Sayfa 196/201 İlkİlk ... 96146186192193194195196197198199200 ... SonSon
1001 sonuçtan 976 ile 980 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    mertfirat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    || Tortuga ||
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

tekrarırın saatini bende bilmiorum ya birisi bilgi verirse güzel olur izledim ama olsun başka yerde göremioruz mühendisi

ya bide şey tuhafıma gitti..şentürk ve takımı işten geliolar geldikleri gibi ellerini yüzlerini yıkamadan terlerini havluya siliolar önce bi yıkayın ondan sora silin yaf uyuz oldum pis pis

Durum:
    SELXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok güzel bir bölümdü yine.
    Suna ile Hüseyin'in ayrılığını istemiyorum ben. Ama belki de ileride birlikte mutlu olabilmeleri için bu ayrılığı yaşamaları gerekiyordur.
    Hüseyin'in annesinin Suna'ların evine geldiği sırada, Hüseyin'le Suna'nın dışarıda arabanın yanındaki konuşmalarını izledikten sonra,bu ayrılığın karşılıklı sevgi devam ettiği halde olacağı anlaşıldı. Yani ikisi de birbirini seviyor, ama birşeyler yerine oturmadığı için şimdilik mutlu sona ulaşamıyorlar.
    Hüseyin, İshak'ın Suna'nın aklını çeldiğini, çelebileceğini düşünüyor, Suna ise, Hüseyin'in bu evliliği sadece kendini mecbur hissettiği için yapmak istediği kuşkusundan kurtulamıyor. Bu kuşkular da ikisinin arasına giriyor.Ve evliliği engelliyor. Bence sadece şimdilik. İleride, ikisi de değişik şekillerde geliştikten sonra, eninde sonunda ikisinin birlikte olacaklarını düşünüyorum. Yani böylesi mantıklı olur, güzel olur diye düşünüyorum.

Durum:
    serap23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    istanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

sonunda ishak yapacağını yaptı
    bitmek bilmeyen tacizleri ve ısrarı sonuç verdi
    sonuç mu herkesi suna dan şüphe eder hale getirdi emrullah meryem hüseyin ve diğerleri
    geceyarısı kızın kapısında ne işn var sanki aileyi ve olanları bilmiyor görülürse suna nın neler yaşayacağını bilmiyor gibi
    suna ölmüş olsaydı suçlusu kim olacaktı
    hala hastahaneye geliyor üstelik bu aşk falan değil hastalık
    hüseyin in annesi çok şekerdi suna yı eğitebilecek kızı gibi sevebilecek biri olduğu belli yazık oldu ya
    suna ya dediği söz çok doğruydu
    oğlumun seni çok seven tertemiz bir kalbi var

Durum:
    SELXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet arkadaşım,ben de senin gibi Hüseyin'in annesini çok sevdim. Bence Suna'ya yardım edecek o.Yani abna öyle geliyor.Suna'ya adresini ve telefonunu verdi ya,'başın sıkışırsa bu kapı sana hep açık' diye. Bence Suna bir süre sonra Hüseyin'in annesinin yanına gidecek. dediğin gibi, bu kadıncağız, Suna'nın kendini geliştirmesine,eğitmesine yardımcı oalbilir,onun elinden tuaabilir bu konuda. Ve kendini geliştirmiş, ayakları yere basan bir Suna da Hüseyin'le sevgisini hiç kuşku duymadan, ondan da kendisinden de kuşku duymadan yaşayabilir.
    Senin de dikkat çektiğin gibi Hüseyin'in annesinin hastanede Suna 'ya sarfettiği cümle, benim bu akşam dizide en beğendiğim, en etkilendiğim cümle oldu.'Onun seni çok seven, temiz bir kalbi var' dedi. Bu çok güzel, çok duru bir anlatım. Şimdilik o çok seven ve temiz yürek herşeyin üstesinden gelmeyi beceremiyor. Ama ileride...
    Sizi kavuşturmayı beceremedim dedi, ama bence ileride bu ilişkide önemli rol oynayacak, Hüseyin'in güler yüzlü ve iyi niyetli annesi.

Durum:
    tiyatrocu_kiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok güzl bir bölümdü...
    Bende sizin gibi hüseyinin annesini çok sevdim.
    Onun seni çok seven temiz bir kalbi var demesi çok hoş bir renk kattı diziye !
    Ya bide o kızın vurulmasına çok üzüldüm .
    tabii bu sahnede Nesrin 'in(Suna) performansınında benim etkilenememde büyük rolü var tabiiki!
    Şu cazgır yengede çok güzl oynadı yine !
    Bu dizide ki oyuncular çok başarılı yaaa.
    Bu arada veyselide allah bi yastıkta kocatsın hehehe :):)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri