Sayfa 161/201 İlkİlk ... 61111151157158159160161162163164165171 ... SonSon
1001 sonuçtan 801 ile 805 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    859

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    15 Mesaj

Fragmanı henüz göremedim kanalda özet falanda yok. Saldık çayıra atv kayıra diye bekleniyorsa daha çok beklenir hatta atv önümüzdeki sezon mazallah başka bir diziyi kayırıverir sonra da izleyici ilgi göstermedi olur ihale de bize kalır.
    30 mayıs tarihli mesajımda "Sandal batmış eğer kurtulamadılarsa bu sefer elleri bağlı olarak göle giden İshak ile Şentürk. Belki amcazade de Saniye kızımız gibi Suna' nın yaşadıklarını anlar artık. Tabi kurtulunca da Sacide' yi kendisini kurtaran bu yiğide verir herhalde." demişim demez olaymışım.
    Şimdi anlamaya çalışıyorum ama anlayamıyorum. Hoşgeldin yeni damat diyen kim? Eğerki Günay' ın çevirdiği birtakım dolaplardan dolayı söz atıldıysa bunu Emrullah söyleyebilir ama söylemez sanırım İshak' ı dinlememişti bile kaldı ki kızını verecek. He eğer Şentürk dediyse yine kafa karıştırıcı bir olay Suna ve İshak ihtimali olmuşsa bunun için Şentürk hoşgeldin yeni damat demez çünkü Emrullah' ın damadını bağrına basmaz. Yok Sacide' yi İshak' a verdiyse nasıl oluyor ki bu? İshak Suna' yı atının arkasına atıp evin önüne gidip siz attınız ben aldım helalimdir demedi mi? Suna' ya göz koyduğu belli olan birisine Şentürk şimdi kendi kızını nasıl verecek ki? Çok anlamsız oldu böyle ben artık bi bağlantı falan kuramıyorum. Fragmanı görmek lazım bi de.
    Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
    Kimsenin kulu kölesi değil misin?
    Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
    Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
    ÖMER HAYYAM

Durum:
    dr ötker jr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Adıyaman
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Yan Masadan Gönderdiler

Yanlış anlaşılmalar üzerinden yürümek bu diziye yakışmaz. İshak 'Şu kalbi kırık amca kızının önüne çıkıp... sizin eve girmek kolay ama...' dedi... Sadece dedi.
    Sora gülümseyerek ekledi 'İşte reddedilmek böyle yapıyor insanı... Yani öyle bir olasılığın düşüncesi bile rahatsız ediyor adamı... Son bir not: Yersiz Yurtsuz
    14.bölümden sora yaz tatiline girecek. Selam Sevgi ve İyilikle. Dr.Ötker jr.

Durum:
    yengecs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Hollanda
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ishak'in askina o kadar cok guveniorum ki Suna bunu hak etmiyo bile. Goruyorumki Ishak'tan baskada Sunayi bu kadar cok seven bi ikinci kisi daha yok. O yuzden o kendi icinde yasasin askini ve Sunada bir an evvel olgunlasip gozunu dort acsin. Sorgulamasina devam etsin ve farketsinki babasi Huseyinin yanina gitmeseydi hersey cok daha farkli olabilirdi. Ogretmenin tavirlarini hic sevmesemde "sen Huseyinin vicdan azabisin" diyisinde biraz haklilik payi goruyorum.

Diziyi izleme sebebim biraz Ishak'in askina tanik olmak. Kendi icinde yasadigi bu askin onu cok daha guclendirdigini gormek ise beni gercekten cok etkiliyo.

Durum:
    sinope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ozet icin tskler dr otker jr.
    demekki huseyinin yapmadigi degilde emrullahin huseyine soylemedigi,cekindigi is olayini ishak hallediyor(kesin amcalar ishaki bas taci edecekler)
    huseyin yasli bir muhendisten ishakin gecmisini agreniyor(ohhh nihayeten ishakin oz gecmisini ogrenebilecegiz,ben korkmaya baslamistim,gelecek sezona kalir bu konu diye.Ishakinda gecmiste neler yasadigini,neler yaptigi kac haftadir kapali biir kutuydu,nihayeten sir perdesi aralaniyor.
    Sahru cugum boyle SIKI bir izleyicisi varken kanal faturayi bize kesemez.Anca biz onlara fatura kestiririz izleyiciler olarak(e mail yagmuruna tutarak)
    sevgilerimle

Durum:
    Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    859

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    15 Mesaj

Ahh keşke zamanında faturayı bize kesen kanal olsaydı, dinime söven müslüman olsa der geçerdik. :icon_sorr
    Yanlış anlaşılma kısmı da yanlış anlaşılmış sanırım. Burada rahatsızlık yaratan yanlış anlaşılmalar Suna' nın Hüseyin ile Günay' ın durumunu yanlış anlama olasılığı sanırım. Suna birşekilde Günay ile Hüseyin' i yanyana görür bunu yanlış yorumlar sözü atar vs.vs.vs. gibi.
    Benim İshak ile ilgili bi yanlış anlamam değil en iyi ihtimalle hiç anlamama durumum var. Geçmişi ile ilgili ne öğreneceğiz buldum kesin seri katildir bu adam ya da şizofren normal bişey beklemiyorum orası kesin.
    Bu arada aklıma gelmişken Günay soyunup Hüseyin' in yanına uzanmaya kalkarda Hüseyin' in ruhu duymazsa nurtopu gibi bir Günay Alço muz olmuş olabilir mi? Zaten Hüseyin içmeyi seviyor katar içine bişeyler. Beklenir yani öğretmen hanımdan.
    Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
    Kimsenin kulu kölesi değil misin?
    Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
    Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
    ÖMER HAYYAM

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri