Sayfa 189/201 İlkİlk ... 89139179185186187188189190191192193199 ... SonSon
1001 sonuçtan 941 ile 945 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fotolar için teşekkürler ehlocan.
    İlk fotoda sanki Emrullah, Suna'ya olanlar yüzünden İshak'ı suçlamaya gelmiş gibi.Bakışları senin yüzünden bunlar, git burdan,bırak kızımın peşini der gibi.
    İkinci foto nedir öyle?Çok üzüldüm Suna'nın o haline.Allahından bul Mehmet Emin.Sabahki şiddet tekrar içimde.Bu dayağın bahanesini çok merak ettim.Emrullah şu Mehmet Emin'i iki silkeydi, kulaklarını bükeydi, yaşken eğiteydi.Boşuna dememişler alimden zalim, zalimden alim doğar diye.

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 20

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben fragmanı bir kez izledim.Tam sağlıklı yorum yapmak çok zor.Ancak Hidayet ve ailesinin dövülme olayına müdahale etmesi,Suna'yı hastaneye götürmesi her yönden çok acı.Suna'nın yanlızlığı,zavallılığı çok daha iyi anlaşılıyor.Ağbinin yaptıkları anlaşılır,affedilir gibi değil!Acaba ağbisi Suna'yı sadece dövmüyor,silah da mı sıkıyor?Hastaneye kaldırılmasının sebebi çok ciddi bir sorun mu?Yoksa bu saatten sonra Suna'nın beyninde ur çıkacak,kan kanseri olacak hali yok ya??Yok değil mi? İshak kan filan vermek için mi hastaneye geliyor?Tıbbi sebeplerle gelirse anca öbür insanlıktan nasibini almamışlar ses çıkarmaz!Herşeyi anlayabildim ama o fışkıran sular altında(barajdalar),galiba yaralı kişilerin birbirlerine silah sıkmaları ne anlama geliyor.Hem de birisi yerinden kalkamıyor yine de silah sıkıyor!Yanlış mı gördüm ortalık Teksas'a mı dönmüş??Bir çeşit kan davası meselesi mi acaba??Emrullah'ın İshak'a son söylediği sözü anlayan beri gelsin bize de anlatsın lütfen!'çocuklarım için herşeyi yapabileceğimi anlamışsındır'İshak gene 'kötü adam,günah keçisi' ilan ediliyor.Zaten adamcağızın bir ağzıyla kuş tutmadığı kaldı yine kimseye yaranamıyor!

Durum:
    sevim1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Umudun bittigi yerdeyim..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forgetmenot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben fragmanı bir kez izledim.Tam sağlıklı yorum yapmak çok zor.Ancak Hidayet ve ailesinin dövülme olayına müdahale etmesi,Suna'yı hastaneye götürmesi her yönden çok acı.Suna'nın yanlızlığı,zavallılığı çok daha iyi anlaşılıyor.Ağbinin yaptıkları anlaşılır,affedilir gibi değil!Acaba ağbisi Suna'yı sadece dövmüyor,silah da mı sıkıyor?Hastaneye kaldırılmasının sebebi çok ciddi bir sorun mu?Yoksa bu saatten sonra Suna'nın beyninde ur çıkacak,kan kanseri olacak hali yok ya??Yok değil mi? İshak kan filan vermek için mi hastaneye geliyor?Tıbbi sebeplerle gelirse anca öbür insanlıktan nasibini almamışlar ses çıkarmaz!Herşeyi anlayabildim ama o fışkıran sular altında(barajdalar),galiba yaralı kişilerin birbirlerine silah sıkmaları ne anlama geliyor.Hem de birisi yerinden kalkamıyor yine de silah sıkıyor!Yanlış mı gördüm ortalık Teksas'a mı dönmüş??Bir çeşit kan davası meselesi mi acaba??Emrullah'ın İshak'a son söylediği sözü anlayan beri gelsin bize de anlatsın lütfen!'çocuklarım için herşeyi yapabileceğimi anlamışsındır'İshak gene 'kötü adam,günah keçisi' ilan ediliyor.Zaten adamcağızın bir ağzıyla kuş tutmadığı kaldı yine kimseye yaranamıyor!
    Fragman anlatimin icin cok tesekkürler forgetmenot
    Ben henüz izleyemedim fragmani .ehlocanin ekledigi resimler bana da ayni cagrisimlar yapti.
    Bu dövülme olayina Emrullah in tepkisi ne olacak cok merak ediyorum.Umarim bu defa o kalkan eli M.Eminin suratina iner.
    Sevgiler...bye

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

m.emin gerizekalısı sunayla ishakı kapı önünde konuşurken gördüğü için kardeşini dövüyor zaten kardeşini anlamak için bir çaba harçmamıştı birini sevdi yine anlamadı (hep m.emini sunayı koruyup kollamasını ümit ettimkardeşine sahip çıkacağı günü beledim ama nerde )pavyonda çalışmaya başlayınca bi güç geldi kendisine zaten ishakı sevmiyordu kapı önünde görünce delirdi gecenin bir yarısı orda yalnız ne konuşuyorsalar ishak sana kaç kere şu evden uzak dur denildi adamda anlayış sıfır sunanı bu halinden birazda sen sorumlu değilmisin şayet yanlış görmüyorsam hadi o hiç kardeşine acımıyor yahu şu veysel ne biçim seviyor sunayı abisi komaya soktu o durup bakıyor iyikide seviyor bide nefret etse ne olacaktı

emrullahın ishakla konuşmasının sebebi bu olabilir evden uzak durmasını tekrar söylemiştir anlayana tabi emrullahın m.eminede iyi bir ceza dayk artık bir şekilde bunun hesabını somalı

sabah beri kaç kere izledim şu su sıkılan yerden hiç bir şey anlamıyorum en sonunda o ranın baraj olbileceğine birilerinin barajda her hangi biyere zarar vermek için girdiğini düşündüm o yerde yatanı ishaka benzettim kesin olmamakla beraber ishak onları görmüş olabilir sonrada bir birlerine silah çekmişlerdir yada bu hayal gücüm

Durum:
    Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    859

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    15 Mesaj

Hâlâ fragman falan göremediğimden izleyip burada bizimle paylaşan arkadaşların yazdıklarını kurcalamaya çalışıyorum.
    Bu Mehmet Emin densizinin Suna' yı dövmesi ve İshak' ın yine yeni yeniden bıçağa sarılmış olması dikkatimi çekti. Acaba bi konudan kapıştılarda ondan mı İshak bıçak çekti? Belki Mehmet Emin buralarda dolanma demiştir ama İshak artık amcasının hayatını kurtarmış ve iş ayarlamış biri olarak bu sıfatla girip çıkıyor eve. Mehmet Emin diyeceğini şimdiye kadar demez miydi?
    Bir de tam tersi ihtimal var. Mehmet Emin Suna' yı hastanelik edince İshak ondan uzak dur ona bi daha zarar verme diyerek Mehmet Emin' e ayar vermiş olabilir. Bu durumda Mehmet Emin' in Suna' yı dövmesi için tek bir sebep yeterli o da evlenmekten vazgeçtiğini duyması. Bu herkesin işini bozar ne de olsa.
    Emrullah' ın o cümlesi bir tehdit mi yoksa İshak' la konuşup onu dinlemeye karar vermesi, bir barış eli uzatması mı?
    Silahlar kısmı hoşuma gitmedi izleyip görmek lazım. Bi de merak ettiği fragmanda şu emanet olayı ile ilgili bişeyler var mı?
    Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
    Kimsenin kulu kölesi değil misin?
    Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
    Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
    ÖMER HAYYAM

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri