Sayfa 27/28 İlkİlk ... 17232425262728 SonSon
139 sonuçtan 131 ile 135 arası

Konu: Zalim İstanbul - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Zalim İstanbul - Bölüm Yorumları

Zalim İstanbul dizisinin yeni sezon başlama tarihi belli oldu!
    Ranini tv

Yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul yeni sezonuyla 9 Eylül Pazartesi ekrana gelecek.

Başrollerinde; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in yer aldığı dizinin izleyicileri onları çok özlemişti.

Zalim İstanbul’un, sezon finali heyecan dorukta bitmiş; Karaçay Köşkü’nde fırtınalar esmişti. Firar eden Nedim ve Cemre’nin akıbeti ne olacak? Nedim'i kaybettiğini düşünen Agah ne yapacak?

Köşkteki sırlar ne zaman ortaya çıkacak? Merak edilen tüm bu sorular yeni sezonda yanıt bulacak.

Zalim İstanbul, yeni sezonun ilk bölümüyle 9 Eylül Pazartesi saat 20.00’de Kanal D’de

2. Beğenenler;
    Cemned (03-09-19)

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    124

Aldığı Beğeni: 335

Bahsedilme
    4 Mesaj

Bütün tanıtımları izledim. Özellikle teaseri çok ama çok beğendim. Müziği,teması her şeyiyle adeta mest oldum diyebilirim defalarca izledim. Fazilet Hanım ve Kızları'ndaki 2. sezon tanıtımı da dahil olmak üzere hiçbir şey bu kadar hoşuma gitmemişti açıkçası. Ben ikinci sezonun Nedim'in intikamı üzerine kurulu olduğunu düşünüyorum. Ama haklı yüzü ak bir intikam olacak bu. Tam da diziden istediğim ve beklediğim. İzleyicinin beklentisi yönünde Nedim'i başrole koyan bu senaryo için yapıma ayrıca teşekkür ediyorum. Umarım bunu bozmadan devam ederler.

Tanıtımdan dikkatimi çeken diğer şeyler ; Cenk, gri bir karakter olarak başlamıştı diziye ama Nedim'le aralarında giderek kızışan rekabet onu dönüşümsüz kötü bir karaktere dönüştürecek en azından Nedim'in iyileşip Cemre için bir rakibe dönüşmesi kesinlikle hoşuna gitmeyecek. Zaten ailesiyle özellikle de babasıyla Nedim'i paylaşmak istemiyordu Nedim yürüyen genç bir adama dönüşünce çocukluktaki kıskançlık fırtınası, o yaşadığı travmalar geri dönebilir. Zaten o da Ceren de siyah kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Şeniz deseniz öyle siyah, karanlık tema kötülüğü temsil eder.

Ceren'in saçlarına gelirsek; dediğim gibi Nedim genç sağlıklı bir adam olacak en azından evli oldukları süre içerisinde Nedim'in yanında sırıtmaması gerekiyor. Olgun ama fettan, şeytansı görüntüsü o yüzden bana batmadı yani bence doğru bir imaj yaratılmış.

Ben Nedim'in numara yaptığını zannetmiyorum ama kendine geldikçe tüm yaşadıklarını tek tek hafızasına kaydediyor içinde biriktiriyor. Her şeyin farkında. Nedim izleyicinin kahramanı yapılmak isteniyorsa haklı, suçsuz ve aynı zaman da masum olması gerekir numara yapması değil bu karakter açısından iyi olmaz umarım öyle bir senaryo hatası yapılmaz.

Bana kalırsa o siyah zarflı mektupları Nedim gönderiyordu. Çünkü mektupta yazı yok kimliği belirsiz bir parmak izi var.Ayrıca o zarfları Cemre'de görmüş mektup mu yazıyorsun demişti Nedim'in odasında yani yüzde yüz o mektupları Nedim gönderiyor.

Kaçma olayında Civan'in Cemre'ye yardım etmiş olabileceği geliyor aklıma. Çünkü Agah'ın adamları yaka paça Civan'ı yakalamış elini kolunu tutuyordu. Birde bölümde Cemre Cenk'i karşısında görünce resmen bozulup kaşlarını çatıyor yani belli ki hiç hoşuna gitmemiş. Eğer kaçarken ona yardım etmiş olsaydı Cemre bu kadar bozulmuş olmazdı diye düşünüyorum. Cenk kaçtıklarını biliyor ama nereye gittiklerini kesinlikle bilmiyor. Zaten o yüzden arıyor. Bir de 10. bölümde yangın sahnesi var kaldıkları kulübe yanıyor yanlışlıkla çıkmış yangına benzemiyor. Benim gördüğüm resimlerde variller falan vardı daha çok kundaklama bir yangına benziyor. Resimlerde Cenk'te vardı ama o tanıtımlardan sonra Nedim'i yangından kurtaran kahraman yapacaklarını sanmam onu. Şeniz de yapmaz en azından Ceren'in bebeği doğana kadar Nedim ölsün istemez. Cenk her şeyi hatırlayan Nedim'den korkup yangını o çıkarmış olabilir. Nedim intikam için boşuna o köşke gelmiyor Cenk boşuna gelmiş olmasına öfkelenmiyor.

Durum:
    Cemned - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Burdur
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    127

Aldığı Beğeni: 18

Bahsedilme
    0 Mesaj

İyi geceler herkese herkesin bir korkusu var cencem olur mu? Beni son sahneye baktında olmaz diyorum çünkü Cemre iç sesinle resmen Cenk’in kötü biri olduğunu söyledi ben cemned sahnelerin sevdim ben Nedim’i ölüme terk edeni Şeniz olduğunu düşünüyorum tabiki Cenk’te buna ortak oldu Ceren ve Cemre’nin üye kardeş olması beni şaşırtan bir durum değildi çünkü bir babaannenin kayırması şüpheli gelmişti Cenk Nedim ‘e düşman olacak benim bir tatmin var Cemre ve Cenk evlenip Köşk’e gelir mi? Umarım böyle bir senaryo yazmazlar
    Konu Cemned tarafından (10-09-19 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.

5. Beğenenler;
    yedel (17-09-19)

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    124

Aldığı Beğeni: 335

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı Cemned Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi geceler herkese herkesin bir korkusu var cencem olur mu? Beni son sahneye baktında olmaz diyorum çünkü Cemre iç sesinle resmen Cenk’in kötü biri olduğunu söyledi ben cemned sahnelerin sevdim ben Nedim’i ölüme terk edeni Şeniz olduğunu düşünüyorum tabiki Cenk’te buna ortak oldu Ceren ve Cemre’nin üye kardeş olması beni şaşırtan bir durum değildi çünkü bir babaannenin kayırması şüpheli gelmişti Cenk Nedim ‘e düşman olacak benim bir tatmin var Cemre ve Cenk evlenip Köşk’e gelir mi? Umarım böyle bir senaryo yazmazlar
    Yok artık. Öyle bir şey yapmazlar yaparlarsa dizi direkt final olur reytingler yeni yükseldi. Reytinge göre yazılır senaryo. Hem her şey Cenk yüzünden geldi Cemre'nin başına ...... korkusuna Cenk sattı kızı ortada bıraktı.Cenk bu dizinin kara kedisi olacak.

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    847

Aldığı Beğeni: 625

Bahsedilme
    2 Mesaj

Zalim İstanbul gittikçe izlenmeyi olanaksız kılan sinir bozucu bir dizi olma yolunda ilerliyor
    Bunda en büyük pay diziye yazılan o iğrenç Ceren karakteri karakter zaten berbat ötesi
    Birde oyuncunun çığırması bağırması pazartesi günü işten yorgun argın gelenlerin izleyeceği bir şey değil
    Gerçekten şuana kadar izlediğim en kötü yazılan kötü karakter yazanın akıl sağlığı ne durumda acaba
    Kızın bağırıp çağırması sırf köşktekilere rahatsız etmiyor seyirciyi de rahatsız ediyor
    Bu karakteri ya geri plana çekip ya az bağırıp çığırttırması lazım izlenmez zulüm resmen
    Millet böyle edepsizlere çok meraklı değil çok istese açar Müge Anlıyı izler
    O kadar kötü mesajlar veriyor ki bir sürü
    Rahatsız tekerlekli sandalyeye hayatını geçiren birine yapılan işkence ve intikamlar
    Herkesin çok namuslu olup ta bir namussuz Cemrenin kabul etmesi
    İçi boşaltılmış bir anne kavramı en çok da çok dik namus abidesi anneye sinir oluyorum
    Ne köşkmüş arkadaş köşkte kalmak için kendini ahlakını satan satana
    O anne kızına kapıyı açmadı ya iyice soğudum bu diziden hiç olmazsa karakteri bu kadar cefakar fedakar havalarda dolaştırmayın
    tutarlılık yok annelik bu kadar basit değil

Kimse kusura bakmasın izlerken sinir oldum yazmak istedim belki bir emek var ama o kadar boşa heba edilen bir emekki
    Gerçekten böyle diziler toplumun ruh sağlığını biraz daha bozar o kadar
    Konu suzican tarafından (16-09-19 Saat 23:40 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    yedel (17-09-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 38 kullanıcı var. (2 üye ve 36 konuk)

1. cerbe,
  2. semaltan

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri