Sayfa 3/198 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
987 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Yersiz Yurtsuz (Arşiv 2)

Durum:
    sühan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İyilerrrrrrrrrrrrrr mutlakaaaaa kazanııııııır.... :happy0064 :happy0064

Şaka gibi.. genelde iyi dizilerin reyting alamamasına alışığız ya.. rüya gibi geliyor. Tahtayavurun nazar değmesin..

Bunlar minibüste Sunayı arıyorlar ya.. Dizinin ismi yersiz yurtsuz ya.. Bunlar hayatlarını minibüste geçirecek olmasın sakın.. Cepte bir sürü altın. eşyalar da yanlarında.. Şoförü oynayan da tiyatrocu bir adam.. şoför rolü için gelmiş değil herhalde.. Minibüsle dolaşabilirler, hazırlıklı olun..

Durum:
    lazkizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hollanda
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı adanali esmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insallah insallah zaten dizimiz iises getirdi ben buna cok seviniyorum eee kac sene sonra ferdi tayfurun dizisi cikiyor normaldir yani konusuda harika olunca kim tutar bizi yaw...
    Zaten genelikle cogu kisiler ferdi tayfur icin bakiyor :img-in_lo

paçiii_melos Atv de yayinlanan butun diziler gece leri hep tekrari oluyor
    bazen saat 1/2 de tekrari oluyor ama bence saat 19.00 da tekrarini verirler de nezaman bilmiyoruz. Fragmani verirler nede olsa.

Durum:
    paçiii_melos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Yahşi Cazibeeeee/üsküdar
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sühan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şaka gibi.. genelde iyi dizilerin reyting alamamasına alışığız ya.. rüya gibi geliyor. Tahtayavurun nazar değmesin..

Bunlar minibüste Sunayı arıyorlar ya.. Dizinin ismi yersiz yurtsuz ya.. Bunlar hayatlarını minibüste geçirecek olmasın sakın.. Cepte bir sürü altın. eşyalar da yanlarında.. Şoförü oynayan da tiyatrocu bir adam.. şoför rolü için gelmiş değil herhalde.. Minibüsle dolaşabilirler, hazırlıklı olun..
    Sühan ya dediğin gibi olursa , bir kaç bölüm boyunca hep minibüste , şöför de bahane ile valla altınları alır durur, karlı da o çıkar :img-hyste :img-hyste

Suna arabadan inip koşunca belki oralardan da Emrullah'ların minibüsi geçer belli mi olur, ben şahsen öyle olmasını isterdim. Kızlarına bu bölümde belki kavuşurlar diye düşünüyorum ama öyle de olur inş.

Durum:
    lazkizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hollanda
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sühan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu dizi neden rayting aldigi biraz suandan kaynaklaniy0r:
    1. DOktorlar dizisi bu diziden 20 dk once bitti
    2. DOktorlar bittiginde cogu kisi 'Yersiz Yurtsuza' Bakti
    Ve bu yazdiklarimdan dolayi 1ci gelmis olabilir..

Durum:
    banubanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Evim
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sinan Albayrak'ı çoğunlukla böyle kibar, salon beyefendisi rollerinde izlemiştik. Bu dizide başka bir karaktere bürünmüş, çok da yakışmış.
    Ali Ulvi'nin replikleri nerde diye ben de sormuştum? Ama bu bölümde daha fazla Ali Ulvi tarzı gördüğümü itiraf edeyim. İlk bölümü bu bölümü kadar beni etkilemedi.
    Mesela Meryem'in beddualarında, Emrullah'ın kardeşleriyle olan konuşmalarında "ben size koskoca kızımı verdim, bir evin lafı mı olur Muharrem" demesi, bana "hah işte" dedirtti.
    Suna'nın tipine daha ilk bölümde hayran kaldım. Çok güzel, saf.. "Ben herşeyden korkarım" dedi ya ishak'a..
    Babasından da bir darbe yedi.. Öyle sanıyor daha doğrusu.. O yüzden yaşaddığı o hayal kırıklığını, öfkeyi, korkuyu çok iyi yansıtmış, Nesrin C.
    ben öbür eltiyle olan konuşmalarını beğendim.."ben sustum, senin gibi" Meryem'de "evet sen sustun" bu bile kötü... Eltide öbür elti kadar kötü değilim demek istedi.
    Bir de evin en büyüğü Emrullah ya.. her karşılaşıldığında herkes ayağa kalkıyor ya.. çok iyi bir ayrıntı..
    Ciğeri beş para etmezlere mi “yetenekli” demeli?Eleştiriden mi çekinmeli?
    “Adım Mercuré dergisinde geçse” diye mi sayıklamalı?
    İstemem! İstemem! Eksik olsun!
    Cyrano de Bergerac

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri