Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Yol Arkadaşım - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    Gül69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    sarpakkaya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ümran25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum.birde şöyle düşünüyorum.keşke dizide suat'ı seven alternatif bir bayan oyuncu olsa o zaman daha iyi olur.olaylar daha bir şekillenir.
    kesinlikle katiliyorum yani en azindan suat'in "sadece" ayla'ya odaklanmadigi düsünebilir

Durum:
    ümran25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Gül69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katiliyorum yani en azindan suat'in "sadece" ayla'ya odaklanmadigi düsünebilir
    yanii..herkes suat'a takmış durumda.birde kardeşiyle ilgili problemleri de evet çok düşündürücü.dedim ya ben çözemedim bu iki kardeşi bir türlü.ama kesin geçmişte yaşanmış önemli bişey var,yoksa kimse sebepsiz yere bu şekilde davranmaz.asıl gerçek ne çok merak ediyorumm.

Durum:
    gümüşşşş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

aynen katılıyorum.birde şöyle düşünüyorum.keşke dizide suat'ı seven alternatif bir bayan oyuncu olsa o zaman daha iyi olur.olaylar daha bir şekillenir.
    Suatı seven alternatif biri olabilir aslında.Suat onu sevmesin o kişi Suatı sesvsin ama çok çetrefilli olsun istemem.
    Suatımız yakışıklı olsa iyi olur.

Alıntı gülendam83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben suatın kardeşini çok tuhaf buluyorum. psikolojik sorunları olduğu kesin bence. yani kardeşi olmasa suata aşık ta diyebilirdim. hani aşık insan hem iğneler hemde onu sever ya. ondada böyle bir gariplik var. ayşenin geçmişinde neler yaşadığını çok merak ediyorum. abisinin nişanını bile bir şekilde bozmuş. neden suatın yanında kimseyi istemiyor acaba?
    Biliyormusun bende hissettim bunu abisine çok düşkün ama öyle böyle değil çok seviyor kimseyle paylaşmak istemiyor .Abisini o kadar kıskanıyorki bir sebeple engel olmuş çok değişik ,ilginç bir karakter.Çağan Irmak bütün karakterleri aynı özenle yazmış tebrikler vallahi.

Durum:
    Gül69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    sarpakkaya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yanii..herkes suat'a takmış durumda.birde kardeşiyle ilgili problemleri de evet çok düşündürücü.dedim ya ben çözemedim bu iki kardeşi bir türlü.ama kesin geçmişte yaşanmış önemli bişey var,yoksa kimse sebepsiz yere bu şekilde davranmaz.asıl gerçek ne çok merak ediyorumm.

benimde aklima türlü türlü seyler geliyor kizda bir rahatsizlik var belli hangi insan karanlikda oturur sonrada dalmisim der...aysen tuhaf aslinda suat'in onlarla birlikde oturmak istememesini gayet iyi anliyorum.Aysen kendi hayatindan mutsuz o yüzden sürekli baskasinin hayatina karisiyor ilk öncede abisinin hayatina

Durum:
    gülendam83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

aslında daha çok erken işte. olaylar biraz daha ilerlese daha iyi olacak. suatın ailesinden ayrı yaşaması iyi bence.
    acaba ayla ne yapıcak? babasından evi kalmış bence oraya gitsin. o evde kalmasın. eylül için orda olmamaları çok daha iyi...
    benim teorim şu: malum fabrika olayları var. fabrikanın bir kısmı da aylanın bence. yani onun toprakları varsa. fabrikada o ürünlerle çalışıyor bi yerde. işçiler hakkını arıyor bir yandanda. meserret suat göz önünde. ayla bu işlere el atar bence. sonrasında işçilerin hakkının verilmesini ister tabiki. bu esnada meserret ve suatta onun yanında tabi. sonrasında rıza da bu ortamdan kazançlı çıkabilmek için olmayan birşey ortaya atar. ayla ve suat arasında dedikodu çıkarır.. yada çıkan dedikoduları üsteler. aylayı rahatsız eder..
    olayların bu şekilde ilerleyeceğini düşünüyorum... yani 10 15 bölüm sonra sı için bu teorim...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri