Sayfa 99/201 İlkİlk ... 49899596979899100101102103109149199 ... SonSon
1001 sonuçtan 491 ile 495 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 3)

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı valdez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rhetbutler,haklı tarafın muhakkak var ama ; Suna'nın yetiştiği çevrede sevgilerin nasıl ifade edildiği ortada iken , veya en basit örnek olan Veysel'den hareketle, akraba çocuklarının bir birlerini hak gördükleri önümüzde kanun gibi duruyor iken ,Hüseyin'in Suna'ya gösterdiği az veya çok olan sevgi ifadesi , Suna'nın etkilenmesini göz önünde bulundurduğumuzda demekki yaşanılan çevreye göre baya bir şeymiş .
    Ben onların etkilenmesini eleştirmiyorum.Benim hoşuma gitmediğini ve beni etkilemediğini belirtiyorum.Elbette sevgilerini dile getirmeyen, sürekli höt zöt eden insanların arasında bu sözler şamda kayısı kıvamında. Sevgili senaristimizin bu duyguları nasıl repliklere döktüğünü bildiğimden seni seviyorumlar biraz yavan geldi bana.Belki de bu replikler İshak için saklanıyor da olabilir.:img-wink:

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

ishak sadece sunanın hüseyine olan sevgisini bağlılığını seviyor sunanın onu hüseyin gibi seveceğini düşünüyor hüseyinle ishak konuşurken senin kadar abartılı sevmiyorum diye sunayı sevmiyormuyum dedi ishaka replik tam olmaya bilir ama buna benzer di ishak kendini çok önemsiyor o olmasa suna hiç birşey başaramaz sanıyor her zaman söylüyorum ishakın diğerlerinden farkı yok onlar direk öldürme taraftarı ishak yanında tutup yaşarken öldürecek

Durum:
    fiyonk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    arka mahalle
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bitanem_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ishak sadece sunanın hüseyine olan sevgisini bağlılığını seviyor sunanın onu hüseyin gibi seveceğini düşünüyor hüseyinle ishak konuşurken senin kadar abartılı sevmiyorum diye sunayı sevmiyormuyum dedi ishaka replik tam olmaya bilir ama buna benzer di ishak kendini çok önemsiyor o olmasa suna hiç birşey başaramaz sanıyor her zaman söylüyorum ishakın diğerlerinden farkı yok onlar direk öldürme taraftarı ishak yanında tutup yaşarken öldürecek

Katılıyorum...Suna Hüseyin yanında yokken onu öldüğü sandığı zamanlarda bile Hüseyin'i hatırlıyordu ama İshak'ı görmese İshak kendini göstermese Suna'nın O nu hatırlayacağı yok..Bunun farkında İshak sürekli kendini gösteriyor...Yaptıklarını sürekli anlatıp duruyor ne demek ben senin yurdunum ..Neye dayanarak bunu söylüyor ...

Durum:
    Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    859

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    15 Mesaj

Kavuşma sahnesinin dengeli bir şekilde aktarılması çok güzeldi. Meryem ve Suna' nın yataktaki halleri ve Meryem' in uzun zamandır ilk kez huzurla uyuyakalması çok çok güzeldi. Emrullah' ın yanağına istediği öpücük ilk seferkinde olduğu gibi yüreğime dokundu.
    Nurgül yengenin fıttırmasına hele de fıttırma sebebine çok güldüm. Hidayet yenge çok güzel söyledi "adamın canı istiyo ama aklı istemiyo" hakkaten Hüseyin bu kadar olay yaşanmamış olsaydı yine evlenmeye bu kadar heves edecek miydi? Yoksa cinsellik ağırlıklı bu ilişkiyi manzara seyrederek mi sürdürecekti? Günay öğretmene helal olsun, benim fazla mesele çıkmasın diye burada usulen söylediğimi çatır çatır söyledi. Hiç kızmayın Günay' a sert falan konuşuyo belki ama Hüseyin' i kendine getirip harekete geçiren de o. Gerçekten Hüseyin ne istiyor, eğitimsiz gözü açılmamış olsun benim olsun düşüncesinde mi? Haklı aslında İzmirliymiş ya İzmir kızlarından dili yanmıştır muhakkak. Şimdi de üfleyerek yoğurt yiyiyor. Bu bölüm doktor hoşuma gitmeye başladı, aslında şöyle bir şeyi de düşündüm acaba biz bu hikayeyi doktorun gözünden mi izliyoruz? Hüseyin' in isteme anındaki kaş göz ve dürtükleme sonucunda hareket etmesi yöreye yabancılığını vurgulayan sevimli sahnelerdi. İshak garip bir denge kurdu orada onsuz da olmaz artık ama onla da olmuyor bir ortasını bulmak lazım. Suna' nın gözünü açmasının etkilerini gördük. Hüseyin Suna' nın ayakta durmak isteğine yine sabit bakışlarla karşılık verdi. İshak' a olan hırsının artmasının sebebi de bu sanırım. Bu arada nihayet ağzını açıp İshak' a iki kelime söyleyebildi, tamam şiddeti sevmiyorsun bunu da takdir ediyorum ama ağzında mı laf yapmaz be mühendis? Ayrıca nasıl resmi nikah kıyacağını niye hiç düşünmedin?
    Bu haftanın takılan noktaları:
    1- Haftaya yönetmen olarak Çağan Irmak' ı görmek istiyoruz.
    2- Hızlandırılmış gün batımları olmak zorunda mı, aradan vakit geçtiğini anlatmanın tek yolu güneşin başını döndürmek değil kanımca.
    3- Bu bölüm müziğin volümü cidden rahatsız etti. Yer yer özellikle de bitkinlikle konuşan Emrullah' ın söylediklerini duyamadım. İlgililere duyurulur.
    Konu Şah-Rû tarafından (18-05-07 Saat 11:43 ) değiştirilmiştir.
    Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
    Kimsenin kulu kölesi değil misin?
    Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
    Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
    ÖMER HAYYAM

Durum:
    Fettan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ÇINAR gölgesinde
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Neden İshak'ın yaptıklarının karşılığı Suna'nın Onu seçmesi olsun ki...İshak ne yaptıysa önce kendisi için yaptı..Suna kendisine kalsın diye..Halada devam ediyor..Tabi bu arada Hüseyin'de hülyalı hülyalı bakmaktan vazgeçip birşeyler yapsa hiç fena olmaz...Gerçi Hüseyin Suna'daki dğeişimi ilk geldiğinde farkedip Meryem'e bile söylemişti..Bunu farkeden biri olarak çabaları olur herhalde ...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri