Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İsimsizler - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    Nazlıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart İsimsizler - Bölüm Yorumları (3)

Otto'nun varlığı bile başlı başına bir olaydır. Orada, sadece paralelciler değil bölgede başka aktörlerin de varlığından dem vurulmak için yazılmış güzel bir karakterdi. Ama Yugoslavya'yı, Irak'ı ben parçaladım diyen bir karakterin Elif aşkı yüzünden harcanması tuhaf oldu. Sanırım dizideki tek mantık hatası bu.. Ama oyuncunun ayrılmak istemesi yüzünden o sahnenin aceleye getirildiği çok aşikar.. O kadar kusur kadı kızında da olur deyip geçelim bari.. :icon_whis
    Konu NATY&FACU tarafından (26-06-17 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir.
    "Alem çiçek olsa arı ben olsam,
    Dost dilinden tatlı bal bulamadım."

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Aldığı Beğeni: 533

Bahsedilme
    5 Mesaj

Alıntı Gülden Selim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım bu bölüm birsürü sehet kürşad sahnesi izleyeceğiz :img-hyste Ayrılmaz ikili. :img-hyste Kürşad Murat ile Seher'i evlendirdi, murat'ta kürşad ile gülperinin arasını yapsın bari de tam olsun :img-hyste Ha bu arada kürşad muratla dalga geçiyordu seherin yanında hal ve hareketlerinden, muratta kürşadla dalga geçsin gülperinin yanında bunuda istiyorum. :img-hyste Birsürü şey istiyorum benim isteklerim bitmez. :happy0064 Kürşad gülperinin yanında bir değişik bir saçma sapan hallere giriyor zaten, dalga geçilmezse olmaz. :icon_whis

Uyarı almışız, dizinin konusu biraz siyasi olduğundan bizde yorumlarken farketmeden o yöne kayabiliyoruz. Yorumlar akıyor ve konu konuyu açıyor sonuçta. Dizinin temel konusu siyaset. :img-hyste Yani bence. İşin içinde hem asker hem polis hem devlet hem millet hepsi var yani. Bu dizi asker dizisi değil ki sadece. O yüzden kaymalar olabiliyor. :icon_whis Bir de dizimizde zaten net şekilde açıkca söyleniyor herşey. O yüzden bazı şeyleri yazarken çekinmeden yazıyoruz. Ama bu başlıkta yasaksa bizde artık sadece Kürşad ve Fatihin yakışıklılığına yürürüz ne'yapalım. :img-hyste Şaka bir yana tabi dikkatlı oluruz bundan sonra. :img-wink:
    Dizide açık açık pkk paralel yapıdan işbirliğinden bahsediliyorsa ve burası da dizi yorumlama başlığı ise yorumlanır her türlü.. Ama yok dizinin konusunu yorumlamayın deniyorsa tmm o zaman birşey demeyiz :865323

Neyse..

Bence gülkür ilişkisini kimse öğrenemeyecek.. Sonuçta dam mitçi saklanma gizlenme olayını iyi biliyor.. :img-hyste En azından muratı haberi olmaz uzun süre.. Derman kurnazdır anlar ve dalga geçme işini o yapar gibi

Durum:
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Bahsedilme
    5 Mesaj

Alıntı Abbey Dawn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de oradaki mevzu siyaset mevzusu değildi. Aslında gereğinden de fazla abartıldı Algı Eke konusu. :good: Neyse kadın belli ki diziden çıkmış gitmiş biz Fatihe yeni eş arayışlarına devam edelim en iyisi. :img-hyste Başka türlü olmuyor belli ki. :865323
    işti oynuna geldiniz.. :img-hyste Ben dedim elif öldü unutun yeni gelin adaylarına bakalım.. Dinlemediniz :icon_sorr

Alıntı Nazlıhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbette sizler de haklısınız, dizinin konusu gereği siyasetten bahsediyoruz.

Otto'nun varlığı bile başlı başına bir olaydır. Orada, sadece paralelciler değil bölgede başka aktörlerin de varlığından dem vurulmak için yazılmış güzel bir karakterdi. Ama Yugoslavya'yı, Irak'ı ben parçaladım diyen bir karakterin Elif aşkı yüzünden harcanması tuhaf oldu. Sanırım dizideki tek mantık hatası bu.. Ama oyuncunun ayrılmak istemesi yüzünden o sahnenin aceleye getirildiği çok aşikar.. O kadar kusur kadı kızında da olur deyip geçelim bari.. :icon_whis
    Bizde aktör bitmiyor vatan hainleri gibi..:img-hyste Otto batılı ülkerler adına orda ve öldü ama başka adamlar geldi.. Alman ingiliz.. Bitmiyorlar.. Dizide geçen bu olayları yorumlamak görevimiz bir yerde :img-hyste

Durum:
    ZeynepCeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    567

Aldığı Beğeni: 611

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Nazlıhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbette sizler de haklısınız, dizinin konusu gereği siyasetten bahsediyoruz.

Otto gider, Kral gelir. Bitmiyorlar ne yazık ki:good:

Giovanni Arvaneh kendi mi ayrılmak istedi acaba? Ya da Otto'nun ölümü bizim Sinan'a falan mı yarayacak? O yüzden mi öldü? Çünkü Sinan pek bir keyifliydi.:img-hyste

Durum:
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Bahsedilme
    5 Mesaj

Adam mutsuz değildi neden ayrılmak istesin ki?
    Yeni karakterlere yer açılsın diye bazı karakterler ölmeli. Bu da onun gibi birşey sanırım :865323

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri