Sayfa 200/201 İlkİlk ... 100150190196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    SEYFİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart ilk sinyal geldi.

daha dizi başlamdan ve başladıktan hemen sonara ferdi tayfur dizi de şarkı söylesinmi söylemesinmi tartışmaları olmuştu. dün akşamki bölümde kumarheneci ile emrullah' ın arasındaki konuşmadan çıkatdığım sonuç en azından bir kereye mahsus bir düğünde veya eğlencede sazıyla veya uduyla şarkı söyleyeceğini tahmin ediyorum.o kunuşmada bunun için zemin hazırlandığını sanıyorum.

Durum:
    Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    860

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    15 Mesaj

Esra benden önce davranmışsın, bu bölüm oyunculuklar hakikaten göz doldurdu. Sinan T.Albayrak' ı özellikle tebrik etmek lazım uykudan direk saldırma moduna geçip peşi sıra Suna' nın evlenmekten vazgeçtiğini duyunca yüzünün ayın 14 ü gibi parlaması müthişti. Kısacık sahnede bu kadar çok duyguyu sadece mimikleri ile ifade edişi çok başarılıydı. 2. tebrik Mustafa Üstündağ' ın.
    Doktor ve Hoca dizinin bilgeliğini çok güzel üstleniyorlar. Söylettirene sağlık ikisinin de bu bölüm ağızlarından bal damladı, teşhisleri ve gözlemleri o kadar doğruydu ki.
    Kazım' ın gülünü de benden önce yazmışsın bileydim akşam mesaj çekmezdim sana kopyacı. :img-wink: Hakkaten o kocaman gül neydi öyle, komple ağacı taksaydın yakana be Kazım. Yine de hakkını yemeyelim vazgeçmedi Saniyesinden, sevda böyle oluyor işte.
    Ah be Hüseyin naptın sen? Annen ne dedi; Suna' nın çok üstüne düşme, bunaltma ama yalnız da bırakma. Hüseyin anla artık senin karşında kendini naza çeken şımarık bir kız yok. Evet aklı karışmış, doğruyu bulmaya ayakta durmaya çalışan ama psikolojik olarakta çökmüş bir kız var. Hala uykusundan terler içinde korkuyla uyanıyor yerinde duramıyor abisine öldür beni diye yalvarıyor. Hüseyin de üzülüyor mutlaka ama o anda hastaneye gitmemekle büyük hata yaptı. İshak' ın dediği gibi aşksa bir dakika bile yalnız bırakmayacaktı.
    Mehmet Emin Havva' nın hırsını herkesten çıkardı. Bizi ters köşeye yatırmış meğerse sandım ki Havva' nın sevdası sakinleştirdi. Suna diye bi dava yok deyince biraz olsun akıllandı demiştim. Ama hayır, Suna' yı döverken söyledikleri öfkesinin ve nefretinin hiç dinmediğini aksine içinde çöreklenip gitgide büyüdüğünü gösterdi bana. Şu andan itibaren herşeyi yapabilir ama Mehmet Emin sonunda su yolunda kırılacak gibi geliyor.
    Veysel' in Bircan kızımıza tepkisi de birşeyi farkettirdi, hiç sevgi görmemiş Veysel. Sanırım genelde olan bu sen erkek adamsın deyip bir güzel sözden mahrum küçük yaştan itibaren kendi ayakları üzerinde durmaya zorlanıyorlar. Böyle sevgisiz ilgisiz büyüyünce de bocalıyorlar. Bu arada diğer parttime amcaoğlu yine yoktu piyasada. Muharrem' in Suna' yı kucağında sevmesi çok güzeldi. Şentürk yine formundaydı, Veysel' e girişme hamleleri falan. Emrullah' ı anlamaya çalışıyorum, Meryem' e "kimsenin benden korkmasını istemiyorum senin bile" diyen Emrullah' ı ve Suna birgün ayakları üzerinde durabilirse bunu ancak Emrullah' ın sayesinde başarır diye düşünüyorum.
    Hastanede o kızcağızın vurulması beni acayip irkiltti, gazetelerde okurken çokta etkilenmiyoruz tabi ne de olsa ateş düştüğü yeri yakıyor. Ama böyle direk görmek işte oranın şartları bu Suna bu şartlarda çırpınıyor gerçeğini hatırlattı tekrar.
    Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
    Kimsenin kulu kölesi değil misin?
    Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
    Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
    ÖMER HAYYAM

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Şah-Rû Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazım' ın gülünü de benden önce yazmışsın bileydim akşam mesaj çekmezdim sana kopyacı. :img-wink: .
    Kopyacı da yaptın ya beni alacağın olsun.Koca gül görülmiyecek gibi mi?Hem de dallı, yapraklı.

Şentürk'ün çalışma şevkine hayran kaldım.Bu kadar güzel anlatılabilirdi.Adam çalışma aşkıyla yanıp tutuşuyormuş.Nasıl da diyor bir görücektiniz beni, taşı şöyle bir tuttum mu anlarım taştan.Ben açıkçası Cengiz Sezicinin oyunculuğundan fazla hoşlanmazdım.Meğerse sorun onda değil oynadığı dizilerdeymiş.Şimdi Şentürksüz düşünemiyorum diziyi.

Durum:
    sinope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

gunaydinlar yersiz yurtsuzcular
    Esra(nikiniz oldukca zorda,kusuruma bakmayin isminizle hitap ettim):img-yes:
    Gercekten du geceki bolumu cok guzel analiz etmissiniz,o kadar keyife okudumki yorumuzunu gercekten ellerinize saglik:good:
    Sahrucugum seninde yorumun gercekten cukk gibi yerli yerinde her ikisinizede tskler.
    Evet gelelim Huseyine bunca yasanilan seyden sonra ne olursa olsun o hastaneye girmesi gerekiyordu(o kadar seven bir erkek,oturup dinlemesi gerekirdi sunayi,ama Ishakin ismini duymak bile ona yettide artti.Seven erkek boyle kolay pes etmemesi gerekiyordu.Elindeki cicekleri cope attigi zaman anladimki huseyinin beyaz bayragi cektigi andir.
    Oysa Ishak emrullahtan sunanin evlenmekten vazgectigini duydugundaki verdigi tepki gercekten umudunu hic bir zman yitirmedigini,yitirmeyeceginin kanitiydi.
    Huseyinin annesi gercektende cok tatli bir bayandi sunaya adresi verirken evet gelecek sezonla ilgili sanki bazi sinyalleri verdi bizlere
    Suna kizimizin ileride kendi ayaklarina uzerine basmasi gerektiginin bilincine vardigi icin izmire dogru yollara duserse sasirmayacagim.
    Nurgul yengemiz ve kizlarini koro halindeki konusmalari aklima geldikce hala guluyorum:img-hyste
    Veysel (zikzak kaslimiz)sonunda Bircan kizimizla ask kapisindan iceriye dogru yavas adimlarla ilerlerken Nurgul Yengemizin zenginmi diye sorus superdi(Veysel unsuruda yavastan kalkiyor suna icin)
    Macin sonuna dogru yavastan elenmeler basladi Veysel(sunayi seviyorum diyor icinden,ama Bircanin elini tutmasiyla zikzak kaslimizin felegi sasirdi):img-in_lo
    Huseyin ise cabucak pes etti.
    Ishak isin ucunda olum olsa bile sunadan asla vazgecemeyecegini dun aksam acikca bunu gosterdi.
    M.Eminin suyu yavastan kaynamaya basladi(yakindir hapishaneye girmesi,gozu donmusler gibi her onune gelene saldiriyor)anca hapishaneye girerse ortalik rahatlayacak:img-yes:
    Guven guvensizi kazimdan haberi yolladi(yakindir bizimkilerin sacideyle guvensizin kacmalari)
    Hidayet yengemiz yine her zamanki gibi yine sessiz,hanim hanimcik,sirf asalet bir bayan:good:
    Kazimin yakasindaki gule koptum gulmekten:img-hyste sizlerde ayni seyi yazmissiniz ama yazmadan edemedim,Saniyenin salatalik yemesi hele beni yerlere yatirdi gulmekten
    sonucta cok guzel bir bolum izledik,tum emegi gecenlere sonsuz tskler.
    sevgilerimle

Durum:
    Fettan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ÇINAR gölgesinde
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok hareketli bir bölüm izledik dün akşam..Bir yandan Veysel'e çıkan kısmet bir yandan Hüseyin'in annesinin gelmesi bir yandanda M.Emin'in depreşen Havva aşkı ve neticeleri....

M.Emin sevdaya düşsün herşey daha farklı olacak diyorduk oldu ama negatif yönde daha bir hırslı oldu...Belki Veysel yavaş yavaş değişir Bircan kızımız sayesinde...

Hüseyin'in annesi çok tatlı bir bayandı..Acaba insanlara tepden bakan aşağılayan bir bayan olurmu diye içimden geçirmedim değil...Ama Hüseyin'in naifliği kibarlığı kimden geçmiş belli oldu..Bu arada Hüseyin'in bir tek annesimi var babası yokmu o konuya değinildimi :icon_whis :icon_whis :icon_whis Suna ile olan konuşmaları çok güzeldi...İllaki Hüseyin'le birlikte olmasından sebep o adresi vermedi Suna'ya..Her şekilde kabul edecek kızı gibi görecek Suna'yı bunda hepimiz hemfikiriz sanırım....

M.Emin Havva'yı kaybettiğini düşündü ve önüne ne gelirse yakıp yıkıp geçti...Suna'ya ne zamandan beridir içinde biriktirdikleri vardı onunda etkisiyle bütün hıncını Suna'dan çıkardı...

Banyo yapıp ağladığı sahnede dedim herhalde herşeye tövbe edecek ama o hastaneye Suna'yı vurmaya geldi gibi...

Hüseyin hastenede Suna'nın başucunda ağlarken açıkcası ben çok etlilenmedim..İshak'ın adını duyup gitmesine ise yorumsuz kalıyorum..Kendince haklı sebepleri olsa bile o an gitmek zamanı değildi...Suna kendine geldikten sonra konuşmaları en doğrusu olurdu ama fevri davrandı...

Eğer ki önümzüdeki bölüm M.EMin silahını Suna'ya doğrultursa arkadan ishak çıkacaktır :img-wink: :img-wink:
    Konu Fettan tarafından (15-06-07 Saat 12:38 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri