Sayfa 52/142 İlkİlk ... 24248495051525354555662102 ... SonSon
709 sonuçtan 256 ile 260 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Hoşgeldin Alisa.Özlettin kendini.Ara ara gel yine de.:img-wink:

Suna, dışardaki kötülükleri görünce evi arayacak gibi görünüyor.Bu onun hevesini kıracak.Bir daha tek başına kaçmayı gözüne kestiremiyecek.Kendini dışarlarda değil o köyde, babaevinde bulmaya çabalayacak.Şah-ru, bir mesajında, Suna'nın kendini bulması için illa ordan uzaklaşması mı gerekiyor?bulunduğu yerde bunu gerçekleştirsin ki herkese örnek olsun demiştin artık Suna ve bizlerde gerekmediğini göreceğiz.

Durum:
    Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    99
    Verdiği Beğeni
    864

Aldığı Beğeni: 233

Bahsedilme
    15 Mesaj

Evet alisa özlettin sahi. Zaten yaz geldi buralar boşaldı. rhet Esrayla ben İstanbul' un başını bekliyoruz mazallah bişey olmasın diye.
    Adını zikretmişken, evet ben diyorum ki Suna bulunduğu bölgede ayakları üstünde durabilmeyi başarırsa süper olur. Tamam önemli olan Suna' nın hayatını üstlenmeyi öğrenmesi ve zorlu bir yol olacak. Ayrıca dizinin adı Yersiz Yurtsuz, belki başka bir yere gidecek bir büyük şehre ya da batıya gelmeden oralardaki başka bir yere ama daha merkez bir yere. Bu mücadeleyi izlemek keyifli olacak yine de diyorum ki Suna olduğu yerde bir başarı kazanırsa orada yaşayan bırak büyükşehiri Şanlıurfa merkeze bile gidemeyecek genç kızlarımıza bir ışık doğmuş olur. Yani tabiki mucize yaratmasını beklemiyorum ama bir kişiye bile yol gösterse umut verse bugünün bir genç kızı, geleceğin genç kızlarının annesi...
    Ayrıca oralarda yaşayan insan değil mi canım ne varmış büyükşehirde allasen. Başım şişti bak seçim otobüslerinin biri gidiyor biri geliyor bangır bangır, trafik ayrı dert, şu gürültü yeterde artar bile. Suna o barajın sessizliğinin kıymetini bilmiyor. Evet ne diyorduk hakkaten sıcak, bak sıcak dedim oralarda böyle nem de yok havada güzeldir. Valla kıymetini bilmiyor Suna.
    Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
    Kimsenin kulu kölesi değil misin?
    Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
    Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
    ÖMER HAYYAM

Durum:
    dilekce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    TRABZON
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hüseyin in nerde yanlış yaptığını,neden böyle sonuçlarla karşılaştığını bu vazgeçişleriye bir yere varamayacağını doktor abimden daha iyi kimse anlatamazdı kendine sanırım.Bu hırs, nu beni istemedi lafları , bu gurur, bu karamsarlıkla kendi baş edemezken Suna nasıl baş edecek...İshak almış yolu eline adım adım Suna diye alnından terleri akıtırken, Hüseyincim sen böyle gölden çıkardığın hırsla hangi Suna yı hangi aşkınla kendine bağlayacaksın..
    Yine de kıyamıyorum sana, Gelin arabasında ki halin, o süsleri parçalayışın, üzüntün içinse ne diyim içim yandı..
    Bundan sonra hep yan yana olucaz, hiç ayrılmicaz,
    Bi daha söyle!
    Hiç ayrılmicaz.

Durum:
    sinope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

selam yersiz yurtsuz ailesi
    Huseyinin bu kadar cabuk pes edisini(en yakin arkadasi doktor,bizim haftalardir soylemek istedigimizi bir cirpida soyliyiverdi)
    bu kadar kolaymi huseyin kolaymi?
    senin sevdigin seni birakip gitti diye gelin arabasinin ciceklerini sokup atarken sanki sunaya olan sevginide sokup ativerdin bir anda:img-yes:
    Ishak sonuna kadar sunanin pesinden gidecegini adim kadar emindim,Yanilmamisim,yurume koy yollarindan ,her onune gelene gidene sevdigi kadini soruyor.
    Ahh be sunam ahh bak belanin nerden gelecegi bellimi oluyor,bir anda kazimin bicakladigi adamin abisi cikiverdi karsina(insallah o pislik adam tahmin ettigim seyi yapmamistir sunaya):icon_sorr :icon_sorr
    sevgilerimle

Durum:
    FEL!ADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sassenach
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dilekce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin in nerde yanlış yaptığını,neden böyle sonuçlarla karşılaştığını bu vazgeçişleriye bir yere varamayacağını doktor abimden daha iyi kimse anlatamazdı kendine sanırım.Bu hırs, nu beni istemedi lafları , bu gurur, bu karamsarlıkla kendi baş edemezken Suna nasıl baş edecek...İshak almış yolu eline adım adım Suna diye alnından terleri akıtırken, Hüseyincim sen böyle gölden çıkardığın hırsla hangi Suna yı hangi aşkınla kendine bağlayacaksın..
    Yine de kıyamıyorum sana, Gelin arabasında ki halin, o süsleri parçalayışın, üzüntün içinse ne diyim içim yandı..

Dilek cim haklisin ama unutma Ishak bir kere sevdigi kadini kaybetmis bir daha kaybedemez, öyle bir sansi yok..Onun baskada caresi gidecek yeri yok.

Hüseyin daha agir, kavgasi , tepkisi icindeki yangin gecince o da harekete gecer diye umuyorum. kizginligi üzüntüsü aklini bloke etmis zavalinin, O napsin.. az sey mi karsi karsiya kaldigi..
    Suna cim off simdi onu izliyorumda ne tiplere maruz kaldi..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)