Sayfa 149/201 İlkİlk ... 4999139145146147148149150151152153159199 ... SonSon
1001 sonuçtan 741 ile 745 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    bounce221 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Berlin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bugün ilk defa izledim bu diziyi..
    güzel diziye benziyor..kacinci bölüm bilmiyorum ama bircok seyi malesef anlamadim...

bu arada mühendisi oynayan oyuncu cok yakisikli...

izledigim bir dizi kalmisdi oda Hatirla sevgili...
    eger ilk bölümleri biryerlerden izyebilirsem ve yersiz yurtsuzu anlayabilirsem izledigim ikinci dizi olur belkide...

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 20

Bahsedilme
    0 Mesaj

Doktoru annesi ve kızkardeşleri arayıp duruyormuş.Yoksa bir süreliğine tatile mi gdecek?Ya da evine yakın bir yere tayin olacak?Doktor giderse dizideki en kuvvetli 'sağduyu','denge' faktörü ortadan kalkar,hiç te iyi olmaz.Ayrıca,Günay'ın Hüseyin'e söylediği 'seni barajdan arıyorlar ne demek'?Ya Hüseyin'in tayini çıktı,ya da daha fenası işten atıldı!Du bakalım ne olacak?

Durum:
    Fettan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ÇINAR gölgesinde
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu Güven ne kadar dönek çıktı böyle...Boyuna posuna bakan adam sanırdı hele ki Kazım'la karşılaştırılınca ama Kazım kadar olamadı...

Gümay öğretmenin davranışlarına hiçbir anlam veremiyoruım...Karşısındaki insanı nasıl yaralayacağını çok iyi biliyor...Hüseyin ne yapmışta bu kadar umut bağlamış diyecem ama bişey yapmasına gerek yok bir tebessümden bile dünyalar kadar anlam çıkaracak biri Günay öğretmen..Tavırları çok itici birde buğulu buğulu konuşunca iyice bir itici oluyor...

İshak nasıl olurda o eve girer diye İshak kadar bende düşünüyordum ki şimdi o eve girmesi çok kolay olacak..

Ne Şentürk'e ne Şshak'a bişey olmayacaktır...

Nurgül ve Meryem atışmaları çok keyifli...

M.Emin iyice beter oldu birde günlük kazançtan para çalmış gitti işin bereketi...

Hüseyin ve Suna düğünü gerçekleşmeyecek bu aşikar..Zaten ne diye bu kadar bekletildi anlamıyorum..Durum ortada her gelen bir laf çarpıtıyor bizimkiler daha söz nişan faslındalar alel acele evlenmeleri gerekliydi naçizane fikrim...

Durum:
    geryyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ScoField :))
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SELXX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslı'cığım ya,sen de hiçbir yerini beğenememişsin galiba bu bölümün. Amma eleştirmişsin:)
    Hüseyin niye yapmacık geliyor sana? Bence hiç de öyle değil. Suna ve ailesiyle ilişkisini de izlemekten ben çok zevk alıyorum. Suna'yla geçen bölümde ne güzel konuşmaları, bakışmaları vardı. Emrullah'la ilişkisini de seviyorum.
    Ayrıca Mert Fırat'ı gayet başarılı buluyorum Hüseyin rolünde.
    Suna'nın laflardan etkilenip üzülmesi bence normal. Zor bir durum çünkü. Ama, bence yürüyebilir bu ilişki herşeye rağmen...
    İshak'ın Suna'nın peşinde dolaşması meselesi,evet bence de abartılı. İnsanlar laf etmiyorlar mı? 'Tekrar dillere düşecek Suna, dolaşma etrafında' gibi birşeyler demişti Hüseyin, geçen bölümlerden birinde İshak'a. Ama İshak bunu düşünecek durumda değil şu anda...
    Sevgili SELXXX
    Sana bu konuda aynen katılıyorum.:img-yes: Hüseyin yani mert fırat, rolünü çok iyi oynuyor. Sunada bu kadar şey yaşadı. Hüseyin hakkında böyle düşünmesi normal. O durumda kim olsa böyle düşünürdüü. Ben de Hüseyinin olduğu bütün sahnelere bayılıyorum. Hüseyinle emrullahın konuşmaları ve sunayla hüseyinin konuştukları sahneler çok güzel. Yalnız tek bir şikayetim var hüseyin hakkında. Hüseyin sunanın sorduğu sorulara doğru düzgün cevap vermiyor. Yani çok sessiz kalıyor. Mesela geçen bölümde suna hüseyine beni bırakma bana kendime sahip çıkmayı öğret diyor. Hüseyin hiç cevap vermiyor ve konuyu değiştiriyor.Belki de buları yapabileceğine inanmıyor. Halbuki sunayı memnun edecek şeyler söylese belki sunanın hüseyine olan güveni artar.
    Gerçekten ishak hiç ilgi çekmiyor.:img-yes: Suna her dışarı çıkışında ishakla karşılaşıyor. Heote suna evin balkonundayken ishakı görüyor. Nedense hep sunaya denk geliyor ve kimse bişey demiyor. O hareketi başkaları yapsa neler yaparlardı kimbilir?
    Yalnız ishakın sunayı gelinlikle gördüğü sahnede ik defa ishak için üzüldüm :icon_sorr İnşallah ilerleyen bölümlerde suna ishak'a aşık olmaz. Böyle bir şeyi hiç istemiyorum

Durum:
    Fettan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ÇINAR gölgesinde
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İshak'ın sürekli Suna'nın önüne çıkması benide rahatsız ediyor daha öncede yazmıştım...Bir nevi taciz gibi düşünüyorum...Farzedelimki Suna evli ve önüne çıkıyor bu durum ne kadar doğru...O zaman her aşık olan sevdiği kişinin önüne çıksın ona güZel sözler söylesin :icon_whis :icon_whis

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri