Sayfa 153/201 İlkİlk ... 53103143149150151152153154155156157163 ... SonSon
1001 sonuçtan 761 ile 765 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    SELXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet, Suna'nın İshak diye sessizce seslenişi bence de ilgi çekiciydi. Ama burda kendini borçlu hissettiği biri için duyduğu endişe ve üzüntü var bence. İshak'ın onun için orada kaldığını, gitmediğini bildiği için de kendini sorumlu hissetmiştir.
    Ben nedense, her türlü kuşkuya rağmen Suna-Hüseyin aşkına inanıyorum, onu destekliyorum. Zaman zaman benim içimden de 'Hüseyin burada niye sustu, karşılık verse ya Suna'ya, onun endişesini yatıştırsa ya', diye geçse de,ben bu ilişkinin gelişimini görmek istiyorum.
    Hüseyin'in dediği gibi, onlar bu ilişkiye kötü başladı, bu yüzden herşey bu kadar zor. Ama kesinlikle imkansız değil bence...

Durum:
    aysi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    BILMIYORUM
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart sonuna kadar Suna ve Ishak aski diyorum

Huseyinin aski bana inandirici gelmiyor,Ya oyuncu oynuyamiyoru bu rolu yada gercekten Huseyinde birseyler var hic guven vermiyor bu iliskide Huseyin bana.

Ama Ishak gozleriyle bile Sunaya anlatabiliryor istediklerini.Bence Sunanin soylenenleriden bu kadar etkilenmesi icindeki biryerlerde kalmis ama hic su yuzune cikarmadigi Ishak olabilir.Her gece disari ciktiginda onu gorecegini biliyor ve gordugu zamanki tedirginligi de birilerin goreceginden degilde kendinden kacis diyorum ben .
    Ve son sahnede Sunanin sessizce Ishak demeside bence bu dur artik Suna farkina varacak Ishakin ve duygularinin.
    Huseyin Suna icin kendisiyle ilgilenen ilk yabanci erkekti ve etkilenmeside normaldi.Ve Huseyininki ask degil bir begeni bir kadin olarak guzel olmasindan kaynaklaniyor.Beraber yasamaya basladiklarinda farklarin anlayacaklar.Sunanin gelismesi ogrenmesi gerekli bunuda odun Huseyinle yapmasi saniirm mumku gorunmuyor.
    Ishak ince dusunceli bir adam onun farkini Suna gorecek aptal bir kiz degil:happy0064

Durum:
    Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    859

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    15 Mesaj

O Suna' nın "İshak" ı başka birşeye ithaftı, başka bir zamanda başka bir yerdeki sahneye... Suna' nın duygularını bilemem üzüntüyle söylemiştir büyük ihtimal.
    Şu Hüseyin' in herşey kötü başladı cümlesine takıldım ben. Ne demek herşey kötü başladı. İlişkileri kötü mü başlamıştı? Kötü bir ilişkiden Suna nasıl hamile kaldı? Herşey kötü başladı dediği Emrullah kapısına gelip neredeyse yalvardığı andan itibaren. Yani? Bundan öncesini ilişkiden saymıyor muydu? Bundan önce Suna' yı önemsemiyor muydu? Bu bölüm Hüseyin' in söylediği birçok şey beni hem kızdırdı hem şüphelerimi arttırdı. Suna' ya da şaşırdım. Hüseyin diyorki "baban gelip bu kızı ortada mı bırakacaksın dediğinde seni ölesiye sevdiğimi anladım" (ondan önce farkında değildim 2 dönüm bostan yan gel osman konumundaydım demek istiyor sanırım) Ve Suna nasıl oluyorda "babam sana gelip yalvardı mı, sen kendi isteğinle değilde babam kapına dayandığı için mi gelip beni isteyecektin?" demiyor. Suna' nın söyledikleri de ilginçti. "Sen benim yerimsin yurdumsun vs. vs. vs. sevsende dövsende senin yanındayım" gibi bişeyler geveledi. Yani? Artık aşk meşk değilde şu evden kurtulmaktan başka derdim yok, sende sağlam kapısın bişeyler de yaşadık idare ederiz artık der gibi. Hangisi daha hastalıklı aşk hatta aşk mı hatta ve hatta aşk nedir biz kimin nerdeyiz?
    Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
    Kimsenin kulu kölesi değil misin?
    Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
    Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
    ÖMER HAYYAM

Durum:
    aysi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    BILMIYORUM
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet ya bende orda takildim.Daha dogrusu benim Hüseyinle ilgili varsayimlarimi guclerndirdi.Ne demek baban kapima geldi kizi ortadami birakacaksin diye ben ondan sonra farkina vardimki sana asigim ya ondan onceki neydi.Ve Sunanin soylenenlere tepkisizligide cabasiya ne bunlar ask yok ortaa .Ve yeniliyorum ben Ishak askina guveninyorum sonuna kadar gidecek ve aski suna onunla yasiyacak her seye rahmen :happy0064

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Şah-Rû Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Hüseyin' in herşey kötü başladı cümlesine takıldım ben. Ne demek herşey kötü başladı. İlişkileri kötü mü başlamıştı? Kötü bir ilişkiden Suna nasıl hamile kaldı? Herşey kötü başladı dediği Emrullah kapısına gelip neredeyse yalvardığı andan itibaren. Yani? Bundan öncesini ilişkiden saymıyor muydu? Bundan önce Suna' yı önemsemiyor muydu? Bu bölüm Hüseyin' in söylediği birçok şey beni hem kızdırdı hem şüphelerimi arttırdı. Suna' ya da şaşırdım. Hüseyin diyorki "baban gelip bu kızı ortada mı bırakacaksın dediğinde seni ölesiye sevdiğimi anladım" (ondan önce farkında değildim 2 dönüm bostan yan gel osman konumundaydım demek istiyor sanırım) Ve Suna nasıl oluyorda "babam sana gelip yalvardı mı, sen kendi isteğinle değilde babam kapına dayandığı için mi gelip beni isteyecektin?" demiyor. Suna' nın söyledikleri de ilginçti. "Sen benim yerimsin yurdumsun vs. vs. vs. sevsende dövsende senin yanındayım" gibi bişeyler geveledi. Yani? Artık aşk meşk değilde şu evden kurtulmaktan başka derdim yok, sende sağlam kapısın bişeyler de yaşadık idare ederiz artık der gibi. Hangisi daha hastalıklı aşk hatta aşk mı hatta ve hatta aşk nedir biz kimin nerdeyiz?
    Neresine atayım imzamı bilemedim. :img-wink:
    Kızla aylarca birlikte olurken sevdiğinden emin değilmiş Hüseyin yani. Sevdiğinden emin dahi olmadığı bir kızla insan neden beraber olur?Masumiyetinden,saflığından, güzelliğinden etkilendiği için.Öğretmenin lafları boşa değildi o zaman.
    Söylediğimiz laflara göre bana düşen Günay oldu.Şansa bak.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri