Sayfa 51/201 İlkİlk ... 4147484950515253545561101151 ... SonSon
1001 sonuçtan 251 ile 255 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    SELXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İshak Hüseyin'in oturduğu daireyi havaya uçurdu, ona gözdağı vermek için. Bu çok fazla. Bu durumda da İshak'a eskisi gibi sempati duyulabilecek mi acaba?Hiç sanmıyorum.
    Eskiden Hüseyin sorumluluğu almadı, Suna'yı koruyamadı diyerek İshak'ı destekliyordu birçok arkadaş.Aaa artık İshak'ın desteklenecek tarafı kalmadı bence. Onun yaptığı zorbalık, fikri sabit ile hareket etmek.Zorla güzellik olmaz, ama İshak bunu kabullenmemekte direniyor. Hikayeynin devamını İshak'ın bu anlamsız ısrarı üzerine kurarlarsa, bence başarılı olmaz.
    Bana aşık olabilir misin, diye sordu İshak. Hayır dedi Suna.Ve bunu dediğinde Hüseyin'in yaşadığını bilmiyordu henüz. Yani Hüseyin'le kavuşma umudu olmadan bile İshak'ı sevemeyeceğini söylüyorsa, Hüseyin'le kavuşabilecek olduktan sonra niye İshak'ı kabul etsin? Asla etmez.
    Hikayenin devamında İshak Suna'yı kaçırır ve onunla kayıplara karışırsa, Suna bir kez daha hem ailesinden hem de sevdiği adamdan koparılırsa, bu hikaye inandırıcılığını kaybeder bence.

Durum:
    alisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sümbülteber Sokagi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dün yaptigim youmlarin tam tersini yapti ishak inanamiyorum bu Ishak olamaz....o patlamayi omu yapti yani o neydi öyle sok oldum ben Ishak'a toz konduramazken o biryerleri patlatti.....
    Hüseyinde bu bölüm nerdeyse hic konusmadi ne donukluktu ne sakinlikti öyle...
    sunayla bile konusmadi ilk gördügünde bilmiyorum ama eksik olan birseyler vardi hüseyinde..Ishaktada fazla cok fazla seyler....
    Cevahir: Sen...bir el ateş eder gibi bakıyorsun...

Durum:
    dilekce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    TRABZON
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Havva kız gibi dilim tutuldu, ne diyeceğimi bilemedim..Nefesim hala soluğumda..
    Yazan, yöneten, çeken herkese binlerce teşekkür burdan..

İshak ın kapı önünde turlamasına içten içe kendimi yiyordum,, neden İshak geziyor kapısında nöbet tutuyorda Hüseyin evinde rahat uyuyor diyordum ki, Suna nın Hüseyin in yanına gitmesiyle inlettim tüm odayı.. Ellerim birbirine geçmiş heyacndan ölüyordumm.Suna nın babasının yüzünü yere tekrar sermemek için iki yaşlı bir de doktoru al gel deyip kaçmasını ayakta izlerim artık... Ya ben bu sahneyi nasıl anlatayım bilmiyorum ki,, öyle içlilerdi ki, nasıl nefessiz kaldılar,, demek ki orda buluşuyorlar gece,,, Keşke bir iki laf daha etselerdi,,Bu kadar kısa bir kavuşmaa yok yok beni kesmedii..tutuldum aklımda birçok şey varken işte bu yüzden yazamıyorum görüyor musunuz..

Bu arada İshak ın yaptığı oyuna da kelime yok anlatamıyorum..Bu İshak çok Zeki ve istekli Hüseyin in işi çok zor.. Nasıl baş deicek onunla..İshak yine bir yolunu bulup Suna yı kaçıracak mı?
    Tam kaçırır Emrullah gelir artık, ne diyeyim hala şaşkınım. Meryem annem de niye bekledi söylemek için,, Sakinleştirerek söyleyemez miydi? Nasıl sabretti ki, kızı orda ama kendisi oturuyor..Hangi anne emin olmadan söyleyelim der,,Danış bir .. sor de emrullah böyle diyolar emin olalaımm...
    Bundan sonra hep yan yana olucaz, hiç ayrılmicaz,
    Bi daha söyle!
    Hiç ayrılmicaz.

Durum:
    seza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    331

Aldığı Beğeni: 140

Bahsedilme
    0 Mesaj

İshak,İshak olmaktan çıktı. Yaptığını hangi gönül kabullenir? Kim kimi zorla sevmiş ki? Dizinin kötü adamı olmaya aday artık iyi yürekli İshak. Nerdeyse Suna'ın amcalarına benzeyecek.
    Bu akşam Suna'nın Hüseyin'in yanına gittiği sahne çok çok güzeldi. Birbirlerine bakışları çok etkileyiciydi. Sevgi doluydu Hüseyin'in bakışları. Bu bakış benim oyuncularda aradığım bir bakıştı. Sevgisini, arzusunu çok güzel yansıtmıştı Hüseyin. Bu iyi bir oyunculuktur bana göre. İçinden geçen duygularını seyirci hissedebiliyorsa ve onu anlayabiliyorsa oyuncu kendini ispatlamış demektir.
    İyi ki bu dizi var.:good:

Durum:
    SELXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet, Meryem annenin yaptığı şey mantıklı gelmedi bana da. Hüseyin, Suna'nın köyde olduğunu söylüyor ama Meryem anne, Emrullah heyecanlanmasın diye bunu bir türlü söylemiyor. Gidin de bir an önce kızınıza sahip çıkın,onu koruyun...
    Yok,öylece oturup, bekliyorlar. Neyi bekliyor ki Meryem anne?
    O kadar oyalandıkları için kızlarını elden kaçıracaklar bir kez daha.
    Konu SELXX tarafından (10-05-07 Saat 23:08 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri