Sayfa 1/71 123451151 ... SonSon
351 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yılan Hikayesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    G_didem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    90s
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    40

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok özeldi, şimdi yayınlanmaya başlamış olsa gene aynı şekilde çok ilgi çekeceğini düşündüğüm ender yapımlardan, her döneme hitap edebilir.
    Bittiğinden beri garip bir çocuksulukla umudumu kaybetmedim aslında ben, sanki yıllar sonra bir şekilde tam kadro devam edecekmiş gibi hissediyorum :) Zeyno meğer ölmemiş, bu çıkacak ortaya, geri dönecek. Memoli artık Zeyno'yu kaybetmemeye uğraşacak ama bir yandan da Erkan işin içinde olacak.. Belgin abla desen her zamanki "abla" haliyle dizide olacak, belki Başkomiser Kemal bu sefer muradına erecek.. Tayfun-Başak bir araya gelecek, Derya-Cem çoluk çocuğa karışacak.. Rambo Berk tığ gibi olacak, Melek'iyle mutlu olacak bir polis olarak.. Güzin abla ve tayfası deseniz, onlar hep aynı kalacak, Belgin'i çıldırtmaya tam gaz devam

Ve sonunda asıl olması gereken son gerçekleşecek; Memoli ve Zeyno evlenecek

Tüm bunlar olmasa bile, olmuş farz etmek en güzeli sanırım...
    Bunları okudukça içimde ister istemez bir sitem oluşuyor.. Ve bu sitem Meltem Cumbul'a gidiyor.. Ayrılış nedenini tabiki bilemem, geçerli bir sebep midir değil midir onuda bilemem. Ama ben yinede ister istemez bir seyirci olarak "diziyi yarı yolda bırakmamalıydı" diyorum her zaman. Sonra biraz daha farklı düşününce bu seferde keşke Meltem Cumbul çıkacaksa final yapılsaydı, mutlu sonla bitseydi, daha fazla da uzamasaydı diye düşünüyorum.. Ama hepsi için artık çok geç, bu temenniler geçmişte kaldı.. Güzel, unutulmaz bölümleriyle hep hatırlayacağım dizimi:img-in_lo
    Alıntı "KaRtAnEsİ" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ay hatırlamazmıyız:img-hystememoli "burda bir düğme var oraya basma" falan diyordu hatta:img-hysteya güzin abla ya da rambo berk kaçış yoktu onlardan:img-hyste"yere çıplak ayakla basma"

evet hep bir ağızdan selamm diye gelmeleri ve belgin abla konuşmaya başlamadan arka arkaya soruları yağdırmaları

kesinlikle tekrarları dahi olsa en çok izlenen dizi olur.ben böyle bir yapım daha görmedim.

ay cnm hayali bile öyle güzel kiumarım bu çocuksu umudun gerçek olur:img-in_lomemoli ve zeynoyu birlikte görebilmek nasıl eğlenceli olur kim bilircem ve derya ya bir şey diyemiyorum zatenşimdi aklıma bir sahne geldi.derya onların binaya yeni geçmişti.cemin başı ağrıyordu akşam içtiği içindi sanırım.derya odaya gelince "hayal duyuyorum" falan demişti.

c:de... de.. de.. de...
    m:dede değil olum derya derya:img-hyste
    sonrada
    c:naber derya nasılsın
    m:çüşşş:img-hyste
    :img-hyste :img-hyste

Ben hiçbir dizide hem bu kadar gülüp, hemde bu kadar duygulandığımı hatırlamıyorum.. İçinde herşeyi ama herşeyi barındırıyordu...

Replikleri hatırladıkça paylaşalım, vallahi izlemiş kadar oluyorum, hemen gözümün önüne geliyor, gülmekten kendimi alamıyorum:img-in_lo

Durum:
    denız_15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

replikler için tsklkrler=)
    yeniden htrlamak guzel oldu dızıyı =))
    memoli ve zeyno yu cok sevıodum ya =)
    suan a.s la ilgli yazdgm snryoya bıle kattım onları:img-hyste
    sallama cay muhabbetlerı süperdi...=)
    eh be köylü kızı :img-in_lo

Durum:
    "KaRtAnEsİ" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

secil_65 ve didemcim yorumlarınız için teşekkür ederim.

evet başlık baya canlandı hep böyle devam eder umarım:happy0064
    replik şöleni süper ilerliyor:img-in_lo

didemcim cnm koptumm:img-hyste okuyunca sahnenin her bir karesi gözümün önüne geldi.aslında cemler orda geldikleri için çok kızmıştım:img-tomathala da kızıyorum ama çok komiklerdi yaa:img-hystezeyno ve memoli, cem ve berkin başından aşağıya su dökmüşlerdi:img-hystetekrar teşekkürler cnm yüzümdeki gülümsemeyi atamıyorum:icon_whis

Durum:
    dml
    dml - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ...NeŞe...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı "KaRtAnEsİ" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    secil_65 ve didemcim yorumlarınız için teşekkür ederim.

evet başlık baya canlandı hep böyle devam eder umarım:happy0064
    replik şöleni süper ilerliyor:img-in_lo

didemcim cnm koptumm:img-hyste okuyunca sahnenin her bir karesi gözümün önüne geldi.aslında cemler orda geldikleri için çok kızmıştım:img-tomathala da kızıyorum ama çok komiklerdi yaa:img-hystezeyno ve memoli, cem ve berkin başından aşağıya su dökmüşlerdi:img-hystetekrar teşekkürler cnm yüzümdeki gülümsemeyi atamıyorum:icon_whis

Evet tam da zamanında (!) gelmeleri çok sinir bozucuydu ama dizinin başı sayılabilecek bir zamanda kavuşmaları beklenemezdi tabii Zeyno ve Memoli'nin.. Fakat aynı şeyin daha sonra 64.bölümde de olması, bu sefer de gelenin Elif ana olması yeteeer dedirtmişti bana.
    Böyle düşündükçe gene söylemeden edemiyorum...
    Keşke tadında, ikinci sezonun sonunda bitseydi hikaye... Keşke uzatmasalardı, ya da MC ayrılmaya karar verince 3-4 bölümde bitirselerdi. Ya da film çekselerdi mesela! Harika olmaz mıydı dizinin sonunu film şeklinde izlemek? Asmalı Konak da yoktu o zamanlar, bir ilk olurlardı :)
    Neden illa "Dizi tuttu yola devam" demek zorundalardı :icon_sorr

Durum:
    "KaRtAnEsİ" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet tam da zamanında (!) gelmeleri çok sinir bozucuydu ama dizinin başı sayılabilecek bir zamanda kavuşmaları beklenemezdi tabii Zeyno ve Memoli'nin.. Fakat aynı şeyin daha sonra 64.bölümde de olması, bu sefer de gelenin Elif ana olması yeteeer dedirtmişti bana.
    Böyle düşündükçe gene söylemeden edemiyorum...
    Keşke tadında, ikinci sezonun sonunda bitseydi hikaye... Keşke uzatmasalardı, ya da MC ayrılmaya karar verince 3-4 bölümde bitirselerdi. Ya da film çekselerdi mesela! Harika olmaz mıydı dizinin sonunu film şeklinde izlemek? Asmalı Konak da yoktu o zamanlar, bir ilk olurlardı :)
    Neden illa "Dizi tuttu yola devam" demek zorundalardı :icon_sorr
    haklısın cnm bende yeter demiştim bu nee:img-tomat
    ahh ahh meltem cumbulun öldüğü aklıma geldikçe hüzünleniyorum:img-cray:içim hep buruk kaldı bu dizide.gerçekten yaptıkları diziyi devam ettirmeleri çok saçmaydı.ondan sonrada fazla kişinin izlediğini sanmıyorum.meltem ablaya bu yüzden çok kızmıştım.ama senaristlerede kızıyorum.memolinin zeynodan başka birine aşık olmasını hazmedemiyorum:img-tomataklıma geldikçe sinirlerim oynuyor:img-tomat

Sayfa 1/71 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri