Sayfa 1/142 123451151101 ... SonSon
709 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz

Durum:
    mertfirat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    || Tortuga ||
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Yersiz Yurtsuz (Arşiv 4)

Alıntı forgetmenot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinci nokta:M.Emin günahlarından arınmak için(!) yunuyor.Acaba bir çeşit cinayete başvuracak da(hastanedeki kızkardeşinin işini mi bitirecek?)hazırlık mı yapıyor?Ya da hastaneye gidip kızkardeşinden af dileyip kendini mi vuracak?(pek mümkün değil ama??)Çünkü farkettiğim üçüncü nokta fragmanın sonunda,hastanede Suna'nın anne,babası,Suna'nın arkasında bir yere bakıp ,gözlerinde büyük bir korkuyla, elleriyle ağızlarını kapatıyorlar.Suna'nın sırtı gözüküyor,çicekli elbiseden anladım.Neyse akşama öğreneceğiz artık!:happy0064
    Bende oraya fark ettim..Acaba sunanın son halini görüpte pişman oluo diye düşündüm o zihniyet bunu düşünürmü bilmiorum ama bana öle geldi akşama görücez artık..

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sinope, istediğin gibi hitab edebilirsin.
    Şah-ru, Hüseyin'in ağlama sahnesi bana da yapmacık geldi.Kötü bir perfonmastı cidden.
    İshak için hikayenin kaybedeni demişsin.Belki uzun vadede kazanacak İshak.Ama Suna'nın yol göstericisi olacak diyen yanının haklı çıkmasını istiyorum.

Durum:
    sevim1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Umudun bittigi yerdeyim..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dün aksamdan aklima takilanlar:
    1-Günay ögretmen hic gözükmedimi?Yoksa benmi göremedim?
    2-Yildiz hanim kimin evine geldi?.Oglunun mu ,doktorunmu?.SabahleyinHüseyinle doktor,doktorun evinde beraber kahvalti yapiyorlardi????
    Bu ev meselesi bir daha hic gündeme gelmedi.Hüseyin iyice yerlesti doktorun evine..
    3-Bir arkadas daha belirttmis,Muharremin ikinci oglu yine yoktu bu bölüm.En azinda uzaklara calismaya filan gitti diyebilirlerdi.Böyle sesiz sedasiz kaybolmalar göze batiyor.
    4-Yildiz hanim sagolsun bircok hediye getirmis Izmirden(Icindekileride görsek daha iyi olacakti ama..).Anladigim kadariyla ucakla gelmis.Ben kendimden biliyorum ucakta posetle esya tasimak kesinlikle yasaktir.En fazla elinde getirirsin bir iki tane .ama o kadar poseti elinde getiremezsin,kargoya koymakda yasaktir.
    5-Güvensiz Güven ne yapmaya calisiyor
    6-Mehmet Emin neden hastaneye geldi Bakislari bana hic ümit vermedi:img-wink:

Sevgiler...

Durum:
    rhetbutler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tele - Barometre
    Hedef Kitle : A/b
    14 Haziran 2007 Perşembe
    No Program Adı Kanal Rating (%) Share (%)
    1 Kurtlar Vadisi Pusu [net] Show 11,50 38,00
    2 Kavak Yelleri [net] Kand 6,20 21,60
    3 Doktorlar [net] Show 5,90 21,50
    4 Korkunc Bir Film 3 (y.s) [net] Kand 5,20 16,70
    5 Atv Ana Haber Bulteni [net] Atv 3,90 21,40
    6 Bebegim. [net] Atv 3,80 13,00
    7 Yersiz Yurtsuz [net] Atv 3,30 11,20

Tele - Barometre
    14 Haziran 2007 Perşembe
    No Program Adı Kanal Rating (%) Share (%)
    1 Kurtlar Vadisi Pusu [net] Show 11,90 40,80
    2 Doktorlar [net] Show 6,00 22,50
    3 Kavak Yelleri [net] Kand 5,60 20,00
    4 Korkunc Bir Film 3 (y.s) [net] Kand 5,00 16,40
    5 Yersiz Yurtsuz [net] Atv 3,70 12,90

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 20

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Şah-Rû Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. si İshak konusu. Bir yanım Suna kendi ayakları üstünde durma mücadelesi verirken İshak hep yakınlarında bazen de bizzat yanında olacak yol gösterecek diyor. Diğer yanım gelecek sezonda yeni karakterler eklenecek bunun karşılığında bazı sadeleştirmeler olacak diyor. Sanki İshak' a birşeyler olacakmış gibi geliyor. Yani bu hikayenin kaybedeni oymuş gibi. Sadece bir fikir tabi ama öyle hissettim nedense.
    Kişisel fikrim gelecek sezonda da Sinan Albayrak'ın rolüne dört elle sarılması.Çünkü 'salon erkeği','yabancı uyruklu kişileri oynar'(bkz Çinliler Geliyor filmi') etiketinden sıyrılması için,bu dizi,bu rol,gittikce açılan performansı çok önemli.Tabii bu arada,umarız olmaz ama,kendi dışında durumlar gelişir onu bilemem!İshak,Suna'nın kalbine girebilir veya giremeyebilir de ama dizide illaki kalsın.Bunun yanında ben de yeni kahramanlar diziye muhakkak dahil olur diye düşünüyorum.Benim kişisel düşüncem ise tabiatı itibarıyle,'bu dizinin fazla yayılmadan,güzel bir finalle neticelendirilmesi.Benim içimde de sebebsiz bir korku var,sanki dizi seneye kalırsa(ki öyle olacak)bir kaç bölüm çekip,kendi dışında gelişen sebeblerle diziyi pat diye bitirecekler.Bu diziye öyle çok bağlandık ki,artık sade seyirci başka boyutlara geçmiş bulunuyor.Daha çok aklıyla değil kalbiyle düşünmeye başlıyor.Objektif olabilmesi zorlaşıyor.Allah sonumuzu hayretsin.
    Konu forgetmenot tarafından (15-06-07 Saat 16:53 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/142 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri