Sayfa 34/34 İlkİlk ... 243031323334
167 sonuçtan 166 ile 167 arası

Konu: İki Aile - Bölüm Yorumları

Durum:
    _seboist_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İki Aile "köşkümüz"
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İki Aile Ailesi...

Merhaba.

Biliyorum herhangi bir zamanda, bir şekilde içinizden burayi ziyaret etme isteği gelecektir. İşte o zaman selamımı alacaksınız

Yıllar yıllar geçmiş. Herşey yaklaşık 1 ay önce dizimizi baştan izlememle başladı ve tabi dizimizle asla ayıramayacağım şekilde izler bırakmış olan İki Aile Ailesi'ni bol bol yad ettim. Girdim yorumlarımızı tekrar okudum. Neler yaşamışız ama! Ne kadar da güzelmişiz. O kadar imrendim ki o günlere, ama bir o kadar da şanslı hissettim bu ailenin bir parçası olduğum için.

İşin garibi, yıllar olmuş izlemeyeli evet birçok sahneyi unutmuşum ama izlerken sanki o günlere geri döndüm. Sadece geri dönmek de değil, o günleri yaşadım. Hem de içim buruktu. Ne de olsa geçmişi hatırlayıp özlemle andığım eski dostlar... Hem İki Aile öyle, hem de İki Aile Ailesi.

Tavsiye ederim uzun bir aradan sonra tekrar izleyerek ailemizin yorumlarını okumak çok çok başka bir duygu. İyisi mi biz o yaz akşamlarına dönelim, hani yeni tanıştığımız.

Hoşçakalın.

Durum:
    başkozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhaba İki Aile Ailesi
    Şule'cim selamını aldım.. Hatta çok önceden aldım da bir türlü girip iki satır yazamadım.. Evet çok güzeldik biz ve de çok özeldik.. Senin yıllar sonra yaptıklarını ben ara sıra yapıyorum.. İki Aile'yi seyredip buraya giriyorum eski yorumları okuyorumokumak bir şeyler yazmak istiyorum sonra vazgeçiyorum İki Aile Ailesi; lütfen ara sıra da olsa gelip bir şeyler yazın:img-wink: Benden de size selamlar, hepinizi çok çok öpüyorum:img-in_lobye

Sayfa 34/34 İlkİlk ... 243031323334

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri