Sayfa 1/36 1234511 ... SonSon
176 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Zehirli Sarmaşık - Bölüm Yorumları

Durum:
    Rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    İstanbul
    Konular
    621
    Verdiği Beğeni
    46

Aldığı Beğeni: 70

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Zehirli Sarmaşık - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır. Paylaşımlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=116860

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar , resim ve resim çalışmalarını alıntı yapmak yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Zehirli Sarmaşık Dizi Detay Sayfası :
    http://www.dizifilm.com/dizi/zehirli-sarmasik-11735.html

Zehirli Sarmaşık Fotograf Galerisi :
    http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g940-zehirli-sarmasik.html

Saygılar,
    Rüzgar
    Bölüm Sorumlusu

Durum:
    Lost woman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ^^^BELİT^^^ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşkını çalma olayından benimde beklediğim şey aynen senin yazdığın gibiydi ama çok farklı gelişti olaylar ortada Çalma yok ama hala senaristler bunu yapabilir tabiki karekterlere dokunmadan çünkü ben Ceylayı böyle sevdim ve değişmesini asla istemem.

Çalma olamaz gibime geliyor artık.Nedeni de Engin ben Ceylaya aşığım onu seviyorum dedi.Yani tekrardan Ceyla ve Engini bozup Engin ve Yakut yapmazlar heralde inandırıcılık olmaz yapmasınlarda.Dediğim gibi karekterlerin yapısıyla oynamasınlar.......

Durum:
    siyah lale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    177

Aldığı Beğeni: 1,531

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart İyi geceler

Sayfada emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık...

Umarım beğenirsiniz.

Durum:
    handeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Balıkesir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin reytinglerinin düşmesinin bir sebebi de Ceyla'nın kötü karakter olarak beklenirken çok fazla iyi fazla durgun çıkmasıydı. Ben daha vamp daha dişli daha cesur ve biraz da dişi bir karakter bekliyordum. Aslında biraz Zinnur'un anne olmuş halini bekliyordum :icon_whis Gerçi Melekler Adası'nın son bölümlerine doğru Zinnur'u anne olarak izlemiştik ama bebek kendi bebeği değildi ve zaten Ayşe bebeğini almıştı birkaç bölüm içinde. Neyse konu bu değil. Demek istediğim Ceyla da aşkını çalması gereken kızı kadar iyi hatta ondan daha da iyi bir karakter olunca seyirci heyecanlanmadı. Seyirci Ceyla'dan nefret etsin demiyorum, ama biraz olsun aşk üçgenine ilgi çekmek istiyorlarsa karakterleri daha keskin çizmeleri lazımdı. Ben Yakut'u seviyorum ama Ceyla'ya da sırtımı dönemiyorum. O da çok iyi bir karakter. Bu açıdan bakınca karakterler arası çekişme yok, çatışma yok, sadece Sinem',n Yakut'a olan kıskançlığı var, bu da halen ortaya çıkmadığı için Yakut hala herşeyden habersiz. Böyle olunca herkes birbiriyle iyi anlaşıyor ve seyirci heyecanlanmıyor. Engin'in kimi sevdiği de artık umrumda değil açıkçası, hatta Yakut'cuğumdan uzak dursun artık. Derin de Alper de Engin de Yakut'a layık değil, olamadılar, olamazlar da bu saatten sonra inandırıcı gelmez bana.

Dizide ilgilendiğim iki olay var öncelikle Yakut-Ceyla ve sonra tabi ki Yakut-Sinem. Yakut'un ve Sinem'in her attığı adım diziye reyting olarak geri dönebilirdi ama senaristler böyle karakterlere bir de böyle oyuncular varken ellerinde onları daha çok ve daha heyecanlı sahnelerde göstermek yerine konuyu daha ilk bölümlerden hemen dallandırıp budaklandırdılar. Engin'in amcasının başına gelenleri de kimse merak etmiyor açıkçası, herkes Sinem'in yalanı ortaya çıkacak mı Yakut'la Ceyla anne kız olduklarını öğrenecekler mi diye bekliyor, seyirci daha çok bu olayı merak ediyor. Ama onlar sürekli olmayan ama olduğu iddia ettikleri bir aşk üçgenini gösteriyorlar. Ya gerçekten bir aşk üçgeni yazacaktınız bütün çatışmasıyla ya da varmış gibi göstermeyecektiniz. Şimdi senaryoyu toparlamanın tek yolu Engin'in amcasının intikamını alıp sonra da diziden çıkmasıdır. Bundan sonrası anne-kızın kavuşması ve Sinem'in kendine Yakut'a affettirme çabaları üzerine kurulabilir ya da Sinem ortada kalınca kendini maceralara atabilir, biz de bu arada Yakut-Ceyla'nın çiftlikte anne-kız olmaya alışma sürecini izleriz. Belki zamanla ikisi için de yeni jönler girer diziye, bu arada Derin de belki eğitimine eskiden olduğu gibi yurtdışında devam eder :img-hyste
    Ya gülüyorum ama aslında dizi için çok üzülüyorum. Çünkü çok sevmiştim, hala da severek izliyorum ama daha fazla reyting almasını istiyorum ve henüz geç değil, 8 bölüm çekildi ve 8 bölüm daha çekilebilir tabi senaryo dediğim gibi iyileştirilerek, tabi Nuran Devres'i yazma konusunda daha serbest bırakmaları lazım, yani proje tasarım nedir bilmiyorum ama senaryoda daha etkin olması lazım bence ilk bölümlerde olduğu gibi. Özellikle Sinem'i en iyi yazacak kişi Nuran Devres'dir.
    Adı POYRAZ, serseri falan da değil, tipi öyle :)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,646

Aldığı Beğeni: 1,431

Bahsedilme
    2 Mesaj

Herkese Merhabalar

Bölümden Engin-Yakut sahnelerini yeniden izleyip öyle gelmek istedim sayfalara. Çünkü bölümü izlerken Engin'in Yakut'u ikna edici sözlerini ilk duyduğumda nasıl kendi adıma İKNA OLMAMIŞTIM, acaba dedim 2. kez izlediğimde ilk düşüncem değişir mi yok hayır değişmedi.:img-yes:

ENGİN'İN SÖZLERİ BENİ CEYLA'YI SEVDİĞİNE, SEVDİĞİ KADININ CEYLA OLDUĞUNA İKNA EDEMEDİ:img-yes:

Şimdi Engin Yakut'a Ceyla olayını anlatırken kalbi de aklı da yanı düşünce ve duygularda değil arkadaşlar. Zaten bu sözleri karşısındaki Yakut'a söylerken ilk söylediği şeylere kendi inanmak isteyen bir adam vardı karşımızda. Yakut'a ben senden yaşça büyüğüm diye çeşitli bahaneler bulmaya çalışsa da Yakut'un ona söylediği;

Yakut: Küçük kalpli bilekliğimi buluyorsunuz, bana günler sonra veriyorsunuz ve işarelere inanır mıyım diye soruyorsunuz

derken ne güzel söyledi Yakut:good:, bu sözlere verecek karşılığı olamadı Engin'in çünkü yok.

Kısacası Engin Yakut'a neden olamayacaklarını anlatsa da, çeşitli bahaneler bulsa da hayatından tamaman bu YAVRU KUŞ'un çıkmasını istemiyor. Evet Ceyla'yla birşeler yaşadılar ama Ceyla onun arkadaşı, dostu olamayacak bunu başaran Yakut oldu.

Engin bundan sonra Yakut'u bir şekilde görmek isteyecektir, hayatında olmasını isteyecektir bunu da arkadaş ve dostunu istemeek diye bahaneyle isteyecek. Bu yavru kuşu kırdığı için kendisini affedemeyecek, zaten sanırım Yakut Derin'in arkadaşlık teklifini kabul ediyor, bir şekilde Engin-Ceyla çifti Yakut-Derin'le bazı nedenlerle aynı ortamda olacaklar ve Engin ne zaman Yakut'un o mavi gözlerine baksa, kendisinin bıraktığı hüznü, kırılganlığı görecekve buna sebep olduğu için kendisinden nefret edecek:img-yes:

Şu an Engin'in seçtiği kadın olarak Ceyla görünse de Engin'in kalbine tohum atan ve Engin'in bile farkında olmadan bunun ağaç olup, meyve vermesini sağlayacak kadın bana göre Yakut ve onun aşkı olacak:img-yes:

Fatoş fazla hayal kurmuşsun diyebilirsiniz ama bana öyle geliyor işte

Görüşmek üzere

Sayfa 1/36 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri