Sayfa 155/201 İlkİlk ... 55105145151152153154155156157158159165 ... SonSon
1001 sonuçtan 771 ile 775 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    aysi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    BILMIYORUM
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

sinope altina imzami atiyorum baskada birsey demiyorum gercek bu ve suna bunun farkina varacak yakin bir zamanda Huseyin ve Ishak secimine gidecekki agirlik kesinlikle Ishakta yana diyorum gorunen ne olursa olsun :happy0064

hewal
    hewal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sevgili sinope güzel yorumun tamamını alıntı yapmak isterdim ama sayfa düzeni için yapamadım.Yorumunu büyük bir keyifle okudum..

Birkaç şey söylemek istiyorum...Bende Günay'ın bu kadar sahiplenici olmasının sadece güzel vakit geçirmesiyle alakalı olduğunu düşünmüyorum yani öyle olsa dediğim gibi DR.da Günay'a aşık biri olarak neler ummalı..Ama birde şöyle düşünüyorumki herkesin karakteri farklı kimisi hayatta tutunacak bir dal arar kendine ve Günay Hüseyin'i bulmuş insan birisini sevince merhabası bile ilan-ı aşk gibi gelir..Dolayısı ile Günay kendi kendine gelin güvey oluyor olabilir...Birde kabullenemiyor kendisi ve Suna'yı kıyaslıyor ve Hüseyin'i kendisinin hakettiğini düşünüyor..Birazda hırçınlığı bundan...

Suna'nın bulunduğu çevre baz alındığında çok cesurca davrandığında hepimiz hemfikiriz sanırım..

Birde Suna'nın çevresindeki kişilerin ve Günay'ın Suna'ya sürekli olarak Hüseyin'in Suna'yı cahil olmasından dolayı yada güzelliğinden dolayı seçtiği bedenen isteyip yüreğinin ve aklının istemediği söyleniyor peki İshak'ın çok kısa sürede bu kadar etkilenmesine sebepde aynı şeyler değilmi ilk görüşte güzelliğine vurulmadımı :icon_whis Daha sonra belki eli kalem tutan kadın istediğini söyledi ama buda bir nevi cahilliğinden faydalanmak değilmi..Benim aklım karışıyor Hüseyin kadar Suna'da da tutarsızlıklar görüyorum...Ve sevgili sinope aynı şeyi düşündük sanırım..Suna bu gönül ilişkisini yaşarken farkında olmayarak sınıf değiştirmenin getirdiği bir memnuniyeti de yaşıyor bence...

Durum:
    alisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sümbülteber Sokagi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Unhappy Dizimizi etkilermi acaba?

Gezen Tilki--31-05-07

ATV’DE YAPRAK DÖKÜMÜ DEVAM EDİYOR! ÜST DÜZEY BİR YÖNETİCİ GÖREVİNDEN ALINDI!

Medyada yaprak dökümü devam ediyor. Son olarak Atv’nin Genel Müdürü Orhan Girgiç görevden alındı. Bir süre önce TMSF’ye geçen Atv’nin başına Genel Müdür olarak Orhan Girgiç atanmıştı. Bugün Orhan Girgiç’in görevine TMSF tarafından son verildi. Atv’nin yeni genel müdürü henüz belli olmadı. Bakalım bu göreve kim getirilecek?

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sinope ellerine sağlık.Yorumunu keyifle okudum.
    Hewal, İshak'ta Suna'nın güzelliğine vuruldu tabi ki ilk başta.Ama Hüseyin gibi aylarca Suna ile birlikte olup, Suna hamile hamile ortalarda dolaşırken onu olan sevgisinden emin olamayan bir adam değil. Suna'yı tanıyalı çok zaman olmadığı halde Suna için o ana, o toprak, o sevgili diyor(bu sahneyi duyabilmek için fırındaki kurabiyelerin yanmasına müsade ettim.)ve onsuz olamayacağını söylüyor.Ama Hüseyin duygularının farkına Emrullah kapısına gelince varıyor.Bu da geçen zaman içinde duygularından emin olmadan Sunayla ne diye birlikte olduğunu gösteriyor.Emrullah kapısına gelmese ne olacaktı acaba.
    Günay'ın ağzından daha önce Hüseyinle aralarında ne geçtiğini bir duyabilsek. Ne dedi ne etti de Günay bu kadar kendini kaptırdı.

Alisa , atv de rüzgar biraz sert esse bizi etkiliyor.Ama bunda bizim de payımız var sanırım.Atv ye o kadar çok beddua ettik ki şimdi önümüze geliyor.
    Konu rhetbutler tarafından (01-06-07 Saat 15:45 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    serap23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    istanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ishak hüseyin e dedi ya evlendikten sonrada suna nın peşindeyim kaldırabilecekmisin diye
    o topraklarda doğup büyüyen örfü töreyi bilen biri olarak hatta sadece ahlaklı bir insan olarak bunu nasıl söyler
    yani nişanlı ya da evli farketmez sevdiğinin peşinden gider öyle mi
    sezen aksu nun bir şarkısı vardı ya
    yeterki onursuz olmasın aşk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri