Sayfa 98/201 İlkİlk ... 4888949596979899100101102108148198 ... SonSon
1001 sonuçtan 486 ile 490 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı valdez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suna ,Hüseyin'le geçen bir diyaloğlarında ,Hüseyin'in kurduğu sevgi içerikli cümlelerden sonra;Senin en çok bu tarafını seviyorum,Sevgini anlatırken güzel kelimeleri rahatlıkla kullanıyorsun ve sevgini ne güzel anlatıyorsun,dedi (tam bire bir diyaloğ böyle geçmediysede aralarında buna yakın bir konuşma oldu)

Sevgilerin rahatlıkla ifade edilemediği,Amca kızının Amca oğlu'na ,Dayı çocuk'ları nın bir birlerine hak görüldüğü ,genelde sevgilerin eksik kaldığı evliliklerin inşa edildiği(Emrullah Meryem evliliğini burada ayrı tutmak lazım),çevresinde bir birlerini sevenlerin veya sevdiklerini zannedenlerin dahi karşılklı bir birlerine hitaplarında ;Yavrummm,manyakk,lann gibi kaba cümleler kullandıkları (Amca kızları ile eski nişanlıların bir birlerine hitapşekilleri genelde böyleydi) ortada iken ve bunuda sevgilerini ifade ederken kullandıklarını göz önünde bulundurduğumuzda Suna'nın;

Ruhunu okşayan ,Onu kadife gibi saran ,O'na yönelik dudaktan kalbe kadar sevgi sözcüklerini ard arda hoyratça kullanan ''kibar Hüseyin'den'' etkilenmemesi mümkün mü?
    Bu sevgi sözcükleri bence çok yavan.Sürekli ''Seni seviyorum'' ''aşkım '' bu sözcükler uğruna öldürülmeyi göze alanların aşkını ifade etmeye yetmiyor.Daha anlamlı daha derin olmalıydı onların ifadeleri.

Durum:
    serap23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    istanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ishak şöyle seviyor böyle seviyor iyide suna ishakı sevmiyor
    ona minnet duyabilir hüseyinin söylediği gibi ama hepsi bu
    aşk başka birşey
    bir problem çıksada bana gelse diye pusuda beklemenin onurlu bir davranış olduğunu söyleyemeyiz herhalde
    ben suna ya dokunmadım demeside saçma sanki suna böyle birşeye izin verirmiş gibi
    hüseyin sunayı ne kadar sevdiğini anlattı bütün dünyasını onun üzerine kuracağını söyledi bu süreçte tabiiki suna nın kendini geliştirmesini sağlayacaktır ama bu karışıklıkta üstelik hüseyinin evde olduğunu görerek o kağıtları getirmesi kendini gösterme çabasından başka bir şey değildi
    ishak hüseyine sana bir şey yaparsam suna bana gelmez gibi birşeyler söyledi önce adamın evini uçurdu şimdide öldürürüm diyor herşeyi yapabilecek karanlık biri ishak
    suna zaten etrafındada olan bu tarz insanları sevmediği için aşık oldu hüseyine

Durum:
    valdez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı rhetbutler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sevgi sözcükleri bence çok yavan.Sürekli ''Seni seviyorum'' ''aşkım '' bu sözcükler uğruna öldürülmeyi göze alanların aşkını ifade etmeye yetmiyor.Daha anlamlı daha derin olmalıydı onların ifadeleri.
    rhetbutler,haklı tarafın muhakkak var ama ; Suna'nın yetiştiği çevrede sevgilerin nasıl ifade edildiği ortada iken , veya en basit örnek olan Veysel'den hareketle, akraba çocuklarının bir birlerini hak gördükleri önümüzde kanun gibi duruyor iken ,Hüseyin'in Suna'ya gösterdiği az veya çok olan sevgi ifadesi , Suna'nın etkilenmesini göz önünde bulundurduğumuzda demekki yaşanılan çevreye göre baya bir şeymiş .

Durum:
    banubanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Evim
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

İshak Suna için, Suna giderken arkasında bir sevgili bıraktı, döndüğünde dövülmüş, yaralı bir adam buldu, mecbur hissediyor kendini demişti. Seçeneği yoktu ama şimdi var. Suna İshak'ı sevemez mi? Kendisi için iyi olanı ayırt edemez mi? Göreceğiz.
    Ciğeri beş para etmezlere mi “yetenekli” demeli?Eleştiriden mi çekinmeli?
    “Adım Mercuré dergisinde geçse” diye mi sayıklamalı?
    İstemem! İstemem! Eksik olsun!
    Cyrano de Bergerac

Durum:
    fiyonk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    arka mahalle
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben Hüseyin'in Suna'yı salt cinsellik içerikli bir biçimde sevdiğini düşünmüyorum..Yani onun niyeti fiziksel bereberlik olsa Günay'lada birşeyler yaşayabilirdi...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri