Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İsimsizler - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    Rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1621
    Verdiği Beğeni
    46

Aldığı Beğeni: 74

Bahsedilme
    24 Mesaj

Standart İsimsizler - Bölüm Yorumları (4)

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa ulaşmak için :
    http://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=143913

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
    http://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Saygılar,
    Rüzgar
    Süper Moderatör
    Konu NATY&FACU tarafından (25-10-17 Saat 21:19 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Aldığı Beğeni: 533

Bahsedilme
    5 Mesaj

Alıntı ZeynepCeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle bir senaryoyu hiçbir mantıklı zemine oturtamayacakları için hainlik durumu olmaz. Bir de o oyuncuyu (hain olacak) göz göre göre harcamak olurdu hainlik senaryosu:good:

Zaten, resmi sayfanın paylaştığı Gülşad videosunda, Kürşadın tek sevdası vatan, tek ailesi isimsizler falan gibi şeyler yazıyordu. :good:En fazla oyun falan çevirmek durumunda kalır belki. O da yeni sezonda ortaya çıkar.

Düşünsene Kürşad, biricik sevdiği Muratı vurmak zorunda kalıyormuş:img-hyste Murat da buna kinleniyormuş. Sonra yağmurlu bir akşamda ikisi hesaplaşırken gerçekler ortaya çıkıyormuş falan:img-hyste Ahahaha istiyorum bunu.
    -Beni nasıl vurursun Kürşad? Beni beni:img-hyste:img-hyste
    (Bu senaryo güzel bir noktaya varmayacak, durayım en iyisi.)

Rahatladım biraz, sabah düşünmekten beynim yandıydı:img-hyste

Katliamlara doyamadın sen de:img-hyste:img-hyste
    Finale kadar niye düğün olmasın? Yavaş yavaş evlenirler. :good:

Kürşada takmışken, Seher çok dikkatimi çekmemişti ama bayağı hissetmişler o duyguları. :good:

Bu arada, Yusuf Beye bayağı tepkili tw..tler atıyorlar. Fanlar şakayı bayağı ciddiye almışlar:img-hyste

Afran ölür diye bekliyordum hep ama o da ölmeyecek sanırım:good:

Son olarak, Kürşad hain çıksa da sen onun gifini yapmaya devam et, tamam mı Bet.:icon_sorr
    Acı vahşet kan benim hobim :img-hyste
    Afran ölmez dedik . Önemli karakter harcamalar ama berfin gerçeği öğrenecek mi? Öğrenirse yaşatmaz amcanın ailesini:img-hyste
    Kürşad hain de olsa her tür gif yaparım sonuçta dizimizin göz bebeği :img-hyste

Emre bey de resim ekledi telden atamiyorum yarık inş. Ama hiç ayrıntılı resimler dehil :icon_sorr

Durum:
    aksiseda381 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kayseri
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

fragmanın şokuna mı yanayım forumda okuduklarımın mı bilemedim :icon_whis ekipten birinin hain olma ihtimalini daha önce dile getirmiştim ama o şakaydı yahu hainlik olamaz/olmamalı bu insanlardan hangisi hain olabilir ki yani bu zamana kadar izlediklerimizin hepsini çöpe atmak demek olur bu zaten Sinan-Zeki hain kontenjanını çok güzel dolduruyorlar başkaca da haine lüzum yok çünkü hangi karakter hain olsa hem karaktere hem oyuncuya hem de hikayeye yazık olacak

Durum:
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bir şey sorucam. Şimdi bu savcı Zeki, açığa çıktığı zaman hapise tıkılır mı? Gerçeği kaçak ya o yüzden o da mı kaçmış gibi gösterilir acaba?:img-hyste Hapisi boyladığını ya da öldüğünü de mi göremiyecez? Senaristler bir güzellik yapmaz mı?:img-hyste

Sahurdan sonra Volki, yeni afişi ''Biz isimsizleriz'' yazarak paylaşmış. ''Anladık, Kürşad hain değilmiş'' minvalinde yorumlar yazdık. O da beğenmiş. Gerçi yorumları genelde beğeniyor ama olsun. :img-hyste:img-hyste

Zaten öyle bir senaryonun yazılması diziyi stv kalitesine düşürür ki, 12 bölüm şahane senaryo yazan senaristler böyle bir saçmalık yapmaz herhalde. Bir yandan da kurgudan, ''fetöcü kim?'' diye foto paylaşıyorlar. İyice oyuna döndü:img-hyste En mantıklısı göstermelik bir hainlik olayı olur bu saatten sonra.
    Ama illa Kürşad hain çıkacaksa, Bozan'da istihbarat ajanı çıksın. İkiside aynı saçmalık nasıl olsa:img-hyste Neyse ya senaristlere güvenmek istiyorum:good:

Bu bölümde Türk kanı'da çalmaz herhalde.:icon_sorr
    Tabi kaçacak hala yargı da onlardan olanlar var.. 30 senelik feto o kadar kolay bitmez. Bu yüzden ekip hep sıkıntı çekiyor..
    Ama asıl finalde inş ölür :img-beee:

yorumları gifleri hep beğeniyor volki. Bence ona yorma :img-hyste

Bozan ajan çıkarsa asıl şoke burdan oluruz :img-hyste Hejayla yaparız artık onu :icon_sorr

Durum:
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Bahsedilme
    5 Mesaj

Ne olacak bu yapımcımız Yusuf Beyin şakaları:img-hyste

kurgudan gif paylaşıp duruyor. Önce ''Fetöcü kim?'' diye paylaşmıştı. Şimdi de ''kalbimizde yaşayacaksın'' diyerek dayıyı öldürmüş. Dayı 1961'liymiş bu arada:img-hyste:img-hyste Tamam güldük yeter artık:good:

Kürşad hain falan çıkarsa diye son kez yürüyeyim kendisine. Volki'nin fragmandaki hali pek tatlıydı, gözler falan.:img-in_lo:img-in_lo

Bet, olsun. Kürşad hain çıkmayacak işte, çıkmayacak:img-hyste:img-hyste
    Bozan, Hejayı öldürür ki. Nereye yapıyoruz:img-hyste:img-hyste
    Can ya bizim yapımcımız yönetmenimiz. İnş dizi bittiğinde yine bu ekiple birlikte bir dizi daha yapsınlar.. Başka yapımlarda görmek istemiyorum ekibimizi:icon_sorr

Ya adam işini biliyor. Eminim kahkaha atıyordur yorumları okuyunca:img-hyste

Nee Heja ölebilemez nayır nolamaz :865323 Kürşad ın bir gözleri kaldı zaten hain olmayan hahaha gözcüde koleksiyon yapar artık :img-hyste

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri