Sayfa 2/142 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
709 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

günay öğretmen akşamki bölümde niye hiç gözükmedi sunanın evlenmekten vaz geçtiği duymadımı tam onun fırsatçılığının zamanıydı hüseyinin anneside gelmiş doktorun evinede rahat giriyor görünmemesi beni rahatsız etti yoksa önümüzdeki haftaya mı bi şeyler yapar hazır hüseyinin de aklı karışmışken ah hüseyin şu hastaneye gitsen ne olurdu şimdi sunanın yanında ishakı mı görücej kendi adıma onun artık sunanın etrafında dolaşmasını istemiyorum yeteri kadar zarar verdi emrullahda izin vermez herhalde

hüseyinin annesi sizide izmire bekliyorum dedi hastanedeki son olaydan sonra(eminin o kadar ileri gitmemesi dileğiyle) şayet tersi olursa emrullah kızını korumak adına yine ailesi ni alıp izmire gider eğer hüseyininde tayini oraya çıkmıssa bir sorun olmaz gibime geliyor ozaman sunanın istediği gibi hemen evlenmezler biraz zaman geçer uzaklık iyi olur tabi parazit ishak yine oralarda olmassa

Durum:
    sevim1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Umudun bittigi yerdeyim..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Benim gönlümden gecen;Bu hikayenin(dizinin)basladigi yerde devam etmesi.Ne Izmir,ne baska bir metropol.Bence hikayenin büyüsü bozuluyor,baska bir yerde devam etmesi.Yörenin o dogal manzarasini hicbir betonlasmis sehir manzarasina degismem...

Sevgiler...bye

Durum:
    stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben size diyeyim oyle cikacak diye tahmin ediyorum:

Bence Ishak'in o yanginda olen nisanlisi Sunaya benziyordu..Belkide Sunanin pesinden ayrilmamasinin sebebi budur..O kelepceye bagli kizin goruntusunu gostermediler ama saclari falan Suna gibiydi..Aslinda belki Sunayi degil halen nisanlisini seviyor..Yani belki benzerlik olabilir aralarinda...

Durum:
    sevim1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Umudun bittigi yerdeyim..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı stormy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben size diyeyim oyle cikacak diye tahmin ediyorum:

Bence Ishak'in o yanginda olen nisanlisi Sunaya benziyordu..Belkide Sunanin pesinden ayrilmamasinin sebebi budur..O kelepceye bagli kizin goruntusunu gostermediler ama saclari falan Suna gibiydi..Aslinda belki Sunayi degil halen nisanlisini seviyor..Yani belki benzerlik olabilir aralarinda...
    Benzerlik gecen bölümde bariz belliydi.Dün aksam yine gecmise ait sahneler gösterildi mi?Eger gösterildiyse ,ben kacirdim demekki:icon_sorr
    Bence Ihsakin gecmisini tam olarak ögrenmemiz lazim ki Sunayi bu benzerlikten dolayimi yoksa sadece Suna oldugu icin mi seviyor..

Sevgiler...bye

Durum:
    mertfirat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    || Tortuga ||
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bende sunaya benzetmiştim onu hatta ilk gördüğümde onu rüyası sandım ordaki kızıda suna sandım o olay artık açıklığa kavuşsun çok merak ediorum:icon_sorr

eminin banyoda ağlaması hava içindi sanırsam çünkü kolyeyi gösteriodu ya bu çocuk adanaya kızı aramaya gitsede ortalıktan kaybolsa ne güzel olucak..ayrca bence bu kez vurmaya gelmedi sunayı af dilicek her kötünün içinde bi iyi vardır :img-hyste

ya birde hidayet o role biraz genç kalmış sanki çocukları zaten kocaman kaç yaşında evlenmiş yaptılar onu acep

Sayfa 2/142 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri