Sayfa 150/201 İlkİlk ... 50100140146147148149150151152153154160200 ... SonSon
1001 sonuçtan 746 ile 750 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İshak’ın kin dolu bakışlarıyla biten bölüm gayet sakin bir tavırla evin önünden ayrılmasıyla sonuçlandı. Kendi açımdan korktuğum olmadı.Gayet sakin bir İshak vardı.9.bölümdeki hastalıklı adam bu hafta yine o eski İshak olmuştu.Ama 11.bölümde İshak’ı eve alırlar ve İshak, Suna’ya evi havaya uçururum, Sacideyi alırım diye söylenmeye başlayabilir yine.Herşeyi bekliyorum artık. Emrullahın İshak’ı bir kere bile dinlememesini yanlış buluyorum. Kızını izni olmadan nikahı altına almaya çalıştığı için ve onun yüzünden Suna’nın altınlarını yollarda çarçur ettikleri için kızıyor. Hiç düşünmüyor onun sayesinde yaşıyor Suna.Gölün dibinden kurtarmasını geçtim.Suna kulube de kanamadan da ölebilirdi.İshak altınları alıp gitseydi şimdi Suna mı kalırdı.
    Sanırım Forgetmenot yazmıştı.Suna, İshaktan duyduklarını Hüseyin’e uyguluyor diye.Dün akşamda elimi tut Hüseyin, yurdum sen ol Hüseyin sözleriyle bir kere daha gösterdi bunu.
    Hüseyin de hala bir gelişme yok.Suna’nın sorularına kayıtsız.Doktor ona ‘ bu kızları eve döndükten kısa bir süre sonra öldürüyorlar’’diyor Hüseyin de ‘’ne yapayım her dakika yanında olamam ya’’diye cevap veriyor. Olamam ne demek olacaksın, olmak zorundasın.Çalışması bahanesi olamaz.Zaten orası nasıl bir baraj anlamadım.İshak haber vermeden çıkıp gitmiş, günlerce gelmemişti ama hala baraja girip çıkıyor.Bütün gün Suna’yı izliyor.Hüseyin desen mesai saatinde çay ocağı boyuyor, gelinlik bakmaya gidiyor.Çok esnek bir kurum sanırım.Gerçi günlerden haberimiz yok bu köyde.
    Nurgül Yengenin kuyruk acısı eskilere dayanıyor. Meryem anneyi ne çok kıskanıyormuş. Kullanılmış gelinlikle gelin olmuş.Alem kadın şu Nurgül Yenge.
    Mehmet Emin ve Veysel’in planlarının geri tepmesi pek iyi oldu. Hayalleri ve kumarhanedeki halleri çok komikti.Ama Mehmet Emin’in girdiği yol, yol değil. Durumlarını bile bile babasından para sakladığı yetmedi soluğu kumarhanede aldı. Diğer amcaoğullarını da sürüklemese.
    Güven’den bir hainlik bekliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum.İster misiniz şimdi Güven, Sacide’ye gel desin o da gitsin.Güven, kızla birlikte olup, adını lekelesin. Sacide, Suna yaptı bende yaparım desin. Aklı pek yerinde değil zaten. Suna’da ki fiziksel ve psikolojik sorunlar bunda ortaya çıktı. Suna, bir bayılmayla atlattı bu kadar olayı.Ben daha derin izler kalır sanıyordum.
    Kazım niye hiç görüşmüyor Güvenle. Anlardık derdini böylece.
    Öğretmen hanım pek bir sallandı bu bölüm. Evi yok mu da o evden çıkmıyor. Doktorla vakit geçirmeyi seviyor olabilirde 2-3 gün gelmeyiversin eve.
    Doktor’un ailesi niye çağırıyor şimdi oğullarını.
    Biz yeni sezonda şöyle olur böyle olur diye yorum yapmıştık bir ara.Dizi seneye devam edecek mi acaba? Çoğu dizinin seneye devam edeceği haberlerini duyduk ama Yersiz Yurtsuzla ilgili böyle bir haber duymadık.

Durum:
    valdez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Akşam yine hoş bir bölüm izledik.

Sacide ,ha delirdi ha delirecek , bu ruh hali kesinlikle normal değil,bu denli kötü duruma düşmesinin sebebi kanımca sadece terk edilmek olamaz !

Öyle ya oralarda tek terkedilen veya tek nişanı bozulan O değil ,kaldıkı artık onun yaşadığı yerlerdede bir şeyler ufaktanda olsa değişmeye başladı buna en güzel örnek Ablasının durumu ,eski nişanlı Kazzıııııııım da ,Kazzıııımm'ın Baba'sıda büyük Abla'ya(ismi aklıma gelmedi) sahip çıkıyorlar,öyle veye böyle Sacide'yi de isteyen birileri muhakkak olacaktır.

O zaman düşünüyorum, acaba Sacide nasıl olsa evleneceğim diyerek Güven'le birlikte mi oldu ? Veya biraz daha ileri gidecek olursak , Güven'den hamile kalıp bir şekilde bebeğinden kurtuldu mu?

Yoksa bu krizlerin açıklaması ne olabilir ki?
    Konu valdez tarafından (01-06-07 Saat 10:09 ) değiştirilmiştir.
    TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR ...

hewal
    hewal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öğretmen hanımın tavırları neydi öyle tam bir sinir abidesi...Hüseyin'in ona nasıl bir umut verdiğini bilmiyoruz ama eğerki arkadaşlığından birlikte vakit geçirmelerinden sebep bu kadar takıntı olduysa birkaç bölüm önce DR.un Günay'dan hoşlandığını Hüseyin'in ağzından duymuştuk..Beraber vakit geçirmek bir insanın karşısındaki insana bu denli umut bağlamasına sebep oluyorsa bizim DR.un neler yapması lazım...

Sacide'nin hali hal değil ama onun bu hali Güven'le birşeyler yaşamış olmasından değil bence...Suna'ya söylemiş olduğu "aynı şeyleri ben yaşasaydım Güven beklermiydi o kadar" tarzı cümleler Güven'in öyle bir durumda kendisini yarı yolda bırakacağını bilmesiyle alakalı..Geç kalmış olsada Hüseyin Suna'yı sahiplendi ama Güven bunu yapmazdı ve Sacide bunun farkına vardı..Güven'in güvenilmez biri olduğunun farkında...Ama yinede çarşıda gel dese giderim demesi hiç hayra alamet değil bundan önce birşey olmadıysa bile Güven bu zaafı farkedip Sacide'yi kullanabilir -mi :icon_whis :icon_whis

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

hüseyin sunanın sorularına tam net cevap veremiyor tek hatasının beklemek olduğunu biliyor o yüzden bebeği bile sormadı soracağını da zannetmiyorum hüseyininde dediği gibi onlar kötü başladı şimdi herşeyi düzeltmeye çalışıyor ama başarılı olacağını sanmam tabiki sunayla hüseyin evlensin istiyorum hüseyinin ailesini tanımak bu işe nasıl tepki gösterecekler bunları bilmek istiyoruz da arada kara çalı çok

ishak desen bırakmış bırakmışda yakın korumalığa terfi etmiş şimdi ku
    rtulur gidecek yeride yoktur ah garibim otel neyin de aklına gelmez yada işinede gelir sunayla altlı üstlü oturmak suna da safım yangından dolayı azıcık ilgi gösterir ishak yine girer havalara

örtmenimize haksızlıkmı ediyoz ne evini belkim böcük basmıştır suları açık unutmuş evi su basmıştır gidecek yeri yoktur o da doktora sığındı gitmişkende hüseyini rahatsız edeyim dedi :img-hyste :img-hyste

veyselin tehtidleri iki etti sen bu evden gelin liğinle çıkamayacaksın dedi susuyor susuyor bi konuşunca herşeye veyselin engel olucana inanıyom

sacide gerzeği herşey için sunayı suçlayıp duruyor halbuki minnettar olmalı nerdeyse güven gibi bi sadistle evlenecekti kurtulmuş hala gözü onda akıllanman için sunadan beter durumamı düşecen adam bi tokatla ne hale geldi

güven ve arkadaşları gemiyi yaktığına göre bu da suç olduğuna göre artıkın bunlar tutuklanır zannımca

Durum:
    dilekce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    TRABZON
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2

Bahsedilme
    0 Mesaj

bitanem_61 bak şimdi Güven de bir ceza almazmış, nasılsa Mehmet Emin kurşun yağdırıp kimseyi öldürmeyip bir de üstene kaçmayı başarıyor ve dahi hırsızlık teşebbüsünde bulunup içi yufka yürekli :) bir adamacağıza denk gelip babasının hayrına paçayı sıyırıyor ya şimdi Güven de bir ceza almazz..Ha birde Kazzzım ın mevzusu var..
    Kazzzımma da bişey olmadı....Tabi çizeceği yeri biliyor Kazzzzımda böyle bu teşebbüsten bile bir ceza almayışında aklıma tabi ki Güven in de bir şekilde paçayı sıyırcağı fikri geliyor..Hem Güven içeri girerse Sacide ne olacak? Sacideli Güven karışımı bir konuları olacaksa ki tahminler üretmeye başlamışız bu durumda Güven in bu duruma kalkıştığını da kimbilir ispatlayamayabilirler..:icon_whis
    Bundan sonra hep yan yana olucaz, hiç ayrılmicaz,
    Bi daha söyle!
    Hiç ayrılmicaz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri