Sayfa 198/201 İlkİlk ... 98148188194195196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 986 ile 990 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu akşam en çok meryeme üzüldüm kadın sunanın vazgeçmesi halinde neler olacağını biliyordu anlatmaya çalıştı ama ne emrullaha ne de sunaya anlatamadı hoş onlarda biliyor ama bu sefer farklı olur diye umdular hastanedeki kızın başına gelenler de bunun bir kanıtı o olayı boşuna yaşamadılar bence suna hata yaptığını anlar herhalde

Durum:
    SELXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aslı'cığım, güldürdün beni. Demek kayınvalide sevgi kelebeği gibi uçup gitti:img-hyste
    Hüseyin'e sormuştu ya arabada giderken, 'nasıl oldu bu iş, nasıl tanıştınız' diye. Sonra da Suna'larda konuşurken dedi ya, 'olanları dinlerken fena oldum' diye...Yani Hüseyin bütün olanları anlattı annesine. Bu yüzden de Suna'ya oldukça anlayışlı davrandı bence.
    Ve sevgi kelebeği gibi olduğu doğru, ama uçup gittiğini düşünmüyorum. İleriki bölümlerde Suna ile Hüseyin'in annesinin yollarının tekrar kesiştiğini göreceğiz gibi geliyor bana...

Durum:
    aslı30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Karadeniz
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selen'ciğim öyle bir konuşma geçti mi?Ev kalabalık olduğu için anlayamamışım demekki.:img-grin2 Ama bu olaylardan sonra Suna'yı çok çabuk kabul etmedi mi?Sonuçta oğlu Suna yüzünden ölüyordu az kalsın.Biraz fazla iyi davrandı herkese. İleride yolları kesişir bence de.Adresi boşa vermedi Suna'ya.
    Bir de Nurgül yengenin tepkileri çok abartılı.Bir bağırıyor aman Allahım.Ne dediği de belli değil.

Durum:
    sevim1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Umudun bittigi yerdeyim..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ne yalan söyleyim,Bu bölümde en cok hosuma giden sahne Ihsakin Emrullahla konusmasindan sonra kendine sevincle suya atmasiydi.
    O sevinci,o umudu o kadar güzel yansittiki bravo:good:

Hüseyinin ikinci kez hastaneye gelisindeki ikileminde haydi Hüseyin dedim bu defa da gec kalma,korkma gir iceri Sunayi yanliz birakma dedim,ama yine dinlemedi beni Hüseyin.
    Yazik oldu güzelim papatyalara,yazik oldu Suna_Hüseyin ikilisine:icon_sorr

Veysel zengin ve kendini begendigini acikca belli eden,hatta babasi araciyla istesen kizi(Adi aklima gelmedi)görünce kara sevdali oldugunu söyledigi Sunasi pek cabuk unuttu.Pek isabet oldu.Sunanin basindaki belanin birisi eksik oldu.:img-wink:

M.Emin sana ne desem az olur.sadece sunu söyleyebilirim.Insallah Havvana kavusamazsin.

Sevgiler...bye

Durum:
    stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bence Ishak'in o yanginda olen nisanlisi Sunaya benziyordu..Belkide Sunanin pesinden ayrilmamasinin sebebi budur..O kelepceye bagli kizin goruntusunu gostermediler ama saclari falan Suna gibiydi..Aslinda belki Sunayi degil halen nisanlisini seviyor..Yani belki benzerlik olabilir aralarinda...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri