Sayfa 188/201 İlkİlk ... 88138178184185186187188189190191192198 ... SonSon
1001 sonuçtan 936 ile 940 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    valdez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dFKto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu diziden benim aldığım mesaj: Sakın töreye karşı marşı gelmeyin! Yoksa aileniz dağılır, akrabalarınızla hasım olursunuz, çocuklarınız nasıl olsa fazla kaybedecek şeyim kalmadı deyip, gece alemlerine dalarlar, hatta eğer başınıza gelenlerden sorumlu olan yüreğine söz geçiremeyen kızınızsa, ve onu affederseniz, o bu defa "nasıl olsa affedildim, birincisinden bıktım, yeni bir sevgiliye kayıyor gönlüm, bir de onu deneyeyim" deyiverir bir bakarsınız.. Yani manevi anlamda sahip olduğunuz her şeyi yitirirsiniz. Sakın ha! sakın töreleri çiğnemeyin.

sayın Hünkar'ın eşsiz sözlerine hâlâ hayranım, bitiyorum. Dayanabilir izlersem aklımın bir tarafına not ediyorum onları. Ama bu güzelim hikayenin buralara gelmesi beni çok üzüyor.
    dFKt,Bu Diziyi izleyipde eğer yukarıdaki yazdıklarınızı anladıysanız ,bu işde bir terslik var demek , daha doğrusu algılama sorunu var dersek daha doğru olacağı kanaatindeyim.

Yersiz Yurtsuz'un forum sayfasına katılan ve bir kaç aydan beri karşılıklı görüşlerimizi sunduğumuz Arkadaşların hepsinin seviyeleri ortada iken(:good: :good: :good: ) ,bu Forum'un seviyesini düşürmemek adına Sizin yaptığınız haksız ve artniyetli yorumları yinede iyiniyetli düşünerek bunu bakmakla ,görmek arasındaki farkı ayıramamanıza veriyorum.
    TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR ...

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sezon finali dedinde Forgetmenot.Acaba nasıl bir sezon finali olacak?Her bölüm sonunda yüreğimiz ağzımıza geliyor ki sezon finalinde topyekün kalpten gidebiliriz.Klasik kaza veya rüya sahnelerinden olmayacağı açık ama ne olacak?
    Nerde kaldı bu fragman?Bu saat oldu hala ses yok.Foto demiyorum artık ordan iş çıkmıyacağını biliyorum.

Durum:
    banubanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Evim
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yav perşembe günü izleyemedim, bende Emrullah gibi İzmir Selçuk'a gittim. Emrullahlar da gideceklerdi ya....
    Neyse ki orada da bir pc ve internet buldum ve okudum diziyi. Yine heyecanlıymış.
    Yorumları okudum çok üzüldüm. Yazdıklarını çok sevdiğim ve hemde tanıma şansını bulduğum bir yazarı böyle bir şekilde eleştirilmesi hoş değil. Unutmayın bu sayfaları da okuyor.
    Sizin hayal gücünüzün emeğinize bu şekilde müdahele etmeye kalksalar, eleştirseler ne düşünürsünüz.
    Bir de cidden haketmiyor bu dizi bu kadar negatifliği.
    Gerçek hayat dedik ta başından beri.. bazı arkadaşların anladıkları konusunda ise epey şaşırdım. Çünkü bunları anlamak için kendimizi epey bir zorlamak gerekiyor bu dizide... neyse
    sezon finalini bekliyorm..
    Konu banubanu tarafından (12-06-07 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.
    Ciğeri beş para etmezlere mi “yetenekli” demeli?Eleştiriden mi çekinmeli?
    “Adım Mercuré dergisinde geçse” diye mi sayıklamalı?
    İstemem! İstemem! Eksik olsun!
    Cyrano de Bergerac

Durum:
    ehlocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    hiçbiryerde
    Konular
    275
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 11

Bahsedilme
    0 Mesaj

Suna'nın değişen ruh halli forumada etki etmiş anlaşılan...

Başından beri Uğur Çavuşoğlu nasıl daha aktif olacak diye bekliyordum ki son birkaç bölümden bu yana aldığı notları yüksek sesle okuduğu sahneler birçok sahneden çok daha fazla şey anlatıyor...Kafa karışıklıklarının en güzel cevabını DR.Ali'nin yazdıkları çözüyor...

Fragman yok ama bölüme ait iki resim geldi multimedia bölümüne ekledim belki birşeyler çıkartılabilir o resimlerden :img-wink: :img-wink:

Durum:
    fxahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dFKto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu diziden benim aldığım mesaj: Sakın töreye karşı marşı gelmeyin! Yoksa aileniz dağılır, akrabalarınızla hasım olursunuz, çocuklarınız nasıl olsa fazla kaybedecek şeyim kalmadı deyip, gece alemlerine dalarlar, hatta eğer başınıza gelenlerden sorumlu olan yüreğine söz geçiremeyen kızınızsa, ve onu affederseniz, o bu defa "nasıl olsa affedildim, birincisinden bıktım, yeni bir sevgiliye kayıyor gönlüm, bir de onu deneyeyim" deyiverir bir bakarsınız.. Yani manevi anlamda sahip olduğunuz her şeyi yitirirsiniz. Sakın ha! sakın töreleri çiğnemeyin.

sayın Hünkar'ın eşsiz sözlerine hâlâ hayranım, bitiyorum. Dayanabilir izlersem aklımın bir tarafına not ediyorum onları. Ama bu güzelim hikayenin buralara gelmesi beni çok üzüyor.
    nasıl anlamak istiosan öyle izliosun galiba....benim bu diziden anladıklarım;geçmişten bugune yanlış işleyen, hiçbir bir mantıgı ve merhameti olmayan bu düzene karşı gelinebilceğini,insan hayatının herşeyden çok daha önemli oldugunu anlatıyor.aile dağılcak diye,akrabalarla hasım oluncak diye bir insanın feda edilemeyecğini gayet güsel bi şekilde yansıtıolar. gün gelir aileyi toplayabilirsin,hasım oldugun akrabalarla barışabilirsin ama bu uğurda feda ettiğin insanı tekrar hayata döndüremessin.dizimiz "sakın töreye karşı gelmeyin demiyor"...törenin acizliğini,saçmalığını ve acımasızlığını gözler önüne serip sizde bu oyuna alet olmayın diyor,ve gördüktü Emrullah karakteri bu yanlış işleyen çarka çomak soktu,belki çok büyük sorunlar yaşadı ve yaşamaya devam edecek ama herşeye ve herkese rağmen O doğru olanı yapıp bir insanın hayatta kalmasını sağladı.Şimdi baktıgımızda belkide kaybeden taraf hep Emrullah gibi ama ben asıl kazananın kendisi oldugunu düşünüorum.Çünki o istenileni değil doğru olanı yaptı.ve ben inanıorumki dizimiz doğru yolda ilerliyor;verilmek istenen mesaj yerine ulaşcaktır
    Konu fxahmet tarafından (12-06-07 Saat 18:06 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri