Sayfa 190/201 İlkİlk ... 90140180186187188189190191192193194200 ... SonSon
1001 sonuçtan 946 ile 950 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    Fettan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ÇINAR gölgesinde
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bende fragamnı izleyemeyen mağdurlardan biriyim...

Aklıma takılan birşey var arkadaşlar belki ben kaçırmışımdır M.EMİN ve VEYSEL evdekileirn İshak sayesinde işe girdiklerini öğrenmişlermiydi..Yani Veysel babasına para uzattığı sahnenein önceisni kaçırdım o esnada babsı söylemiş olabilir ama son günlerde kendi işleriyle haşır neşir olmaktan evde olup bitenlerle pek ilgili değillerdi...

M.Emin Suna'yı evlenmekten vazgeçmeyi düşündüğü için dövmüş olabilirmi

Durum:
    SELXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşım, ben de aynı şeyi düşündüm. Bence Mehmet Emin, Suna'yı evlenmekten vazgeçtiğini söylediği için dövdü. Bu olanlardan sonra, nasıl evlenmezsin, diye dövdüğünü sanıyorum.
    O öyle biri. Olayları sakince konuşabilecek, dinleyebilecek biri değil. Kız kardeşinin duygularını, düşüncelerini bir saniye bile dinlemez, düşünmez, hemen şiddete başvurur. Yani bence öyle...

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 20

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SELXX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım, ben de aynı şeyi düşündüm. Bence Mehmet Emin, Suna'yı evlenmekten vazgeçtiğini söylediği için dövdü. Bu olanlardan sonra, nasıl evlenmezsin, diye dövdüğünü sanıyorum.
    O öyle biri. Olayları sakince konuşabilecek, dinleyebilecek biri değil. Kız kardeşinin duygularını, düşüncelerini bir saniye bile dinlemez, düşünmez, hemen şiddete başvurur. Yani bence öyle...
    Evet tam isabet!Bence' de M.Emin öyle biri.Ama o Havva' da ona nasip olmasın,inşallah!Umarım tam Havva'yla nikah yapıyorken İshak'ın evine baskından hapse düşer.Yok yok daha iyi bir fikrim var:img-wink: :Havva'nın da hapishane kaçkını,ipten kazıktan kurtulmuş bir tane yok daha iyisi iki üç 'yarma' kıvamında ağbisi vardır,bu akıllı M.Emin Havva'yı otele atmayı planlıyor ya,onun bu dahiyane(!)planını duyunca,bu ağbiler önce M.Emin'i ve tabiiki yardakcısı,gerçek sinsi Veysel'i hafifce okşar(!)sonra polis gelir ev baskınından M.Emin'i hapse atar.Memlekette bir pislikten,kısa süreli de olsa temizlenir.:img-yes:

Durum:
    tuba_buyukustun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    zamanın dipsiz bölgesinde
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar sizlere bir sorum olacaktı.cevaplarsanız çok sevinirim.yersiz yurtsuz dizisinde ferdi tayfur un oğlunu canlandıran yanılmıyorsam karakterin ismi emin olması lazım.o oyuncunun gerçek adını öğrenmek istiyorum bilen varsa söyleyebilir mi lütfeeennn

Durum:
    fiyonk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    arka mahalle
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tuba_buyukustun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizlere bir sorum olacaktı.cevaplarsanız çok sevinirim.yersiz yurtsuz dizisinde ferdi tayfur un oğlunu canlandıran yanılmıyorsam karakterin ismi emin olması lazım.o oyuncunun gerçek adını öğrenmek istiyorum bilen varsa söyleyebilir mi lütfeeennn

Mustafa Üstündağ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri