Sayfa 148/201 İlkİlk ... 4898138144145146147148149150151152158198 ... SonSon
1001 sonuçtan 736 ile 740 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    aslı30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Karadeniz
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Güven'i izlerken şaşırıyorum.Bu kadar nasıl kötü oldu diye.Cahil,çocuk gibi birşeydi.Sacide'nin peşinde halen niye dolanıyor.Ohh seni bıraktım diye herhalde.:icon_whis
    Hüseyin çok yapmacık geliyor bana.Suna'yla va ailesiyle ilişkileri de öyle.Öğretmen hanımın iki lafı Suna'nın aklını karıştırmaya yetti.Bu ilişkinin yürümesi çok zor.
    İshak'ın devamlı Suna'nın peşinde dolanması çok garip.Küçücük yerde hiç dikkat çekmiyor mu?Ne aşkmış yahu.
    Mehmet Emin o kadar parayı gördükten sonra kahvehane işletemez tabi.:img-grin2 Ama yakında zengin olup,ailesine yardım etmeye çalışır.Babası izin verirse tabi.

Durum:
    geryyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ScoField :))
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Angry

mehmet emin veysele hüseyinle emrullah'ı gösterip baba oğul gibi olduklarını söylediğinde mehmet eminin hüseyine ısınmaya başladığını sanmıştım. Ama hüseyin çay ocağındayken ona çok kötü baktı. veysel mehmet eminin şartını kabul etti herhalde. Çünkü mehmet emin ,benimle gelmen için tek bir şartım var demişti. Şart da sunadan uzak durmasıydı. Veyselde onun yanına gittiğine göre şartı kabul etmiş bulunuyor. emrullahla ishak'ın konuştuğu sahne çok güzeldi. tam bilmiyorum ama emrulah ona zorla nikah kıyarak mı kızıma sahip çıkıyorsun dedi. ya da benzer birşey. çok iyi yaptı bunu söyleyerek. bu arada hüseyin gelince konuşmalarıda bitti.

Sacideye bende hala inanamıyorum . Onu bırakıp giden adam kendisini çağırsa gidecekmiş. Bunca şeyden sonra nasıl hala böyle davrandığına bir anlam veremiyorum.

hüseyin sunayla konuşurken çok sessiz kalıyor. O yüzden hüseyine kızıyorum. sunaya deseydi ya ben seni hiç bırakmayacaım diye. suna birşey söylüyor, hüseyin susuyor. Keşke sunaya olan sevgisini dahada çok söylese.

İshak sonunda aileye yakınlaşmanın yolunu buldu. Şentürk sayesinde sunaya daha da yakınlaşacak. Belki de sacideyle evlenir. ama sacidenin onu isteyeceğini hiç sanmıyorum.

Günaya ise söyleyecek söz bulamıyorum. Kadın hüseyinle sunaya hiç rahat vermeyecek gibi gözüküyor. Bir yandan günayla sacide, diğer yandan veyselle ishak. Suna ile hüseyin hiç mutlu olamayacakmı ???:icon_sorr :icon_sorr

SONUNA KADAR SUNA & HÜSEYİN AŞKINI DESTEKLİYORUM

Durum:
    sevim1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Umudun bittigi yerdeyim..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yine güzel bir bölüm izledik.
    Ögretmen hanimin o mendebur surati ekranlarda cok fazla göründü bu bölüm.
    O göründükce,ben yüzümü cevirdim:img-hyste
    Dizide cogu karakteri asagi,yukari anladim da su Hüseyini anlayamadim gitti ona yanarim.
    Bir bakiyorum bu mühendis bey körkütük asik diyorum,bir bakiyorum bundan ne köy olur,ne kasaba...
    Halen bir karara varamadim Hüseyin hakkinda ,beni her bölüm yaniltmayi basariyor ya bravo yani:img-wink:
    Veysel bile ondan bile diyaretli,hatali da olsada,yanlis da düsünse de,bildiginden sasmiyor,firsat kolluyor.Firsatini buldugunda kimseyi takmadan,Hüseyine de,Sunaya da bir kötülük yapabilir...
    Ihsak kendi kararinda bir adim sapmadan tam gaz ilerliyor,Suna ya giden yolda,bakalim birlescekmi yollari?
    M.Eminin gittigi yol,yol degil.ailesini daha cok üzecek gibi gözüküyor...
    Emrullahin gücü bu büyük aileyi bir arada tutmayi beceremedi maalesef,durumlar daha da kötüye gidecek gibi gözüküyor.
    Sacide kadar yüzzsüz,gurursuz kimse yok bu dizide..
    Güven onu cagirsa gidecekmis bu kadar yasananlardan sonra,onun evlendigini bildigi halde,pes yani..
    Simdilik bu kadar yeter sanirim...
    Sevgiler...bye

Durum:
    stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Veysel, Ishak nasil Sunaya asiksa bence Gunayda Huseyine asik..Dikkat ederseniz kiskanir gibi konusuyordu Sunayla...Ayrica normalde bir yakini degil nasil o sekilde iki kisinin arasina girebiliyor..Kesin asik.

Durum:
    SELXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aslı30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güven'i izlerken şaşırıyorum.Bu kadar nasıl kötü oldu diye.Cahil,çocuk gibi birşeydi.Sacide'nin peşinde halen niye dolanıyor.Ohh seni bıraktım diye herhalde.:icon_whis
    Hüseyin çok yapmacık geliyor bana.Suna'yla va ailesiyle ilişkileri de öyle.Öğretmen hanımın iki lafı Suna'nın aklını karıştırmaya yetti.Bu ilişkinin yürümesi çok zor.
    İshak'ın devamlı Suna'nın peşinde dolanması çok garip.Küçücük yerde hiç dikkat çekmiyor mu?Ne aşkmış yahu.
    Mehmet Emin o kadar parayı gördükten sonra kahvehane işletemez tabi.:img-grin2 Ama yakında zengin olup,ailesine yardım etmeye çalışır.Babası izin verirse tabi.

Aslı'cığım ya,sen de hiçbir yerini beğenememişsin galiba bu bölümün. Amma eleştirmişsin:)
    Hüseyin niye yapmacık geliyor sana? Bence hiç de öyle değil. Suna ve ailesiyle ilişkisini de izlemekten ben çok zevk alıyorum. Suna'yla geçen bölümde ne güzel konuşmaları, bakışmaları vardı. Emrullah'la ilişkisini de seviyorum.
    Ayrıca Mert Fırat'ı gayet başarılı buluyorum Hüseyin rolünde.
    Suna'nın laflardan etkilenip üzülmesi bence normal. Zor bir durum çünkü. Ama, bence yürüyebilir bu ilişki herşeye rağmen...
    İshak'ın Suna'nın peşinde dolaşması meselesi,evet bence de abartılı. İnsanlar laf etmiyorlar mı? 'Tekrar dillere düşecek Suna, dolaşma etrafında' gibi birşeyler demişti Hüseyin, geçen bölümlerden birinde İshak'a. Ama İshak bunu düşünecek durumda değil şu anda...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri