Sayfa 1/13 1234511 ... SonSon
61 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Zemheri - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    124
    Verdiği Beğeni
    44

Aldığı Beğeni: 471

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Zemheri - Bölüm Yorumları

Zemheri dizisinin afişi yayınlandı!

Show TV’de ekrana gelecek, Ay Yapım’ın bu sezon merakla beklenen dizisi Zemheri yakında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor’un yer aldığı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken dizinin afişi yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda ‘Aşk-ı Memnu’, ve ‘Kara Sevda’ gibi Türk dizi tarihinin unutulmaz yapımlarına imza atan yönetmen Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu ise başarılı senarist Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Zemheri’nin oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi genç ve usta isimler buluşuyor.

Şimdiden heyecan uyandıran ‘Zemheri’, izleyiciyi adalet ve aşkın büyüklüğünü sorgulayacakları bir hikayeye davet edecek.

MEDYATAVA

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    124
    Verdiği Beğeni
    44

Aldığı Beğeni: 471

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Zemheri

Zemheri dizisinden ilk tanıtım ve afiş yayınlandı!
    Ranini tv

Hilal Saral’ın yönetmenliğinde, Sema Ergenekon’un kaleminden çıkan Ay Yapım’ın Show TV’de ekranlara gelecek dizisi ‘Zemheri’den ilk tanıtım ve afiş yayınlandı.

Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor’un yer aldığı oyuncu kadrosuyla dizi şimdiden merakla bekleniyor.

Yönetmen koltuğunda ‘Aşk-ı Memnu’, ve ‘Kara Sevda’ gibi Türk dizi tarihinin önemli yapımlarına imza atan yönetmen Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu ise başarılı senarist Sema Ergenekon’un kaleme aldığı ‘Zemheri’nin heyecan yaratan ilk tanıtımı yayınlandı. Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi genç ve usta isimleri buluşturan dizi, izleyiciyi adalet ve aşkın büyüklüğünü sorgulayacakları bir hikayeye davet edecek. Yakında Show TV’de ekrana gelecek dizinin aşk dolu sahnelerle başlayan ilk tanıtımdaki iş kazası sahnesi şimdiden büyük ilgi çekti.

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    39
    Verdiği Beğeni
    522

Aldığı Beğeni: 3,025

Bahsedilme
    14 Mesaj

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    92

Aldığı Beğeni: 183

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bunlar hiç yakışmamış... Neden yakışmamış çözemedim ama yakışmamış... Unutulabilir duruyorlar... Zerrin Tekindor’un rolü yine bildiğiniz gibi... Hikaye Kara Sevda gibi... Ay yapım ve Hilal Saral kendini tekrarlamayı ne zaman bırakacak bakalım...

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    91
    Verdiği Beğeni
    494

Aldığı Beğeni: 862

Bahsedilme
    3 Mesaj

yazık valla Alperenciğime önceki Çarpışmadaki partneri felaketti bu seferkiler ondanda beter
    ne Hazal Filizle nede Ayça Ayşinle olmuş, senaryodanda orjinallik akıyor her zamanki gibi birisi zengin şımarık problemli
    diğeri fakir iyi masum gururlu bu ay yapımında gold ve avşardan bir farkı kalmadı Zerrin Tekindorada yazık
    Zerrin ve Alpereni duydum fragmanı izledim izlemez olaydım

Sayfa 1/13 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri