ne işiniz var dükkanla bi raz yüksek hayal kursanıza :img-hyste :img-hyste soygunu yapamıycaklarınımı anladılar ufak ufak hayal kur uyorlar pavyondaki halleri çok komikti ava gidip avlandılar bu ikisinden güzel stendapçı olur

benim kankiler yine beraberlerdi bide hüseyin bacanak demedimi kazıma :img-hyste mühendiste bilirmiş bacanağı yani bizim burda kullanılır da demek ordada varmış

Durum:
    dilekce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    TRABZON
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu arada Son a dair belki herekesin aklına gelecek birşey ki o tekneden İshak da Amcam Şentürk te sağ çıkarlar..Ne de olsa dalgıcımız var,, o ayılır, suya atılırlar ve hamlaleriyle o koca gövdeli amcamı da sağ salim kurtarıp bu arada amcama dünyanın da kaç bucak olduğuna dair ve dahi Suna konulu suya atılma mevzularında da onyüz baloncukları da bir güzel yutturur..
    Ve ardından gelsin minnettarlıklar, gitsin vay delikanlı çocukmuşlar.. :)
    Nurgül yengem de kanımca pek sevecek İshak ı yaaa :)
    Bundan sonra hep yan yana olucaz, hiç ayrılmicaz,
    Bi daha söyle!
    Hiç ayrılmicaz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri