Sayfa 181/201 İlkİlk ... 81131171177178179180181182183184185191 ... SonSon
1001 sonuçtan 901 ile 905 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    serap23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    istanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hüseyin suna aşkı sorgulanıyorya gerçek mi diye
    iki insan birbirimizi seviyoruz diyorsa ölümü göze alıp aşklarından vazgeçmiyorsa
    herşeye ve herkese kafa tutuyorsa bunun adı aşk değil de nedir
    ama aşk dümdüz bir yol değildir tabiiki virajlar olacaktır
    yıllardır süren evliliklerde bile çiftler birbirini tam olarak tanıyamaz hüseyin ve suna da zamanla birbirini daha iyi tanıyıp anlayacaklardır
    benim kızdığım suna nın yaptığı şımarıklık hüseyin hatalı bir şey yapmadı bu bölümde ishak her şeyi yapabilecek biri hüseyin de bunun farkında
    suna yı korumaya çalışıyor ama suna nın karşılığı hiç hoş değildi

Durum:
    aysi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    BILMIYORUM
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart ahada

Ben kafami kuma gomdum Suna ve Ishak aski izlemek istiyorum ya :happy0064 onlar yakisiyorlar birbirlerine:img-yes: .Kesinlikle etkilenmek asik olmak degil.Suna Huseyinden etkilendi ve onunla beraber oldu .Cahildi ve gozlerinide Ishak acti.Suna zamanla Huseyin ve Ishak farkini gorecek.O zaman gercekten Ishaki isteyecektir,ask emektir Huseyindede bu yok.Kiz istemiyorum diyor o sesini cikarmiyor cekip gitti iyide oldu:happy0064

Durum:
    geryyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ScoField :))
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı gulgun35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir insan başka bir insanı ne yaparsa yapsın kelepçeleyemez bence .Ben buna asla onay vermem sebep ne olursa olsun bu sadistçe bir şeydir.Çok afedersiniz ama bu ancak hastalıklı bir insanın yapabileceği bişeydir.Belkide kız ayrılmak istedi o yüzden kelepçeledi ne bileyim yani ben ishaktan beklerim.Tamam hüseyin belki düz bir insan ama ruh hastası bir insan ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir insan yerine düz insanı tercih ederim.

Tabi ki kelepçelenemez. Ama ishaktan bahsediyoruz. O kızdığı için klepçelemiş. Bunu yapması doğru değil ama bizlerde tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz. Belki o kelepçelmiştir belki bir başkası. Tam bellii olmadığı için yorum yapamayız. Ama tabi kim kelepçelerse kelepçelesin böyle bir şeyin yapılması çok yanlış:img-yes:

Durum:
    gulgun35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Perşembe günü diziyi izlerken kaçırdıkmı bu bölümü bilemiyorum.Perşembe günü ailemde izlemiş diziyi dün akşam dizi ile ilgili konuşurken babam dediki ishak 'ın nişanlısı alkolık yada uyuşturucu bağımlısı bir kızmış o yüzden kelepçe ile bağlamış nişanlısını.Dizide mühendis öyle söyledi dedi bana bben hiç duymadım bu konuşmayı sizler duydunuzmu arkadaşlar.:icon_whis

Durum:
    Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    859

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    15 Mesaj

İshak' ın nişanlısının nasıl öldüğü hakkında hiçbirşey söylenmedi. Hatta kelepçeden bile bahsedilmedi biz bunları İshak' ın geçmişi hatırladığı sahnelerde izledik. Söylenen tek şey yangında öldüğü ve İshak' tan şüphelenildiği halde bu yönde bir kanıt bulunamadığı.
    Kızın uyuşturucu bağımlısı olması ve bundan kurtulması için kelepçelenmiş olması bizim tahminlerimiz arasındaydı. Belki de kelepçe kızda gözü olan başkasının işidir, kaçamaması için kelepçeleyip ateşe vermiştir lojmanı, olamaz mı? Sonuçta bu konuda birşey bilmiyoruz henüz birçok konuda hiçbirşey bilmediğimiz gibi. Sabredelim ve çabucak tüketmeyelim derim.
    Bu arada Hüseyin ve Suna için neden telaşlanılıyor ki? Eğer bu gerçek "aşk" sa hiçbirşeye yenilmez böyle sorunların üstesinden gelir. Yok değilse her duyguyu aşkla karıştırmamayı hepbirlikte öğrenmiş oluruz.
    Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
    Kimsenin kulu kölesi değil misin?
    Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
    Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
    ÖMER HAYYAM

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri