Sayfa 199/201 İlkİlk ... 99149189195196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 991 ile 995 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    SELXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevim arkadaşım, ben de aynı şeyi düşündüm. 'Haydi Hüseyin', dedim, 'bu sefer Suna seni affetmez, ne olursa olsun onu yalnız bırakma, yapma' dedim ben de aynen senin gibi. Ama bak işte, ikimizi de dinlemedi Hüseyin.:icon_sorr
    Çiçekler çöpe gidince ben de üzüldüm. Ama Hüseyin-Suna ikilisinin yolları şimdi ayrılsa da, eninde sonunda birleşecek bence. Çünkü Suna severek ayrılıyor. Seviyor ama içine sinmeyen önemli şeyler olduğu için ayrılıyor.O sorunlar halledilince bence birlikte olacaklar.
    Suna'nın İshak'a aşık olamayacağı, belli. Ne dedi kapıda İshak'ın 'beni sevme ihtimalin var mı' sorusuna karşılık olarak? Hüseyin kalbimdeyse, sen de aklımdasın,dedi. Bu da onu insan olarak sevdiği, ona güvendiği, onun verdiği, vereceği akıla, onun yol göstericiliğine ihtiyacı olduğu şeklinde yorumlanabilir ancak. Yoksa, 'her an aklımdasın', demek değil bu.
    Konu SELXX tarafından (15-06-07 Saat 02:34 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    bounce221 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Berlin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

güzel bir bölümdü...
    dizideki oyuncularin hepsi cok iyi...
    nurgül ve kizlarinin konusmalarina cok gülüyorum...
    ama ben biktim artik bu kadin basrol karakterlerinin ne istedigini bilmemelerinden(hs,yasemin gibi)

hüseyin diyor acik acik seni sevdigimden eminim ama suna hale sorun ariyor ve buluyor kendince..

en güzel ve aklimda kalan sahnesi hüseyinin aglamasi..m.eminin aglamasi..
    hüseyin basucunda aglarken bile sunanin yüzündeki ifade beni sinir etti..
    suna birazda hüseyinin yerine kendini koymasi lazim ...

yinede ikisinin beraber olmasindan yanayim...
    ishakda iyi ama bilmiyorum :icon_whis ...karsiliksiz sonucta..
    sevenler kavussun:happy0064

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 20

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mertfirat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrarırın saatini bende bilmiorum ya birisi bilgi verirse güzel olur izledim ama olsun başka yerde göremioruz mühendisi
    Tekrarı aynı gün sabah 05:00'de ATV Avrupa'da diye yazılmıştı ama ben izlemedim onun için sadece duyumumu yazıyorum.

**Olayların Suna'nın suya atılmasından sonra en çok ciddileştiği hatta vahimleştiği bölüm oldu.Bir çeşit 'son'a yaklaşıyoruz!Sanki bir kaya parçası karlara bulanıp,çığ olup bir tepeden aşağı gittikce hızlanarak yuvarlanıyor gibi!Bakalım bu işin sonu ne olacak?Ayrıca Hüseyin'in annesi o adresi verirken sanki şöyle demek istedi.Hüseyin'le beraber ol(a)masan bile bu karmaşadan kurtulup,benim yanıma gelebilirsin,yeni bir hayat kurabilirsin.Hüseyin'in annesi,Hüseyin'den bağımsız olarak,sanki Suna için başka bir alternatif oldu.Hüseyin, anlaşıldı ki,Suna'nın kıymetini bil(e)mecek!İshak'ın dediği gibi 'hata üstüne hata' yapıyor.İyi güzel hastaneye gelip ağlıyor ama Suna'ya bir demet papatyayla gelemiyor.Suna'ya güven(e)miyor.İshak adını duyunca nasıl buz kesti!Sevgi herşeyi affederdi hani??Ne olup bittiğini sormadı bile!M.Emin'e, bence o yaraladığı adamlar çok zarar verecek.Çünkü tamirhanede Veysel(Bircan onun hakkından gelecek inşallah) akıllısı ona adıyla hitap etti,adamlar M.Emin adını biliyor onu bulmaları uzun sürmeyecektir(!)M.Emin faktörü hapishane sebebiyle veya hastanelik olması(kurşunlanma vb) sebebiyle ortadan çekilecek,Suna Hüseyin'in annesinin yanına yeni bir hayat kurmaya,bilinçlenmeye,eğitim görmeye gidecek!İshak' da arkasından!Kamera bu ikiliyi yollarda gösterecek(Muhtemelen ayrı ayrı)!'Gülay şarkıya başlayacak'Yollara düşmüş sevdanın seli....'Hooop al sana Sezon finali!! Ne işiniz var?Bekleyin bakayım 3 aycık!:img-hyste
    Konu forgetmenot tarafından (15-06-07 Saat 07:41 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İshak, Suna ben Hüseyin’i seviyorum dediği halde onun peşinden ayrılmazken, Hüseyin hemen pes ediyor. Sabredip dinlemeden kestirip atıyor.Bu da onu yeni bir hataya sürükledi.Suna ne yaparsa yapsın ne derse desin ayrılmamalıydı yanından. Doktorun Hüseyin’e söylediği birbirinizi yeni tanımaya başlıyorsunuz lafları çok doğru. Doktor demişken bu köyde tek bir Doktor var galiba.Küçük yerlerde çok Doktor yok tamamda hastanede de yine onu görünce şaşırdım.
    Hüseyin’in annesi çok iyi çıktı.Suna’ya verdiği adres ilerisi için bir işaret olabilir.Yıldız Hanım, Suna gelini olmasa bile onu kızı olarak görüp kollayacak gibi görünüyor.
    Suna, babasıyla konuşurken babaevinden kocaevine, bu düzen değişmeli, kimseye muhtaç olmadan yaşayalım dediğinde Suna’nın ne İshakla ne de Hüseyinle olmasın istedim.Suna’nın söylediklerine öylesine inandım ki onun o haliyle çalışırken, tek başına ayaklarının üzerinde durduğunu hayal ettim.Belki Yıldız Hanım’ın yanında bunlar gerçek olur.
    İshak’ın Emrullah’ın söylediklerinden sonra içindeki sevinci dışına vurması çok güzeldi.Bölüm içindeki en hoş sahneydi.Suna’nın aklında yer edindiğini öğrendi ya artık kimse durduramaz onu.
    Nurgül ve kızların hali her zamanki gibiydi.Hep bir ağızdan konuşup, tepki vermeleri çok eğlenceliydi.Tabi Kazım’ı unutmamak lazım. O gül neydi öyle kocaman yakasında, takım elbiseler içinde.İçgüveysi lafını duyunca arkasına bakmadan kaçıverdi.Aklıma bir şey takıldı. Güven evli mi değil mi?Güven’in kınası yapılmıştı hemen ardından düğün yapılması gerekmez mi yoksa kına basıldı diye düğünü mü ertelediler? Parmağında yüzük yok bir de kızın akrabaları diye laf çevirip duruyor.
    Veysel’in başına talih kuşu kondu.Kızımız oğlunuzu görmüş beğenmiş, Allahın emriyle oğlunuzu kızımıza istiyoruz.Çok eğlendim bu sahnelerde.Veysel ilk başta aklı Suna da olduğundan mırın kırın etti ama Bircan elini tutunca, çok yakışıklısın deyince ciddi ciddi etkilendi.Daha önce yaşamadığı duyguları yaşaması onu Suna dan uzaklaştırıcak.Belki de Bircan sayesinde yepyeni bir adam olacak.
    Nurgül Yenge bu hayırlı kısmete nasıl da sevindi.Durup durup zengin miymiş diye soruyor. Yıldız Hanım bu güzel yemekleri yiyip nasıl böyle zayıf kalıyorsunuz deyince fesatlıktan demez mi.Sanki o evde ondan daha fesatı varnış gibi.O sahnede Saniyenin arkada salatalık yiyişine öldüm resmen.Bir de Mehmet Emin’in arka plandayken ekmek yediği bir sahne vardı.Sanki oynamıyorlar yaşıyorlar ya da oyuncu değiller de oraların insanı onlar.Çok başarılılar.Diğer dizilerdeki oyuncuların ya da sadece artist bakışları atıp poz kesenlerin bu dizideki oyunculukları izlemeleri gerekir.
    Mehmet Emin’in Havası pamuk toplamaya gitmiş.Kocaman bir ohhh çektim.Umarım küresel ısınma dolayısıyla Adana da yıl boyunca pamuk olur da hiç gelmezler.Gerçi bu olay Mehmet Emin’i daha da kudurttu.Belasını bulsun, hocanın dediği gibi yaşattıklarını yaşamadan göçüp gitmesin istiyorum.Yıkanırken günahlarından mı arında şimdi Mehmet Emin?Hastaneye gelmesi ya af dilemek için ya da helallik alıp onlarla yollarını ayırmak için.Suna’ya artık bir şey yapacağını düşünmüyorum.Artık kötünün, yanlışın tadını aldı bir kere kolay vazgeçmeyecek Mehmet Emin.
    Hastanedeki töre mağduru diğer genç kız içimi acıttı.Suna da töreyi tekrardan hatırladı.Bu iş bozulursa neler olacağı Suna’nın gözüne sokuldu.Suna’nın sinmesini istemiyorum ama incinmesini, canından olmasını da istemiyorum.Belki de Forgetmenot dediğin gibi Yersiz Yurtsuz türküsü eşliğinde Suna, İzmir’e doğru yola çıkarken İshak’ta onun peşindeyken ve Hüseyin’in tayini de İzmir e çıkmışken sezon kapanacak ve o 3 ay boyunca biz ne olacak diye beklerken birkaç aylık(yılda olabilir) zaman atlaması yaşadıktan sonra, yeni sezonda Suna köye gelebilir.

Durum:
    dr ötker jr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Adıyaman
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

rhetbutler'den alıntı:

'Suna, babasıyla konuşurken babaevinden kocaevine, bu düzen değişmeli, kimseye muhtaç olmadan yaşayalım dediğinde Suna’nın ne İshakla ne de Hüseyinle olmasın istedim.Suna’nın söylediklerine öylesine inandım ki onun o haliyle çalışırken, tek başına ayaklarının üzerinde durduğunu hayal ettim.'

Bence hikaye böyle gelişmeli... Suna, babasının dediği gibi 'öyle derinlerde,
    öyle geride ki...' O bataklıktan çıkmaya çalışması hikayenin belkemiği olmalı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri