Sayfa 1/81 123451151 ... SonSon
404 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Zeytin Tepesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1757
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Zeytin Tepesi - Bölüm Yorumları

Yapım: MF Yapım
    Kanal: Kanal D
    Oyuncular: Tayanç Ayaydın, Aslıhan Gürbüz
    Yayın Tarihi: Ocak 2014
    Konu: Kanal D’de yayınlanacak, MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve Toskana Vadisi dizisinden uyarlanacak dizi, bir kadının intikam hikâyesini konu alacak.
    Konu NATY&FACU tarafından (04-01-14 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    trueblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu dizi tutmaz ben en baştan diyeyim. Benim ergenliğimin dizisi Şahin Tepesi'nin çakması olan Toskana Vadisi'nin remake'i. Çakmanın çakmasını yapıyorlar. 1980'lerin başında Türkiye'de böyle diziler yokken farklı tarzları ile Dallas, Şahin Tepesi ve Flamingo Yolu gibi entrika dolu, o zamanki kapalı Türk toplumuna aykırı ahlak anlayışı içeren diziler iş yapıyordu ama artık bu tür diziler ile bizim izleyicinin içi dışı doldu. İnsanlar doydu hatta bıktı bu tür intikam, entrika hikayelerinden. :img-beee: :img-beee: :img-beee:

Toplumun şu anki hali ile izleyeceği diziler sakin, mutlu aile dizileri olur. Modern bir Perihan Abla veya günümüz teknolojisi 1980'lerin mahalle havasındaki Bizimkiler tarzı diziler daha çok izlenir. Aşk dizisi olarak Bir İstanbul Masalı'nın ilk sezonu gibi sıcak, sevimli, duygusal, mutlu aileler, arada sorunlar olsa da birbirlerinin çekimine kapılmış seven insanların olduğu diziler iş yapar.
    C:\Documents and Settings\gunseli.alpengin\Belgelerim\Resimlerim\m1  35.jpg

Durum:
    trueblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nelke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cansel Elcinin bu dizide rol alacagini duymustum

Kanal d bu sene cok sanssiz .
    Cansel Elçin mi oynayacakmış? İnşallah oynamaz çünkü bu dizi 5 bölümde yayından kalkar.

Kanal D şansız değil Nelke'cim, sadece olmayacak duaya AMİN dediği için bu duruma düşüyor. Ben Kanal D'de başlayan dizilerin hemen hepsine tutmaz demiştim. Bir Çalıkuşu'ndan ümidim vardı onu da sağ olsun senarist perişan etti. :icon_sorr

Yerli dizi endüstrisi biraz daha intikam, üçkağıt diye ısrar ederse hiç bir dizi tutmayacak bu gidişle. İnsanlar ağırlaşan yaşam şartlarından sonra akşam eve gelip televizyon karşısında sinirlenmek değil eğlenmek istiyorlar. Sonuç olarak müzik, eğlence türü yarışmalar başa güreşiyor artık. İnsanı uyuz eden dizilerde Acun'un programlarının arkasından nal topluyorlar.
    C:\Documents and Settings\gunseli.alpengin\Belgelerim\Resimlerim\m1  35.jpg

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1757
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Alıntı nelke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cansel Elcinin bu dizide rol alacagini duymustum

Kanal d bu sene cok sanssiz .
    Dizi için ismi geçen ilk oyuncu Cansel Elçin'di. Hatta birçok sitede kesin olarak haber yapıldı. Sonradan yapımcı tarafından bu iddia yalanlandı. Cansel Elçin yerine Tayanç Ayaydın başrol olacak denildi.

Durum:
    Fotografci13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    yurt disi
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    11 Mesaj

Alıntı trueblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dizi tutmaz ben en baştan diyeyim. Benim ergenliğimin dizisi Şahin Tepesi'nin çakması olan Toskana Vadisi'nin remake'i. Çakmanın çakmasını yapıyorlar. 1980'lerin başında Türkiye'de böyle diziler yokken farklı tarzları ile Dallas, Şahin Tepesi ve Flamingo Yolu gibi entrika dolu, o zamanki kapalı Türk toplumuna aykırı ahlak anlayışı içeren diziler iş yapıyordu ama artık bu tür diziler ile bizim izleyicinin içi dışı doldu. İnsanlar doydu hatta bıktı bu tür intikam, entrika hikayelerinden. :img-beee: :img-beee: :img-beee:

Toplumun şu anki hali ile izleyeceği diziler sakin, mutlu aile dizileri olur. Modern bir Perihan Abla veya günümüz teknolojisi 1980'lerin mahalle havasındaki Bizimkiler tarzı diziler daha çok izlenir. Aşk dizisi olarak Bir İstanbul Masalı'nın ilk sezonu gibi sıcak, sevimli, duygusal, mutlu aileler, arada sorunlar olsa da birbirlerinin çekimine kapılmış seven insanların olduğu diziler iş yapar.

anladigim kadariyla buda bir uyarlama olmasa sasardim zaten bizimkiler isin kolayina kaciyor baskasinin projesini yapip bize izlettiriyorlar gerci bizde artik anladik bu durumu reytinglerde güzel cevap veriyoruz bunlara anliyamadigim neden kendileri birsey üretmezler anlamak mümkün degil,baslamadan birsey söylemek tabiki dogru degil ama bencede tutmaz

Sayfa 1/81 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri