Televizyonda sona erdikten sonra nette yayınlanmaya devam edeceğini duyduğumda biraz önyargılı yaklaşmıştım
fakat izleyince yanıldığımı anladım internetteki hali TV deki halinden çok çok daha başarılı olmuş
ilk 4 bölümüde izledim ve çok çok beğendim umarım sadece tek sezonla kalmaz
öncelikle TV deyken çok gereksiz dram vardı malum TR televizyonları komedi dizilerinde bile dram olmazsa olmuyor
şimdi artık o dram kalmamış sadece komedi odaklı çekilmiş ve bence çok güzelde olmuş çünkü olması gerek bu zaten
çocuklar ailelerinin yanından ayrılıp üniversteye başlamışlar ve kendi başlarınalar TV deki o aile dramı bu yüzden kalmamış çokta iyi olmuş
dizinin en sevdiğim kısımlarından biride karakterlerin fiziksel temastan kaçınmamaları
türk dizilerinde esas çift hariç fiziksel temas içeren sahneler diğer karakterlere hiç yazılmıyor
anne baba ve çocuklarına yada kuzenlere kardeşlere arkadaşlara kankaralara vs arada bir bir tane sarılma yazılırsa
yazılıyor ve okadar başka yok sürekli vebalıymış gibi birbirilerinden uzak duruyorlar hep bu dizide öyle değil ve bu kısmı çok hoşuma gitti
özellikle son bölümdeki Oscar sahnesi beni gülmekten öldürdü